Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Tržnica se seli

<< < (22/25) > >>

Jaguar:

--- Citat: Jaguar - Rujan 12, 2012, 10:35:10 poslijepodne ---Ne znam jesam li u pravu, vrijeme pred nama će potvrditi ili negirati.
No kad posložim sve kockice u mozaik, nazire se zanimljiva slikica. ;)

--- Kraj citata ---

Vrijeme je tu. ;D


Krešo Hubak, predsjednik kluba vijećnika vladajuće koalicije, istaknuo je da je na ovaj način, pogrešnom odlukom gradonačelnika, otvoren prostor svim akterima Tržnog centra tražiti naknadu štete od Grada, jer su u ovih nekoliko mjeseci od izdavanja nezakonitog rješenja pretrpjeli štetu u poslovanju. Štetu trpe ne samo obrtnici i vlasnici poslovnih prostora nego i prodavači na zelenoj tržnici, a time i svi građani u Velikoj Gorici, smatra.

http://www.vecernji.hr/zagreb/ministarstvo-ponistilo-rjesenje-gradnji-trznice-v-gorici-clanak-487074




Vegi:
Ponekad kad se prisjetim nekih prošlih vremena prisjetim se da je  danas oblikom poznata tržnica bila nekoć nešto kao zelenjava + hrelić, u to vrijeme su nam poljaci prodavali  maglenke za fičeke, radije s zvučnicima 5wata i zavjesice za peglice i retrovizore u boji i ako si imao malo dara za cjenkanje uz približno zadovoljeno kupiš tj. dobiš popust na ruski dalekozor i onda poljak ode veselo na more, a ti još k zanuniju ili ko je već bio v onim kioskima na čevape ili pomfri s kečapom, he he i to je bilo od posjeta placu.
Danas je tržnica sinonim privatizacijske nepravde , leglo strajbanih novaca sviju građana i djelo uskih interesa tzv. goričke gospodarske elite, te je  sve ostalo  ne svrsishodno okupljalište građana osim kad politikanti djele grah. Zlo i naopako, za koje se iskreno nadam da če se jednog dana pravedno i pravosudno kazniti.

Zagorec BP:

--- Citat: Vegi - Prosinac 14, 2012, 10:34:45 poslijepodne ---Ponekad kad se prisjetim nekih prošlih vremena prisjetim se da je  danas oblikom poznata tržnica bila nekoć nešto kao zelenjava + hrelić, u to vrijeme su nam poljaci prodavali  maglenke za fičeke, radije s zvučnicima 5wata i zavjesice za peglice i retrovizore u boji i ako si imao malo dara za cjenkanje uz približno zadovoljeno kupiš tj. dobiš popust na ruski dalekozor i onda poljak ode veselo na more, a ti još k zanuniju ili ko je već bio v onim kioskima na čevape ili pomfri s kečapom, he he i to je bilo od posjeta placu.
Danas je tržnica sinonim privatizacijske nepravde , leglo strajbanih novaca sviju građana i djelo uskih interesa tzv. goričke gospodarske elite, te je  sve ostalo  ne svrsishodno okupljalište građana osim kad politikanti djele grah. Zlo i naopako, za koje se iskreno nadam da če se jednog dana pravedno i pravosudno kazniti.

--- Kraj citata ---

Ovo je dobar osvrt. Ja sam kao osnovnoškolac u školi "10. Lipanj" pod velikim odmorom trčao na taj plac kupiti somun (lepinja) namočen u mast. Za prste polizati. Dogodio se napredak, a onda nazadovanje baš zbog te nazovi elite koja kao vodi računa o "interesima građana". Čudo jedno kako to mi ne vidimo. Umjesto placa koji je bio tamo predviđen, netko pokušava napraviti čudo u Velikoj Gorici, ali mi smo premali grad. Nemamo se niti kamo pošteno parkirati, a trebali bi imati velebni shoping centar. Valjda ima još prostora koji nije izgrađen i gdje se može graditi takvo što, ali ovdje za gradski novac profitiraju privatni interesi.

kuntakinte:

--- Citat: Jaguar - Rujan 12, 2012, 10:35:10 poslijepodne ---No kad posložim sve kockice u mozaik, nazire se zanimljiva slikica.
--- Kraj citata ---
Z vizijum na sliku.
VŠO dava ime za gradonačelnika a HDZ logistiku i penezi, i pobede oni. A onda je Žuži tuži, i zbogom gibanica i penezi.
Deja vu...

@Franjo@:
onima koji neznaju , na mjestu stare trznice i uz bila je jos benzinska, mjesto bogom dano , unistio je i ovo sadasnje ruglo osmislio je i izfusaril muzek od Dropulice..da , one dubokog grla iz hadezeja..

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju