Autor Tema: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana  (Posjeta: 20963 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #15 : Ožujak 20, 2011, 11:25:45 prijepodne »
ma dosta je on napravil...netreba se više nikomu dokazivati...

Tak je... još nek odradi, kao svaki častan poslovan čovjek, svoje ugovorne obveze i penzija je tu, može se početi uživati u obitelji i slobodnom vremenu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #16 : Ožujak 20, 2011, 07:24:49 poslijepodne »
još nek odradi, kao svaki častan poslovan čovjek, svoje ugovorne obveze
Yeah, right! Kome trebaju luzeri?

NAKON petog poraza u devetom meču pod paskom UFC-a Mirko Filipović izgubio je podršku predsjednika organizacije Dane Whitea koji je poručio kako za Cro Copa u tom natjecanju više nema mjesta.

http://www.index.hr/sport/clanak/video--schaubov-nokaut-presudio-cro-cop-je-gotov-s-ufcom/543209.aspx

Jaguar

  • Gost
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #17 : Ožujak 20, 2011, 07:56:58 poslijepodne »
Neka časno okači rukavice o klin i ne blamira se više, imao je uspjehe i neka tako i ostane, sve ima svoj početak i kraj.

amarkulin

  • Gost
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #18 : Ožujak 20, 2011, 08:02:50 poslijepodne »
I po tome je Janica - CARICA!

Jaguar

  • Gost
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #19 : Ožujak 20, 2011, 08:13:22 poslijepodne »
I po tome je Janica - CARICA!

Upravo si dobar primjer naveo. Kada se najmanje očekivalo, povukla se i ostala zaista carica.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #20 : Ožujak 21, 2011, 12:39:06 poslijepodne »
Ne smatram da je Mirko luzer, već je samo čovjek koji je izgubio volju i poriv za dokazivanjem, a to se u takvoj disciplini jako skupo plaća. No pošteno je odraditi ono što ugovorna strana traži od tebe, a ako ćemo gledati i počelo zbog kojega svi mi radimo - Mirko je za tih 6 mečeva uzeo - ako se ne varam - cca 2,5 milijuna dolara. Znači, dobro je unovčio svoju karmu, i pitam se onda tko je tu - luzer?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #21 : Ožujak 21, 2011, 03:44:32 poslijepodne »
Znači, dobro je unovčio svoju karmu, i pitam se onda tko je tu - luzer?
Kak ko? Glupo pitanje. Pa onaj koji je izgubio. Kaj ne znaš značenje riječi luzer?

loser    =   gubitnik

Pa jel Cro Cop dobil ili zgubil?

Jedino ak ti misliš da je bolje prošel kaj je zgubil, kaj ja baš ne vjerujem. Da je pobijedio sad bi bil bolje na cijeni i mogel bi sljedeći / sljedeće mečeve bolje naplatiti. A o propuštenim nagradama za pobjede ne ću ni govoriti. Ako ćemo samo o lovi, samo ima tu i više nego su novci...

Ali mogu ti priznati da je dobro naplatil svoje "luzanje", međutim to niš ne mijenja činjenicu da nije pobjednik, nego je gubitnik. Luzer.

Ace Ventura - Loser

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #22 : Ožujak 21, 2011, 04:23:44 poslijepodne »
Ne znam, nebih bio tako odrješit u pljuvanju čovjeka kojem ste se do jučer divili i navijali, no valjda je to tako kod Hrvata - možeš stoput biti super, a stoiprvi puta loš, bit ćeš loš... ja takav dvoličan mentalitet ne dijelim i ne cijenim, no kod nas očito sve tako funkcionira...

Mirko je čovjek koji je dokazao svoju vrijednost, i koji je to - hvala Bogu - i dobro naplatio. On je u svojem sportu došao u samu špicu, na sam svjetski vrh, i već time zaslužuje trajno poštovanje (što je u ovom glupom narodu iluzorno očekivati), no zato se veličaju ljudi koji su u sportskom pogledu postigli puno manje, no valjda je jako bitno što su mrtvi... valjda se veliča ono što se pretpostavlja da su mogli postići?? Dobro je netko rekao - najteže je uspjeti u Hrvatskoj, jer ljudi teško pamte ali brzo zaboravljaju... i to je i ovdje vidljivo.

Luzer je meni pojam nekoga tko je konstantno loš i konstantan gubitnik na svim poljima, a ne zato što je izgubio 5 mečeva (po tom kriteriju bi svaki klub i svaki sportaš prije ili kasnije spadao u kategroju luzera, jer i najbolji gube i nemaju svoje dane...). To za moj pojam nije luzer, i Mirko sigurno nije luzer u tom smislu kojega vi imate na pameti. Vani je looser netko tko je izgubio utakmicu ili meč (jer "loose" znači izgubiti, što je normalno, uvijek netko mora izgubiti!), no kod nas se to tumači kao malo trajnija i sveobuhvatnija kategorija, a mislim da Mirko - za razliku od svih nas - može u svojim kasnim tridesetima ići u penziju, i to kakvu; sa više milijuna dolara na računu on sigurno nije - luzer. Izgubio je meč - pa što onda??

