Autor Tema: Automobili, Motocikli i ina prijevozna sredstva  (Posjeta: 4263 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Automobili, Motocikli i ina prijevozna sredstva
« : Veljača 01, 2011, 04:54:33 poslijepodne »
Dolazi jedan vrhunski klon Smarta, naravno - još bolji, ljepši i zasigrno i skuplji... i tata bi, sine!

http://static.oglasnik.hr/auti/clanak/aston-martin-cygnet,1713
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Automobili, Motocikli i ina prijevozna sredstva
« Odgovori #1 : Veljača 01, 2011, 07:35:28 poslijepodne »
Smart je pola auta ali mu cijena nije takva, zato mislim da niti ovaj nebu bio znatno jeftiniji, samim time niti popularan.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Automobili, Motocikli i ina prijevozna sredstva
« Odgovori #2 : Veljača 01, 2011, 09:04:11 poslijepodne »
Ovaj i nije rađen za široke mase, niti bu njegove kupce cijena previše zamarala, ipak je to Aston Martin...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

hornet34

  • Gost
Odg: Automobili, Motocikli i ina prijevozna sredstva
« Odgovori #3 : Veljača 03, 2011, 10:44:01 prijepodne »
ista p.m. ko i smart samo još gora zato kaj bu i skuplji od smarta,a može se zvati i jaguar, RR ili bilo koje veliko auto ime...na žalost tajni agenti ga budu kupovali samo zato kaj se tak zove i zato kaj se budu mogli stati čim bliže kafića u centru odnosno u "špice"...i to i m bude 5. auto u voznom parku...

no dobro,o ukusima se ne raspravlja,i na kraju krajeva ko mi je kriv kaj si ga nemrem priuštiti ali ja bih za novce koliko bu koštal martin,radije kupil nekakav auto "normalnijih" dimenzija i recimo...hah...kawasaki z 1000sx i onda iiiiihhhhaaaaaaaa....... :) :) :)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Automobili, Motocikli i ina prijevozna sredstva
« Odgovori #4 : Veljača 03, 2011, 01:22:55 poslijepodne »
Svaka roba ima svog kupca, i svaka klasa automobila (kao i motocikala) ima svoju ciljanu publiku. Osobno, da imam novca, rado bih vozio taj Cygnet, jer sam uvjeren da je to odličan auto u svojoj klasi. Problem je što mi nemamo novaca i ne pripadamo krugu ljudi za koje je on i rađen, a to su ljudi koji nisu osuđeni imati jedan jedini auto i sa njime pokrivati apsolutno sve svoje potrebe, kao što je slučaj sa nama, pa dobar dio nas vozi velike aute iako je većinu vremena u njima - sam samcat, no za onda kada zatreba voziti "obitelj, vreće cementa i novu veš-mašinu u gepeku" - za to plaćamo visoku cijenu.

Kao i Smart - ovo je odličan spoj komfora i praktičnosti u gradskim uvjetima, svakako bolji nego da sa Passatom karavanom idem u centar grada. Vjerujem da niti Cygneta nitko neće uzeti kao prvi i osnovni auto (možda i hoće - bogatije solo-sponzoruše, studentice iz bogatih obitelji itd itd - uglavnom, ne bojim se da ih i kod nas neće biti doista na cesti!), no za solo skočiti do goričkog placa, dućana, na posao (ako idem solo) itd - ovo je i više nego odličan izbor. Žalim jedino - kaj si ga ne mogu priuštiti...!

Stvar je i u tome kaj oni, koji imaju mogućnosti imati Cygneta kao "peti auto u voznom parku", nemaju isti način razmišljanja kao mi, koji bi htjeli imati sve odjednom i u jednom. Tako da iste spike oni niti ne razumiju, a volio bih da ih niti ja ne razumijem... jer bi si onda taj sigurno kupio nešto bolje od Kawasakija...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

hornet34

  • Gost
Odg: Automobili, Motocikli i ina prijevozna sredstva
« Odgovori #5 : Veljača 04, 2011, 01:29:52 prijepodne »
razumio sam,volio bi biti poput njih...no dobro,neću nikad imati cygneta niti ga ne želim,ali sam 100% uvjeren da bi osobno JA bio 10 puta sretniji sa tim kawcem nego "oni" sa svemirskim brodom...i u njemu 100 cygneta...

50 tisuća ojra za to malo sranje,to po tebi nije visoka cijena?...znam,znam mi ne pripadamo tom krugu ljudi...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Automobili, Motocikli i ina prijevozna sredstva
« Odgovori #6 : Veljača 06, 2011, 12:35:15 poslijepodne »
ali sam 100% uvjeren da bi osobno JA bio 10 puta sretniji sa tim kawcem nego "oni" sa svemirskim brodom...i u njemu 100 cygneta...

50 tisuća ojra za to malo sranje,to po tebi nije visoka cijena?...znam,znam mi ne pripadamo tom krugu ljudi...

Vjerojatno bi i bio sretniji od njih...

Ne mislim da je Cygnet sranje, dapače sigurno nije - a cijena je takva kakva je... kada nemaš love sve ti je skupo, kada je imaš puno, skupoća je vrlo relativan pojam...  ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”