Autor Tema: amarkulin vs. Sledgehammer  (Posjeta: 7291 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
amarkulin vs. Sledgehammer
« : Rujan 05, 2010, 10:00:02 poslijepodne »
Ili ne znaš razliku admina i modova na forumu? Očito...

Look who's talking!  :P

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
amarkulin vs. Sledgehammer
« Odgovori #1 : Rujan 05, 2010, 10:04:15 poslijepodne »
Look who's talking!  :P

Da - ti koji si se lažno predstavljao kao jedno, a radio drugo - nemaš kaj za govoriti. S time da ja nisam rekao koje su to razlike, samo da razlike - ima! Jer posao admina ipak ne može raditi netko tko je informatički polupismena osoba. Barem bi ti to trebao znati, a ne stalno skakati bezveze.

Možda si upravo ti taj koji ne zna - ili NIJE RADIO razliku između ta dva pojma?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
amarkulin vs. Sledgehammer
« Odgovori #2 : Rujan 05, 2010, 10:08:14 poslijepodne »
Da - ti koji si se lažno predstavljao kao jedno, a radio drugo

Hahaha, to smo već utvrdili. Svi su ti rekli da sam ja bio moderator, a Alen Framić administrator. Alen, daj mu i ti to još jednom nacrtaj.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
amarkulin vs. Sledgehammer
« Odgovori #3 : Rujan 05, 2010, 10:13:51 poslijepodne »
Hahaha, to smo već utvrdili. Svi su ti rekli da sam ja bio moderator, a Alen Framić administrator. Alen, daj mu i ti to još jednom nacrtaj.

Nebitno kaj si bio i kak se to pisalo. Bio si dno od dna, izvršitelj prljavih pokvarenih poslova u ime stranaka za koje si radio, uništitelj poštenih i otvorenih forumaša koji su se drznuli pisati protiv tvojih gazdi i nalogodavaca, kao i tebe kao takvoga. I tu ljagu nećeš NIKADA skinuti sa sebe, možeš svirati koliko hoćeš. Jer povijest se ne može promijeniti, i dojam koji si ostavio ostat će zauvijek. A to je - sramota! Bila i ostala... reci koliko koštaš, bar to da znamo.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
amarkulin vs. Sledgehammer
« Odgovori #4 : Rujan 05, 2010, 10:17:32 poslijepodne »
@amarkulin, @Sledgehammer: molim da neka gorička televizija organizira vaš TV duel koji će konačno razriješiti vašu raspravu, a vi prestanite podje.avati jedan drugoga. Ako je to ostalima u početku bilo zanimljivo sada to sigurno više nije.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
amarkulin vs. Sledgehammer
« Odgovori #5 : Rujan 05, 2010, 10:25:10 poslijepodne »
Markulin, evidentno je da ti samo čekaš bilo kaj kaj ja velim da ti odmah skočiš i provociraš, tražiš detalje i konstruiraš gluposti samo da bi se kačio sa mnom i imao izgovor za omalovažavanje - malo je čudno da je tvoje sudjelovanje u forumu u zadnbje vrijeme 90% vezano uz moje postanje i moje sudjelovanje. I za ništa od toga se nisi ispričao, a niti imaš namjeru.

Ova tema je potrošena, i Stjepan dobro kaže - stoga ću je zaključati, a ubuduće se kloni bilo kakvog skretanja sa teme o kojoj se radi i prozivanja mene kroz insinuacije i provokacije. Mislim da sam bio jasan - imaš se čime baviti na forumu, a to sigurno nisam i neću biti ja. Zahvaljujem na razumijevanju. Ako ti je do stručnog pametovanja - pomozi tetkama na tom novom forumu, ipak im treba netko tko se u nešto razumije, to ti ne mogu opovrgavati.

Kako je ova tema o nekakvom novom forumu, kome je do njega - neka ide tamo. Pogotovo jer isti još nema nikakvih sadržaja koji bi bili imalo vrijedni da ih se citira, a sumnjam da će i biti. Prije će biti obrnuto - dosad je ukradeno podosta toga odavde i prenijeto tamo.