Na žalost, vani ljudi imaju puno jasnije i kvalitetnije kriterije u sagledavanju uspjeha nekog čovjeka, pa je tako i Mirko vani više cijenjen i više poznat nego kod nas. Žalosno, ali istinito.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #23 : Ožujak 21, 2011, 06:52:45 poslijepodne »
Viš, kad argumentiraš u ovakvim tonovima onda se mogu složiti s tobom.

Ja ga isto cijenim za ono kaj je bil napravil u svom životu. Mjereći po njegovom životnom djelu on definitivno nije luzer. No slažem se s tobom da i samim time kaj je izgubil zadnjih 5 mečeva još nije obavezno postal luzer, u tom nekom prenesenom smislu, međutim tom svojom željom da još zaradi kaj se može sa svojim još uvijek velikim, poznatim i nadasve cijenjenim imenom trunku je ukaljal svoj stvarno dobar imiđ. Ne bih znao procijeniti jel je spušio zato jer je slučajno baš naišao na stvarno jače borce, ili mu je jednostavno nedostajala ona trunka volje i želje i motivacije da se dokaže, ona trunka koja često odlučuje tko će biti pobjednik, a ko gubitnik.

Ovako se sad dobi dojam da mu se radilo samo o lovi, da je htio još malo unovčiti ono kaj je još ostalo od stare slave. A ako ti je lova jedina motivacija onda najčešće ni nemaš šanse u borbi. Bar ne s takvim protivnicima.

Imam prijatelja koji je bio kod njega u timu i čuo sam neke stvari, tak da si mogu dobro zamisliti da je kod njega sad samo i jedino lova u pitanju. Ono mladenačko doba dokazivanja je davno prošlo, sad se samo odrađuje ono kaj se mora.

I time, na baš takav način se jedan tako veliki sportaš može spustiti na razinu luzera. Neovisno o nekadašnjim uspjesima. Šteta, baš šteta. No vidjet ćemo kako će to publika ocijeniti. Ovdje na forumu jedno ili dva mišljenja nisu baš neki pokazatelj.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #24 : Ožujak 21, 2011, 08:37:44 poslijepodne »
To je za mene divljački sport koji se teško i može zvati sportom.
Svaki daljni komentar je suvišan, barem kaj se mene tiće.

amarkulin

  • Gost
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #25 : Ožujak 21, 2011, 11:57:15 poslijepodne »


 :D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #26 : Ožujak 22, 2011, 11:17:31 prijepodne »
međutim tom svojom željom da još zaradi kaj se može sa svojim još uvijek velikim, poznatim i nadasve cijenjenim imenom trunku je ukaljal svoj stvarno dobar imiđ.

Pa imidž kod javnih osoba i ne služi ničem drugom nego da ga unovčiš. Meni je bezveze da se ljudi postavljaju kao nekakvi meritorni subjekti, a ponajviše zato jer izjednačavaju napuhanu važnost svojeg mišljenja sa vrlo konkretnim povodom i zaradom za kojom ide osoba koja se time bavi.

Ne bih znao procijeniti jel je spušio zato jer je slučajno baš naišao na stvarno jače borce, ili mu je jednostavno nedostajala ona trunka volje i želje i motivacije da se dokaže, ona trunka koja često odlučuje tko će biti pobjednik, a ko gubitnik.

Pa čovjeku se neda, svima nama se u jednom danu zanju par puta pomiješati prioriteti i raspoloženje, a gdje neće poradi nečega što je potpisivano pred par godina?... Neda mu se, no odrađuje ono što mora, jer i taj "luzerski" status donosi novac kojeg svi mi "dobitnici" zajedno nemamo i ne možemo zaraditi...

Ovako se sad dobi dojam da mu se radilo samo o lovi, da je htio još malo unovčiti ono kaj je još ostalo od stare slave. A ako ti je lova jedina motivacija onda najčešće ni nemaš šanse u borbi. Bar ne s takvim protivnicima.

To je točno. Jer nije isto kada si već dokazan i kada se tek želiš dokazati.

Imam prijatelja koji je bio kod njega u timu i čuo sam neke stvari, tak da si mogu dobro zamisliti da je kod njega sad samo i jedino lova u pitanju. Ono mladenačko doba dokazivanja je davno prošlo, sad se samo odrađuje ono kaj se mora.

Pa naravski da je samo i jedino lova u pitanju! Pa tko bi išao u ring, gdje možeš u sekundi izgubiti zdravlje, postati invalid ili i mrtvac, samo zato da se dokazuje nekome tko mu u životu nije apsolutno nikakav faktor, kao što mu nitko od nas nije??

I time, na baš takav način se jedan tako veliki sportaš može spustiti na razinu luzera. Neovisno o nekadašnjim uspjesima. Šteta, baš šteta. No vidjet ćemo kako će to publika ocijeniti.

