Autor Tema: Whitney Houston pronađena mrtva  (Posjeta: 4114 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Whitney Houston pronađena mrtva
« : Veljača 12, 2012, 08:15:02 prijepodne »
WHITNEY HOUSTON pronađena je mrtva u hotelskoj sobi na četvrtom katu hotela na Beverly Hillsu, potvrđeno je iz službenih izvora američkim medijima. Ova pop pjevačica iznimnog glasa rođena je 9. kolovoza 1963. godine, iza sebe je ostavila kćer.

Fox News javlja kako su i osoblje hotela i vatrogasci koji su prvi stigli na mjesto događaja pokušali oživjeti 48-godišnju pjevačicu. Šef lokalne policija izjavio je kako nema tragova nasilne smrti, te da se istražuje kako je pop ikona umrla.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/whitney-houston-pronadjena-mrtva-u-hotelskoj-sobi/598746.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Whitney Houston pronađena mrtva
« Odgovori #1 : Veljača 12, 2012, 12:01:17 poslijepodne »
Na žalost, dobra curica vrhunskog glasa upropaštena od propalice koji je odrastao na ulici i nema pojma o pjevanju...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”