Autor Tema: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja  (Posjeta: 100637 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #15 : Prosinac 27, 2013, 07:11:57 poslijepodne »
samo prije puta da vas posjetim koju ljudsku nakaradu ste dva puta birali, , istog , koji je za desetljece vasim izborom unistio buducnost vase djece, i ono malo onih koji zele i znaju raditi i posteno zivjeti..

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=794007

citajte si , uzivajte...tu nistariju placate dvije tone kuna godisnje, to je jedna dobra osnovna skola ili  par mostova prek odre u cickoj poljani do siska.


prije 10+x dana na letu austrianairlines  wien -zagreb, ta nistarija je bila u zrakoplovu, nije sad to bitno, nego masa kretena , sibicara, koji su to smece prepoznali u zrakoplovu, da je nistarija otkopcala pantalone, sibicari bili bi svi u dupetu penzionisanog ..uzasno za pratiti i gledati.

bilo je to u vrijeme adventa, jos sa okusom i mirisom klinceka i kuhanog vina na steffelplatza,a u zrakoplovu , totalna degratacija tog lijepog godisnjeg doba.


 austrian , bitte, bitte, nochmals bitte...lassen sie im balkanairlines!..  uns zu lieben :)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #16 : Prosinac 28, 2013, 01:14:40 prijepodne »
Teri je ono flajpan v božične čestitke povedal da moramo biti jedinstveni kak i pred šest mesec da smo išli v anšlus z EEZ? Taj je sigurno referendum i predreferendumsko doba pratil z Tora-bore.

Buš videl da Burdušev naslednik Škiljo iza Gvozda odredi da se pl(j)ač(k)a ZAMPyu naknada za se vice kaj je je of prijašni spripovedal.
Domači Đole Buš Đej Ar i Mahatma Mubarak Obama Bjelokosti I.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #17 : Prosinac 29, 2013, 10:56:07 poslijepodne »
Ej, Franc, znaš kaj veli Mesara..?

Mesić također za izmjenu Ugovora s Vatikanom
„Crkva od ove države dobiva više novca nego u vrijeme Sanadera"
...Smatra kako je dobro da se uvede crkveni porez za vjernike. „To bi sada moglo biti izvedivo jer je papa Franjo osoba s kojom se može razgovarati", kazao je Mesić, te podsjeća kako potpisani Ugovor sa Svetom Stolicom dopušta reviziju ugovora u posebnim slučajevima.
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/13518-mesic-takodjer-za-izmjenu-ugovora-s-vatikanom.html

"Držte lopova!"
Zna taj kak bu zamutil napoj; vudri po cirkve, i smanjiti peneze za čirilicu i pedere, i Slovence...
A mesto poreza na zemlu- porez "na veru". Il na veresiju. (Samo ne diraj "dve kile".)
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #18 : Prosinac 30, 2013, 09:30:53 prijepodne »
Ovo vrijeme, iza '91 jako dobro su iskoristili svi oni koji su najmanje pridonesli oslobođenju zemlje od komunizma ,baš ti isti bivši vladari života i smrti, sada u janjećoj koži kroje propast ove države.
Narod se na žalost nije snašao u novonastaloj situaciji,jer je godinama bio učen i naučen čekati mrvica sa stola. Ovdje se ne ubraja ona malobrojna klika ,koja je uvijek bila blizu stolova , sa kojih je brala mrvice i za sebe stvarala poseban svijet, za koji su ti isti vladari znali ali su zatvarali oči. To rade i danas.
No narod može i sada utjecati na vlast, bez obzira koja bila, samo on to ne želi, jer i dalje čeka. A kada se malo osokoli, e tu na scenu stupaju razni igrači koji vješto skreću dnevnopolitičke teme na drugu stranu, bace više mrvica sa stola i dok se ostale bave sitnicama ,oni opet imaju neko vrijeme mira. I tako to ide već 20 godina. Mislim da svi naši političari ne zaslužuju niti kunu za svoj rad –odnosno nerad, za koji se tako žestoko bore, jer nisu za narod učinili ništa. Odnosno jesu, osiromašili su ga, a u tome su uvijek bili vješti i spretni.
I radit će to sve dok budu mogli, jer se nitko ne buni.
Demokracija nije samo slijepo slušanje vlasti, ona omogućava narodu da vlast sluša taj narod. To je proces koji treba živjeti i stvarati.
Jedni (pojedini) stvaraju, dok narod spava, to je naša zbilja.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #19 : Siječanj 01, 2014, 11:18:22 poslijepodne »
...Ulaskom u EU ostvarili smo jedan od velikih ciljeva naše generacije. Sjećamo se ponosa i zadovoljstva kojeg smo svi osjećali tog 1. srpnja. Činilo se kako su nam svi ideali Europe blizu, na dohvat ruke, kako samo trebamo posegnuti za njima i da će oni postati dio našeg života.
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/13559-poslanica-predsjednika-josipovica.html

