Autor Tema: Bosanci, veličine i Hlebine  (Posjeta: 21222 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Bosanci, veličine i Hlebine
« Odgovori #45 : Lipanj 28, 2010, 10:52:54 poslijepodne »
...............

" Kvasac " ? Svakako bolji od vazelina s kojim se plemenitašice zavlačiš u dupe političarima , kaj ne?
Sada u DM-u imaš femigel , to je mnogo moderniji preparat , pročitaj uputu !!!

Vidim, vidim, imate iskustva. Razmete se u kozmetiku.
A koji su vam to političari zapeli za oko?

Gospođo – vi imate problema, ali ne sa mnom nego sa sobom. Niste na dobrom mjestu za rješavanje istih, stoga, budite koliko toliko pristojni i prestanite biti prosti (sa dugogodišnjim iskustvom).

Niste ovdje došli s dobrim  namjerama, to je sve očitije iz svakog vašeg  posta.

Zaista ste prevršili svaku mjeru kulturnog i civiliziranog ponašanja.
No, ja neću prestati biti član foruma niti ću prestati pisati ovdje zbog vašeg prezira.
Čak niste u stanju niti sama sebe poštovati.

Da bi vas ljudi uvažavali morali biste biti kulturna osoba, nikako zavidna, nikako zlobna, a najmanje prosta. Možete li to?

Offline šlapica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 48
  • Karma: +0/-0
Odg: Bosanci, veličine i Hlebine
« Odgovori #46 : Lipanj 29, 2010, 12:00:01 prijepodne »
Svakako , možda me Vi preobratite , sa svojim životnim savjetima  ;)

JosipJoža

  • Gost
Odg: Bosanci, veličine i Hlebine
« Odgovori #47 : Lipanj 29, 2010, 12:37:59 prijepodne »



_______________________________________________

Da rezimiramo od svih koga si navela direktor je jedino Antunović i Stipo Matić.
Na to je spalo tvoja tvrdnja da su svi direktori u hrvatskoj bosanci.

Stoga zaključujem da iz tebe samo izvire govor mržnje prema Bosancima.


Napomenuo bih još, da je Antunović i vlasnik, ne samo direktor, tvrtke koju je sam podizao od 80-tih godina.
Pokrenuo je prvu privatnu benzinsku postaju u bivšoj zemlji ( Brčko), te od tada gradio i unapređivao svoju tvrtku do danas.
Ovo je eklatantan primjer koliko smo jalni na uspješne Hrvate, pa makar bili porijeklom i Bosanci, za Antunovića eto slučajno imam podatke, Antunović je imao viziju uspjeha još tada, inače radio je i kao perač posuđa u Njemačkoj na početku svoje krijere, zaradio novce za prvi kamion Mercedes, pa drugi, imao tada prijevozničku tvrtku, te nakon toga kao prvi privatni poduzetnik otvorio modernu, prvu benzinsku postaju u ono vrijeme kada je to bilo zaista teško s više aspekata.

Možda bi draga šlapica, više volila ili preferira više Talijane, Talijani su meštri za i od Motela i Hotela. ;D ;D ;)

Bilaj

  • Gost
Odg: Bosanci, veličine i Hlebine
« Odgovori #48 : Lipanj 29, 2010, 09:12:40 prijepodne »
Žao mi je Bilaj kaj si se našel uvređen ili poistovijećen ??

Uvijek sam povrijeđen kada netko progovara mržnjom.

Pod pojmom bosanca a već je objašnjeno spada i herceg-bosna , kaj to nisi znal ?
Susjedna zemlja nije "Bosna" nego "Bosna i Hercegovina".

Nadam se da češ se barem ispričati što si progovorila tim jezikom mržnje.

Offline LOLA

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 1
  • Karma: +0/-0
Odg: Bosanci, veličine i Hlebine
« Odgovori #49 : Srpanj 08, 2010, 02:15:05 poslijepodne »
AJME MAJKO,KAKVI SMO MI TO LJUDI? A DA  ZA POČETAK POKUŠAMO POŠTOVATI JEDNI DRUGE,BEZ OBZIRA OD KUDA JE TKO,

MISLIM DA BI NAM SVIMA BILO PUNO BOLJE,JER MRŽNJA I PAKOST RAZARAJU SVE OKO NAS.

OVO JE ZA  POLUDIT.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Bosanci, veličine i Hlebine
« Odgovori #50 : Srpanj 08, 2010, 05:31:49 poslijepodne »
Ajde medo van - nisi rek'o "dobar dan"...

Stvarno - kakvi? Umjesto "dobar dan, ja sam ta i ta...", odmah galama i držanje prodika!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”