U Turopolju i okolnim krajevima ima još na desetke tisuća domaćinstava sa internetom, koji su potencijalni članovi nekog od foruma. Znači, ne smatram da je taj novi forum ikome ovdje konkurencija, jer članstvo i ovdje ne čini ni 5% od teoretskih potencijalnih članova. Mjesta ima za sve - i ne mislim da će ikome ovdje biti krivo ako ode tamo, ili na bilo koji drugi forum. Mjesta pod suncem ima za sve - neka bolji pobijedi, neka se izbori kvalitetom. I to je pošteno.
« Zadnja izmjena: Rujan 05, 2010, 10:33:20 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
amarkulin vs. Sledgehammer
« Odgovori #6 : Rujan 05, 2010, 10:26:09 poslijepodne »
uništitelj poštenih i otvorenih forumaša koji su se drznuli pisati protiv tvojih gazdi i nalogodavaca

Haha, gazdi. Da je tak, onda bih provodil "stranačku politiku", a ne bih izišel iz stranke kad sam se s njima razišel u koncepciji. Ali, ti - koji radiš u hijerarhijskom sustavu zapovijedanja - nemreš shvatiti da netko radi stvari po svojoj slobodnoj volji. Žal mi je kaj to nikad nisi doživjel...

amarkulin

  • Gost
amarkulin vs. Sledgehammer
« Odgovori #7 : Rujan 05, 2010, 10:27:13 poslijepodne »
Markulin, evidentno je da ti samo čekaš bilo kaj kaj ja velim da ti odmah skočiš i provociraš

Ma da. Tko je koga napal na temi vrtića? Koju sad zaobilaziš u širokom luku.  :P

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
amarkulin vs. Sledgehammer
« Odgovori #8 : Rujan 05, 2010, 10:32:51 poslijepodne »
Štef, slažem se. Samo reci svojem modu da me prestane vrijeđati na svakoj temi.

A tko je u ovoj temi prvi započeo vaše prepucavanje?

Dragi forumaši, otvaram novi forum kojeg će vidjeti samo Sledge i amarkulin u kojem se mogu čestitati na dugo i široko. Ako nekoga zanima mogu mu dopustiti pristup, ali to samo na vlastitu odgovornost.

amarkulin

  • Gost
Odg: amarkulin vs. Sledgehammer
« Odgovori #9 : Rujan 05, 2010, 10:46:17 poslijepodne »
pomozi tetkama na tom novom forumu

Već sam im se zahvalio na tome. Najesen upisujem specijalizaciju, i neću imati ni vremena niti energije za bilo što izvan okvira posao-faks-obitelj.

Offline manimal

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 101
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: amarkulin vs. Sledgehammer
« Odgovori #10 : Rujan 06, 2010, 10:37:55 prijepodne »
@amarkulin, @Sledgehammer: molim da neka gorička televizija organizira vaš TV duel koji će konačno razriješiti vašu raspravu, a vi prestanite podje.avati jedan drugoga. Ako je to ostalima u početku bilo zanimljivo sada to sigurno više nije.


...hihihihihi, a koja to  :o?... tvg ili tv turopolje???   :D

...sorry, nis mogel odolet...

 :P
...mineri, padobranci i djevice griješe samo jednom...

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: amarkulin vs. Sledgehammer
« Odgovori #11 : Rujan 06, 2010, 12:10:12 poslijepodne »
@amarkulin, @Sledgehammer: molim da neka gorička televizija organizira vaš TV duel koji će konačno razriješiti vašu raspravu, a vi prestanite podje.avati jedan drugoga. Ako je to ostalima u početku bilo zanimljivo sada to sigurno više nije.

...hihihihihi, a koja to  :o?... tvg ili tv turopolje???   :D

...sorry, nis mogel odolet...

 :P

normalnofobija  ;D
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: amarkulin vs. Sledgehammer
« Odgovori #12 : Rujan 06, 2010, 12:33:33 poslijepodne »
Znači, i naš Anđelko je jedan u dugom nizu đaka-zakašnjaka, kakvima sam i sam pripadao, pa ide dalje u školu "pod stare dane". Neka, ja mu želim svakog dobra i uspjeha u tome, trebat će mu, jer znam kako čovjeku iz godine u godinu sve teže i teže pada bilo kaj naučiti, a kamoli sjediti za knjigama i upijati brda podataka.

BTW, ak nije tajna - kakva je to specijalizacija? IT ili nekaj općenitije?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: amarkulin vs. Sledgehammer
« Odgovori #13 : Rujan 06, 2010, 12:36:59 poslijepodne »
« Zadnja izmjena: Rujan 06, 2010, 12:54:19 poslijepodne amarkulin »

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: amarkulin vs. Sledgehammer
« Odgovori #14 : Rujan 06, 2010, 01:06:13 poslijepodne »
Cek, daj nemojte tako... jos se bute i pomirili... ajmo malo zesce to!