Eto ti ga na...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #20 : Siječanj 02, 2014, 02:36:49 poslijepodne »
Dobro je da je rekao da nam se "činilo"... očito se u ovoj državi više-manje sve radi i bira vlast na temelju toga što se nekome nešto "čini"...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #21 : Siječanj 03, 2014, 12:51:45 prijepodne »
Ej, Franc, znaš kaj veli Mesara..?

Mesić također za izmjenu Ugovora s Vatikanom
„Crkva od ove države dobiva više novca nego u vrijeme Sanadera"
.

cuj kuntica, nis bil tu pa nis videl..sretno ti novo leto i da ti bu svaka dala od prve..

bas da sad moram kometirati bljezgarenje te lakrdije, da te samo posjetim da pupovcevi abolirani cetnicu od iste te drzave dobivaju godisnje 70tona ustaskih kuna koje trose za izdavacku propagandu protiv drzave koja ih hrani ...
prema tome  crkva u hrvata sa onih 400tona je u biti premalo.

nek da  te pitam, navodno da su napravili  raciju na udbase na novo leto, jel su u goricki  ostali svi na broju..

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #22 : Siječanj 03, 2014, 02:52:32 poslijepodne »
evo nama dragi sugradjani danas predivnih vijesti iz nase jedine  i nezavisne udbaske domovine..

uzivajte, citajuci sve o vasim idolima, kasapinima, o udbaskom smecu  koji ovu zemlju i njezine gradjane vec 70godina drze u raljama svoje zlocinacke revolucije.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/mesicevi-ljubimci-tajkuni-politicari-i-generali-u-problemima-sa-zakonom-913059

http://www.vecernji.hr/crna-kronika/josip-perkovic-pusten-iz-pritvora-913163

http://www.vecernji.hr/crna-kronika/durekovic-ubijen-jer-je-previse-znao-913170

http://www.vecernji.hr/putuj-selma-sto-je-pokazao-intervju-josipa-perkovica-913012

i malo o vozacu udbaskog sefa  iz kraja 80tih u osijeku.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/nisam-udbas-vec-dragovoljac-iz-91-913020

uzivajte, divite se ..treba jos cekati 7(sedam) godina da se moze zbrisati u europu iz ove kasapinsko-udbaske  nam domovine.


Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #23 : Siječanj 03, 2014, 09:32:49 poslijepodne »
Fala, prijatel, vračam z istum merum ali posle ovakove fantastike v čestitke jednostalno nemrem dojti do prave reči. Samo da se ne ponovi 2012., se drugo more.

Ja verujem da su si na broju, inače bi nam bila promaja v gradu. Ali de baš "raca" na Novo leto da su si na skijanju- čak su nam i čuvari reda i poretka emigrerali žnemi na Rogle, zlu ne trebalo. Čisto sumlam da su koga našli pri hiže...

Osim ak ... nemaš ... konkretne informacije ...  ;)
wwwg tablice

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #24 : Siječanj 04, 2014, 08:04:25 poslijepodne »
samo na znanje , preneseno sa jednog drugog medija..

znam , da na ovom forumu ima guzicara koji iz anusa vire odiseju, pa neka mu prenesu..doticni, vjerojatno je prezaposlen s a ustavnim promjenama na koju ce mu se ustavni sud u dvije sekunde na njegovu strucnost  popisati..

sama pomisao da strucnjak za kotlovinu, sudjeluje u kreiranju promjene hr.-ustava dovodi sve one sa vise od dva i pol zrna mozga u glavu u totalno beznadje..gdje mi to zivimo i tko nam sve kroji buducnost.

a sad , prenosim slijedece...


Komunističke diktature nisu bile pravne države nego prćije. Nijedna zapadna država nikada nije nijednoj komunističkoj prćiji isporučivala ni jednog političkog emigranta. Nažalost i dan danas vidimo zašto.

