Svakidašnje teme > Svi za jednog, jedan za sve

Ormarići u školi - koncert

<< < (12/12)

shaka zulu:
Na koncertu prikupljeno 40 tisuća kuna
15.03.2010. Vijesti 
http://www.rvg.hr/index.php?id=2694

Grad podržao humanitarni koncert
15.03.2010.
Koncert je s kupnjom 200 ulaznica podržao i gradonačelnik Dražen Barišić koji se i sam na koncertu prisjetio lijepih, školskih dana u Kumičiću.
http://www.gorica.hr/2010/03/grad-podrzao-humanitarni-koncert/

Jel to znači da i druge škole letos budu dobile 5-6 jezeri (vrednost ulaznic)+ vrednost najma Dvorane il se si moraju igrati Naše Male Klinike da bi "pazarili"?
Il je negova gradonačelnička visost Br.1 posegel v svoj žep?
Il ni?
Ah,tak puno pitajn a tak malo odgovorov...Jel bu Reporter raporteral of petek da ne moram zujati po sednica i imtermetu..?

juraja:
Htio bi samo na temu reći: zaspamali ste goričke školske ormariće sa Kerumom do te mjere da i sam moderator koji takvo ponašanje treba sankcionirati se priključio offtopičarenju! Joj, joj!

Sledgehammer:

--- Citat: kuntakinte - Ožujak 16, 2010, 05:34:38 poslijepodne ---Jel to znači da i druge škole letos budu dobile 5-6 jezeri (vrednost ulaznic)+ vrednost najma Dvorane il se si moraju igrati Naše Male Klinike da bi "pazarili"?
Il je negova gradonačelnička visost Br.1 posegel v svoj žep?
Il ni?
Ah,tak puno pitajn a tak malo odgovorov...Jel bu Reporter raporteral of petek da ne moram zujati po sednica i imtermetu..?
--- Kraj citata ---

Da bi dobil odgovor na sva ta pitanja - a prije pljuvanja bez pokrića - prvo pokrenite istu akciju kao i OŠ Kumičića, pa kada vas odbiju ili vam ne budu dali isti tretman - budem ja prvi s vama na barikadama, u ime pravde i jednakosti.

No do tada me poštedite hračkanja bez pokrića i samo na temelju umišljaja "što bi bilo kad bi bilo"...

Stjepan:

--- Citat: juraja - Ožujak 16, 2010, 06:01:25 poslijepodne ---Htio bi samo na temu reći: zaspamali ste goričke školske ormariće sa Kerumom do te mjere da i sam moderator koji takvo ponašanje treba sankcionirati se priključio offtopičarenju! Joj, joj!

--- Kraj citata ---

Simptomatično je kako se iz jedne teme ode u drugu krajnost. Ako se želite međusobno prepucavati otvorite si beskrajnu temu u Birtiji. Ovo nema smisla. Tema je zaključana.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju