Autor Tema: Pride  (Posjeta: 9576 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Pride
« Odgovori #15 : Lipanj 19, 2011, 09:54:28 prijepodne »
Al ajde, i to je proslo... nek je, i drago mi je da su ljudi to ignorirali. Da nisu opet bi toga bile pune novine ( a i ovak su) i jadni pedercici bi se zalili kak njih niko nevoli... PA I NEVOLIMO VAS, JEBEM VAS U GUZICU AHHAHAHAHA

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Pride
« Odgovori #16 : Lipanj 19, 2011, 02:03:13 poslijepodne »
Jad i bijeda od povorke, marširali su centrom Zagreba sablasno praznim ulicama.
Mislim, dostatno da shvate kako ostatak građana percipira ovo silovanje centra grada.

Nije mi jasno zašto ne izaberu recimo Bundek ili Jarun , prijave cjelodnevni tulum pa nek paradiraju i delaju kaj hoće, vjerujem nitko se nebi bunio, ovak niti je to štovanje demokracije , niti borba za poštivanje ljudskih prava, već isključivo namjerno planirana provokacija s tendencijom izazivanja negativne reakcije, al drugo i nije bilo za očekivati, ipak su to pederska posla.

Odlično rečeno, sve istina...

Najjači mi je bio onaj pederčić koji je na TV izjavljivao kako je ovo "njihov grad", kako je ovo "njihova zemlja"... kakva zasljepljujuća nebuloza, koja - kao i sami pederi - nemaju beš veze sa stvarnošću.

Rekao bih samo na to - "Zagreb je SVAČIJI grad kada jednog sudionika čuvaju dva policajca".

No nek proba to isto napraviti bez ijednog policajca i ikakvog osiguranja!! Kada bu to mogel - a da doma ne ode zdrobljenog gupca ili i ležeči na tvrdoj dasci - onda bu mogel izjavljivati tak nekaj. No to tek prije treba shvatiti, a pederi su ionak navikli da se tješe svačim...

Da ne velim da jebeš ekipu kojoj je pokrovitelj i najuzorniji član Vesna Pusić i ona debela piskava pederčina Šime Lučin, šogor svoj isto takvog kompanjona Ranka Ostojića - iako je ovaj drugi pametniji i sposobniji. No nekada se sa njime i mogloo razgovarati, sada od drveta i panične šizofrenije u očekivanju izbora ne vidi ni šumu, a ni svoje stajalište.

Jučer predvečer idem na posel, i na tramvajskoj stanici ispred HZZO-a u Mihanovićevoj na klupi sjedi neki sredovječni debil sa bradicom, ima na sebi zelene vruće hlačice i crne sjajne lakirane čizme do koljena, zvezane sa debelim crvenim žnirancima do vrha... malo usporih s autom, no sjetim se da ipak nije on toga vrijedan, i da je ipak i odora na meni, no priupitah se samo - zar su takve patopsihologije vrijedne ičega, zar tako izgled normalna osoba koja se bahati kako je on uzor i slika tolerancije, pozitive i puta u EU...??

E pa ako je to točno, jebo on oca svoga u svim tim stavkama... a i ja ću odjebati sve te stavke, upravo i baš zbog takv ih. kao da preostalih razloga nema dovoljno...  ;)
« Zadnja izmjena: Lipanj 19, 2011, 02:09:20 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Pride
« Odgovori #17 : Lipanj 19, 2011, 02:34:31 poslijepodne »
Ni treba tak oštar biti, te ljude s kojima se priroda poigrala na bolestan ali ipak bezazlen način, samo treba usmjeriti da svoje frustracije liječe, pokazuju i slave na za to prikladnim mjestima i nitko ni sa kim problema neće imati, a niti ih je do sada koliko znam imao.

Ovo pedersko ugnjetavanje, provociranje i veličanje , a što je još gore i javno nametanje svoje orijentacije nezainteresiranoj većini, uskraćivanje slobode kretanja gradskim ulicama svima ostalim građanima pa čak i pritisak na represivni aparat koji je radi minornih pokušaja iskazivanja nezadovoljstva čak priveo i nekog maloljetnika jer  je pokazao srednji prst je ništa drugo do silovanje većine normalnih građana i grubo uskraćivanje prava na izražavanje mišljenja upravo toj velikoj većini a sve to pod izlikom velike demokracije.
« Zadnja izmjena: Lipanj 19, 2011, 02:38:46 poslijepodne Vegi »

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Pride
« Odgovori #18 : Srpanj 02, 2011, 02:31:07 prijepodne »

Međimurske novine, 21.06.2011.
Premišlavanje Jožeka radnika

NEJ ZNATI KAJ, ITAK, PEDERI IŠČEJO VU MOŠKOJ RITI???!!


Piše: Jožek radnik

Kuliko sam uspel zazvediti naš poznati labodoritaški treneri Ćiro Blažević, šteroga so BBB zvali „Ćiro peder“ je nej bil na gej paradi vu Zagrebo i neje dal podrško tomo tak važnomo skupo za ulazak Lejpe naše vu Evropo. Nej znati jeli nam to nebodo ovi vu Briselo zeli za zlo?


Piše: Jožek radnik

Več tri dni nikaj drugo ne delamo nek se vseposot (na televiziji, radio, novinaj, interneto) falimo kak so Zagrepčanci svecki ljudi jerbo so, vu soboto, zmagadili pedere, šteri so se kušuvali, za roke držali i špancerali se, vu svojemo grado. Bilo je to čuda lepše nek vu Splito gda so jiv Dalmoši fljučkali, grdo jim nametali, fučkali jim i kameje hitali. Dalmoši se zgovarjajo na to gda so se vu Splito pederi nej držali sam za roke nek i za pimpeke, i to po Rivi, pak jiv je to vužgalo tak gda so jiv niti policaji nej mogli zastajti. No, Zagrepčanci so vse zdržali i to kaj so se pederi za roke držali, kaj so se kušuvali, brzčas ga seksa nej bilo jerbo ga nišči nej spomenul. Najte me krivo razmeti, ali ne vidim kaj se ve mi z tem falimo, očem reči z temaj pederaj? Včera so bili pederi, zutra bodo lezbijke, unda bodo dojšli na red pedifili, a ja vas ( a i sebe) lejpo pitam gda se bodemo mogli pofaliti z nečim normalnim. Vsi šteri brojijo i pišejo, prepovedajo kak je nas Hrvatov svakoga dneva vse meje i meje, a kuliko se ja razmem vu posel posle šteroga se deca dobavlajo, od pederov i lezbijki nebremo očekivati gda nas bode vejč. Čul sam pre čakoski gracki vuri kak so se spominali gda so na pederskoj gej peršeciji, vu Lepoj našoj, bili Mujo i Haso  sam vam ne znam je li je to bilo vu Splito ili pak Zagrebo. I dok so oni mirno gledali povorko pita Mujo Hasija: - Bolan, Haso, jesi ti gda kresnul šteroga pedera? Haso ga zbočki pogledne i otpove mo: - Nesam, Mujo, ali sam kresnul jednoga šteri je kresnul pedera! Tak, nek se zna. Najbrž so Mujo i Haso bili vu belomo Zagreb grado, jerbo je zbogradi jiv ta zagrebečka parada bila međunarodna. Kuliko sam uspel zazvediti naš poznati labodoritaški treneri Ćiro Blažević, šteroga so BBB zvali „Ćiro peder“ je nej bil na gej paradi vu Zagrebo i neje dal podrško tomo tak važnomo skupo za ulazak Lejpe naše vu Evropo. Nej znati jeli nam to nebodo ovi vu Briselo zeli za zlo?

Citat:
Posredni zvir : http://www.forumgorica.com/kajkavski/hr-kaj-ne-lepa-nasa-kajkavska-tiskajne/msg33854/#msg33854
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549