Komunističke prćije su uzvraćale ubojstvima na teritoriju zapadnih demokracija, ali su u međuvremenu i propale (jer su bile prćije, dakako) i danas zapadne demokracije kao pobjednice proganjaju poražene komuniste koji su se ogriješili o njihove zakone.

Problem sa Hrvatskom je što nalazi za shodno braniti dužnosnike komunističkih prćija, a ne ih lustrirati i hladno prepustiti pobjednicima na suđenje. Tako se i sama ničim izazvana svrstava među poražene komunističke prćije.
I kad sam već spomenuo lustraciju, a vezano uz učestale tvrdnje kako je za nju kasno - gore citirani popis udbaških doušnika koji je sastavio Perković jasno dokazuje da za lustraciju nije kasno - jer (najmanje) jedan udbaški doušnik i dan danas sjedi u Saboru RH - Goran Beus Richemberg - takozvani "Odisej".

http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=25165:udba-goran-beus-richembergh-za-neke-i-odisej-ima-savjest&catid=43:glas-hrsvijeta&Itemid=151

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #25 : Siječanj 05, 2014, 11:50:20 prijepodne »
... Franjo kak si hrabar ... Koliko se sjećam, navedeni je na ovom forumu bio prijavljen (ne znam da li je još) pod svojim punim imenom i prezimenom. Kad već toliko pljuješ po njemu te po mnogim drugima, što se i ti ne potpišeš punim imenom i prezimenom pa onda peri koliko hoćeš, ali .... za to treba imati muda, ali ti ih nemaš.

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #26 : Siječanj 05, 2014, 03:28:25 poslijepodne »
... Franjo kak si hrabar ... Koliko se sjećam, navedeni je na ovom forumu bio prijavljen (ne znam da li je još) pod svojim punim imenom i prezimenom. Kad već toliko pljuješ po njemu te po mnogim drugima, što se i ti ne potpišeš punim imenom i prezimenom pa onda peri koliko hoćeš, ali .... za to treba imati muda, ali ti ih nemaš.

ali, ali ljubavi, od kud ti na sam badnjak bulaznis takve bedastoce. ja gospodina odiseja , pardon , sorry, druga, obozavam, o tome smo vec pisali.

jerbo, netko , takav, na slobodnom trzistu rada bio bi soci- slucaj, ali zahvaljujuci upravo takvima kao ti , drug je zastupnik hr. sabora.
to je uspjeh koji mene odusevljava...neponovljivo nigdje na svijetu , niti u burkina faso.

a sad svezi tuzakanja ..idemo barem fer , redom..prvog odisej treba tuziti svojeg guru  koji ce nadam se , uskoro camiti u münchenu, jerbo, isti je objavio udbasku listi gdje figurira tvoj idol imenom i prezimenom...trenutno ta lista je nasvim portalima u hr..pobrini se citaj, mozda si i ti na listi.

zatim ima stotine relevantnih osoba od fiskala Hodaka , tiskovnih novina ,koji su isto ne jednom objavili.

prema tome, nek drug odisej tuzi sve redom pa onda i mene koji sam samo prenio , da citate, ali se  ocito ne  ne sramite vaseg  izbora..

srceko , danas nisi jos nista objavio  o KC.





Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #27 : Siječanj 07, 2014, 07:56:37 prijepodne »
... Franjo kak si hrabar ... Koliko se sjećam, navedeni je na ovom forumu bio prijavljen (ne znam da li je još) pod svojim punim imenom i prezimenom. Kad već toliko pljuješ po njemu te po mnogim drugima, što se i ti ne potpišeš punim imenom i prezimenom pa onda peri koliko hoćeš, ali .... za to treba imati muda, ali ti ih nemaš.

Pa on se potpisao imenom i prezimenom zato jer je naivno mislio da je toliko savršen da će mju i to pomoći u političkoj samopromociji, drugog razloga nije bilo, no jedno je što si je on umislio da je, a drugo je realnost, i njega i njegove strančice.

Glede imena i prezimena, mislim da si ti apsolutno zadnji koji ikome išta može reći... ti očito imaš muda, pa si se potpisao pravim imenom i prezimenom (kao da je to dokaz ičega... još u doba Markulin Anđelka nekoliko puta sam se potpisao na postove imenom i prezimenom, možda i zato jer se 1. nikoga ne bojim; 2. nemam se zašto bojati; 3. stojim iza svakog slova kojeg napišem... tako i dan-danas nemalo forumaša zna tko sam i uživo i po podacima, pa to nije nužno, zato je forum, no ukoliko se pokaže ikakva potreba, nije mi problem ovdje napisati niti jedan moj podatak.

Bo tvoja prozivka je samo dokaz koliko si ti stvarno dvoličan, izgubljen lik koji nikako u prozivkama ne zna krenuti od samoga sebe... očito je da i ti nemaš muda, inače bi napisao ime i prezime... to je bedastoća inače, ali ako to već misliš koristiti kao nekakav argument, kreni od sebe... iako nas ima kojima niti to nije potrebno, ptica je poznata...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #28 : Siječanj 07, 2014, 11:05:05 poslijepodne »
vjerujem da su mnogi vidjeli posjetu zokija pomahnitanog liturgiji  povodom pravoslavnog bozica u zagrebu..

e sad, ta komunisticko-udbaska spopada isla je na misu jednom zlocincu, koji je pocetkom 90tih, kad je njegova cetnicka bratija palila i pljackala po nasoj Domovini, isti zlocinac je provodio medijaki teror o oglilicama prstiju srpske  nejacadi.. poticuci tim svojim zlocinackim djelom jos vece zlocine i progone u njihovoj zamisljenoj krajini prema Hrvatima... nakon tog propagandnog zlocinackog terora to cetnicko smece izbrisao je iz Hrvatske...

vratio se nakon izbora racana i lakrdije, ime mu znate,  koja je poslije deset  godina prdila na pantovcaku...

i sad , to cetnicko smece i nas pomahnitali, ljube se i grle u pravoslavnoj  crkvi usred nase Domovine.

Svim pravoslavnim vjernicima zelim sretan Bozic, i svako dobro.
Ovaj moj upis nema nista prema pravoslavlju, i pravoslavnim vjernicima, ali ima prema prema zlocincima koji stoluju na vrhu te zlocinacke organizacije u Hrvatskoj koji su najveci krivci za zlocine prema Hrvatima  i isto mnogim pravoslavnim vjernicima .

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #29 : Siječanj 09, 2014, 08:17:42 poslijepodne »
... Franjo kak si hrabar ... Koliko se sjećam, navedeni je na ovom forumu bio prijavljen (ne znam da li je još) pod svojim punim imenom i prezimenom. Kad već toliko pljuješ po njemu te po mnogim drugima, što se i ti ne potpišeš punim imenom i prezimenom pa onda peri koliko hoćeš, ali .... za to treba imati muda, ali ti ih nemaš.

Pa on se potpisao imenom i prezimenom zato jer je naivno mislio da je toliko savršen da će mju i to pomoći u političkoj samopromociji, drugog razloga nije bilo, no jedno je što si je on umislio da je, a drugo je realnost, i njega i njegove strančice.

Glede imena i prezimena, mislim da si ti apsolutno zadnji koji ikome išta može reći... ti očito imaš muda, pa si se potpisao pravim imenom i prezimenom (kao da je to dokaz ičega... još u doba Markulin Anđelka nekoliko puta sam se potpisao na postove imenom i prezimenom, možda i zato jer se 1. nikoga ne bojim; 2. nemam se zašto bojati; 3. stojim iza svakog slova kojeg napišem... tako i dan-danas nemalo forumaša zna tko sam i uživo i po podacima, pa to nije nužno, zato je forum, no ukoliko se pokaže ikakva potreba, nije mi problem ovdje napisati niti jedan moj podatak.

Bo tvoja prozivka je samo dokaz koliko si ti stvarno dvoličan, izgubljen lik koji nikako u prozivkama ne zna krenuti od samoga sebe... očito je da i ti nemaš muda, inače bi napisao ime i prezime... to je bedastoća inače, ali ako to već misliš koristiti kao nekakav argument, kreni od sebe... iako nas ima kojima niti to nije potrebno, ptica je poznata...


Sledgehammer ... "u doba" Anđelka Markulina sam i ja bio ulogiran sa imenom i prezimenom, ali kad sam vidio da je vrag zel šalu i da kreteni pljuju po svemu i svakome, skrivajući se iza raznih nickova, okrenuo sam ploču ... stoga, ti se smatraš mjerodavnim da sudiš o nekome ili nečemu, zajedno sa Franjom ili još nekima na ovome forumu ? 

Ne samo da je smiješno nego i žalosno.
« Zadnja izmjena: Siječanj 09, 2014, 08:19:53 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.