Autor Tema: Obrisane poruke  (Posjeta: 6674 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Obrisane poruke
« : Kolovoz 22, 2011, 09:31:04 poslijepodne »
Obrisan je cijeli niz poruka iz teme http://www.forumgorica.com/gradonacelnik-gradsko-vijece-i-mjesni-odbori/gradonacelnik-glavom-i-bradom-nepatvoren-kao-takav/

gdje je veselo društvo časkalo off-topic o tome tko gdje radi i na čiji račun. Dio tih poruka je bilo i napipkavanje identiteta što je protivno pravilima.


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Obrisane poruke
« Odgovori #1 : Kolovoz 22, 2011, 10:00:12 poslijepodne »
Dobro kaj sam ja najeb'o zbog takvih stvari, nemoj sad i njih... iako to pitanje nečijeg šatro identiteta postaje ozbiljan problem foruma. Prvenstveno zbog nepostojanja ikakvih kriterija koji reguliraju to područje - pistoje neka pravila, no očito ih nitko ne zna protumačiti.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Obrisane poruke
« Odgovori #2 : Kolovoz 22, 2011, 10:44:25 poslijepodne »
Obrisane poruke su bile uglavnom onelineri koji više odgovaraju chat porukama, a identitet članova koji su ga odlučili zaštititi (mada znamo da u slučaju nečeg ozbiljnijeg sve pada u vodu) budemo štitili.

Inače da je bilo po mojem ja bih pokrenuo forum na kojem bi pisali samo ljudi s imenom i prezimenom. Kao što je nekada bilo na BBS-ovima. :-)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Obrisane poruke
« Odgovori #3 : Kolovoz 23, 2011, 10:36:49 prijepodne »
Pa što te spriječava da bude tako?

Pokreći!!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Obrisane poruke
« Odgovori #4 : Kolovoz 23, 2011, 10:53:16 poslijepodne »
Pa što te spriječava da bude tako?
Pokreći!!

A tko će pisati? Vidiš da svi pričaju kako se boje za sebe i za obitelj. Ziheraši.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Obrisane poruke
« Odgovori #5 : Kolovoz 24, 2011, 10:36:33 prijepodne »
Ja još uvijek mislim da se pošten čovjek nema čega bojati.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”