Zašto svi mislite da je vaša kvalifikacija njega kao luzera - njemu uopće bitna?? I zašto bi se on morao povući kao nekakav "pobjednik" - zar zato da ga, isti oni nevažni koje sam gore spomenuo, mogu smatrati za nešto ne znam što?? Ljudi, da znate koliko je to - i njemu osobno i općenito - potpuno nevažno, nikada se tako nebi ni postavljali... ako može birati između par milijuna dolara (koje, BTW, nitko od vas ne zaradi ne za jedan, nego i za par kompletnih radnih staževa!), i NN nečijeg bezveznog smatranja - mislim da je odabir jasan. Od onog prvog njegova obitelj će imati sigurnost i standard još jako dugo, možda i generacijama, a od vašeg mišljenja neće imati ništa, možda i manje do toga... i zato ne treba precjenjivati vrijednost vlastita mišljenja, i trošiti žuč na plasiranje umišljaja kako vi znate bolje što je i kako je trebao.

Mirko je pametan čovjek koji radi svoj posao, ponekad sa više, ponekad sa manje uspjeha (kao i svi mi), ali ga radi i dobro zarađuje. I svi ostali mogu biti samo jalni ili dvolični u bilo kakvim kritizerskih stavovima. Da je dobio ovaj meč, isti ti koji pljuju bi se  natjecali tko će ga više hvaliti, tko ga bolje poznaje, tko se više "kuži" u sve to itd itd... deja vu!

BTW, svaka usporedba ili i poistovjećivanje sa Janicom je promašena, jer se radi o dvije sasvim različite postavke, želje, cilja i htijenja, kao i životne i svake druge situacije.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #27 : Ožujak 22, 2011, 01:14:29 poslijepodne »
Zašto svi mislite da je vaša kvalifikacija njega kao luzera - njemu uopće bitna??
Sad se opet na svoj tipičan način naginješ previše kroz prozor (analogija).

Ko je ovdje izjavio da misli da je Mirku naša kategorizacija njega kao luzera bitna? NIKO! Nitijedan! O tome se niti ne diskutira! Nek mu bude važna ili nevažna, to je njegova stvar. To ovdje niko nije izjavio niti tvrdio. Izmišljaš protuargumente na argumente koji ne postoje. Na taj način ti mogu navesti milion protuargumenta. Jel to ima smisla? Ne znaš diskutirati.
Citat:
I zašto bi se on morao povući kao nekakav "pobjednik" - zar zato da ga, isti oni nevažni koje sam gore spomenuo, mogu smatrati za nešto ne znam što??
Ne mora se povući kao pobjednik, ali onda nek se niti on, niti njegovi obožavatelji ne bune kaj ispada luzer i kaj ga kritiziraju ko luzera. Onda ne razumijem kaj se ti buniš kaj ga ljudi ovdje prozivaju luzerom. Jebajga, luzer, ali bogat luzer. Ak je to njemu ok, onda je sve u najboljem redu.

Možda bi i ja na njegovom mjestu isto odradio, najvjerojatnije i bi, ali onda bi zaslužio upravo takvu kritiku: luzer.
Citat:
Da je dobio ovaj meč, isti ti koji pljuju bi se  natjecali tko će ga više hvaliti, tko ga bolje poznaje, tko se više "kuži" u sve to itd itd... deja vu!
Da je dobio meč ne bi bio luzer, onda ga se ne bi moglo nazivati luzerom. Da je, da je, da je,... Ali nije!
Citat:

BTW, svaka usporedba ili i poistovjećivanje sa Janicom je promašena, jer se radi o dvije sasvim različite postavke, želje, cilja i htijenja, kao i životne i svake druge situacije.
Ne slažem se. Uvjeren sam da ke i Janica mogla odskijati još koju pistu ili čak i sezonu i zaraditi još koji Euro, ali joj je njeno zdravlje bilo važnije, bar sam ja njene razloge tak skužil. Ili nije bila tolko pohlepna za novcem da bi joj lova bila važnija od zdravlja. I tu vidim analogiju sa Mirkom. Mirko je sigurno zaradio više novaca od nje, ali je ona znala je kad treba prestati. Barem ja to tako vidim.


amarkulin

  • Gost
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #28 : Ožujak 22, 2011, 01:27:14 poslijepodne »
Ne znaš diskutirati.

Sve si mu time rekao.

Jaguar

  • Gost
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #29 : Ožujak 22, 2011, 01:37:11 poslijepodne »
Pohlepa je uvijek opasna, zbog nje se ostane ponekad i bez glave, što se moglo ili može i njemu dogoditi u njegovim godinama, boreći se s mladim dečkima. Godina proizvodnje je ovdje isto jako važna a nju nitko ne spominje. Utoliko ja milsim da se trebao povući ranije, ako govorite i o novcu, zaradio je dovoljno i do prije neki mjesec dana. Što mu to treba?

Iako ovaj sport i skijanje nisu usporedivi po svom nagonu i adrenalinu, jer ovdje se radi ipak o jednom ratničkom sportu u kojem čovjek poprima obrise životinje, pa se tako valjda i ponaša, ipak poveznica postoji, da se mogu okačiti kopačke o klin na vrijeme.
To je Janica napravila, što Mirko nije. Nemam ja ništa ni od toga što on ima para kao ni da nema, tema je otvorena pa ju komentiramo, to je odgovor Sledgehammeru o spiki kako su neki ovdje jalni na Mirka i njegovu zaradu.