Autor Tema: Forum se vraća  (Posjeta: 16038 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Forum se vraća
« Odgovori #15 : Rujan 07, 2009, 12:24:48 poslijepodne »
@Točkica: ljudi zaboravljaju onu staru....

In Germany they first came for the Communists,
and I didn't speak up because I wasn't a Communist.

Then they came for the Jews,
and I didn't speak up because I wasn't a Jew.

Then they came for the trade unionists,
and I didn't speak up because I wasn't a trade unionist.

Then they came for the Catholics,
and I didn't speak up because I was a Protestant.

Then they came for me —
and by that time no one was left to speak up.

German anti-Nazi activist, Pastor Martin Niemöller (http://www.serendipity.li/cda/niemoll.html)

Offline kiki

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 35
  • Karma: +0/-0
Odg: Forum se vraća
« Odgovori #16 : Rujan 07, 2009, 12:32:44 poslijepodne »
Sve kaj nam se dešava sa forumom i sve ostale pi*darije u gradu, a i u Lijepoj Našoj (ili njihovoj!) i dolaze od takvog stava.
A najbolji mi je tip koji je čekao pola sata u redu za knjige i onda još veli: "Valjda i to moramo proći. Naoružali smo se strpljenjem pa se nadam da će moja potraga za knjigama završiti bezbolno... "

Taj mentalni sklop "valjda nam tako mora biti" mi nije jasan. E pa, NE MORA! NE MORA nas svatko gaziti i raditi idiote od nas.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Forum se vraća
« Odgovori #17 : Rujan 07, 2009, 02:24:44 poslijepodne »
Ja nisam potpisala peticiju.
I nebum ju ni potpisala on-line, iz osobnih razloga koje ne moram nikome ovdje objašnjavati.
No bude li se peticija potpisivala i negdje uživo - rado ću ju potpisati, imenom, prezimenom i osobnom iskaznicom, ako treba.

Istovremeno vjerujem da je moje mišljenje u vezi foruma i njegovog vraćanja više nego jasno svakome tko prati zbivanja i forume svo ovo vrijeme.
Isto tako, oni koji bi mi eventualno mogli moje mišljenje uzeti za zlo, već odavno jako dobro znaju tko sam ja.
Prema tome moj potpis na peticiji u tom smislu mi ne mijenja baš ništa.

Ali ne kužim ni ja vas kaj se čudite slabom odazivu forumaša.
Svaka čast vama na entuzijazmu, ali možda je trebalo prvo pitati forumaše što misle o potpisivanju on-line peticije, pa bi stvari bile jasnije puno prije.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Forum se vraća
« Odgovori #18 : Rujan 07, 2009, 03:39:05 poslijepodne »
Mislim da od peticije nebude ništa, slab je odaziv, vjerojatno se ljudi boje ostaviti svoje podatke ovako javno - nemreš vjerovari da se u današnje vrijeme ljudi boje odmazde. Druga stvar je što peticija traži povratak staroga foruma, a večina ga forumaša više ne želi - osjetilo se drugačije okruženje i teško da budemo sjeli sa konja na magarca. Mislim da se treba graditi dalje ovo kaj se ovdje započelo.
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Forum se vraća
« Odgovori #19 : Rujan 07, 2009, 03:54:44 poslijepodne »
Mislim da se treba graditi dalje ovo kaj se ovdje započelo.

Tako je fitt. I ja mislim da se treba ovo ovdje graditi i nastaviti ovdje pisati i raditi, a za stari forum, ako ga stave (vrate), bit će zadovoljstvo pogledati neke vrijedne materijale na njemu o povijesti, kulturi sportu i inim materijalima iz i o Turopolju. Samo zato i utoliko želim njegovu dostupnost građanima.

Tur

  • Gost
Odg: Forum se vraća
« Odgovori #20 : Rujan 07, 2009, 04:27:17 poslijepodne »
Da ga i vrnu (a budu če ih se stisne malo jače) nem tam više ni pišlivoga slova napisal. Se dok to pak ne postane gradski forum, a ne forum u vlasništvu Adezea.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Forum se vraća
« Odgovori #21 : Rujan 07, 2009, 04:47:26 poslijepodne »
"First they ignore you, then they ridicule you, then they fight you, then you win." - Mahatma Gandhi

Jasno mi je što rade, ne mogu se obračunati s anonimcima, ali zato mogu napasti ljude s imenom i prezimenom. Taj rizik preuzimamo svi mi koji ne skrivamo svoj identitet i koji sve potpisujemo svojim pravim imenom.

Jasni su mi i ljudi koji se skrivaju iza anonimnog identiteta, oni se boje da bi mogli imati neugodnosti, neki se čak boje i za svoj posao, i zbog toga se ne otkrivaju (mada je svaka anonimna krinka zapravo vrlo slabašna).

Ja mislim da se jako dobro zna tko je tko na forumu i da oni koji to žele znati - znaju.
Posebno na onom tam forumu na kojem su nam vjerojatno znali i broj cipele i krvnu sliku.
Pa kaj zato?

Po 2-3000 postov teško da čovek ni nekaj o sebe povedal...

shaka zulu

  • Gost
Odg: Forum se vraća
« Odgovori #22 : Rujan 07, 2009, 05:27:54 poslijepodne »
Citat:
komentari
Objavljeno od glupsi:

06 Rujan 2009, 22:54
 
Ne laži ljude Zlodi.

Objavljeno od Zlodi laže:

06 Rujan 2009, 23:12
 
Cenzuriraš. :) To je ta demokracija o kojoj govoriš. Crni Stjepane.

Objavljeno od jasamglup:

06 Rujan 2009, 23:15
 
Ko prvo ja nisem Zlodi.
Ko drugo ja znam tko si ti i da se kurčiš s ajfonom s kojega gnojiš po mojem blogu.

Objavljeno od Zlodi, Zlodi:

06 Rujan 2009, 23:20
 
Kako te nije stid lagati ljude?

 Objavljeno od szlodi:

06 Rujan 2009, 23:25
 
Molim anonimnog komentatora neka bude muško i neka pod svojim pravim imenom objavi to što ima za reći, a ne da blog anonimnog korisnika koristi za napade na ljude s imenom i prezimenom.

Objavljeno od Srami se:

06 Rujan 2009, 23:32
 
Zašto ne kažeš ljudima istinu?

 Objavljeno od szlodi:

06 Rujan 2009, 23:39
 
A istina je?

Objavljeno od kunta; ???:

06 Rujan 2009, 23:41
 
Ak znaš da je ovo laž,dej onda poveč tu istinu.Am ju skoro tjeden dan čekamo...Dobro nekaj mejne-Sale je ispalil svoju istinu. ;)

Objavljeno od alenf:

06 Rujan 2009, 23:50
 
Ante odi spavati, već je kasno.

Objavljeno od kunta; :):

06 Rujan 2009, 23:56
 
Am mu se ne žuri na posel! :) :D :D

Objavljeno od goričanka:

07 Rujan 2009, 09:46
 
Ja u svom životu nisam otišla na gradonačelnikov blog. Niti ne bum.
Niti na blog bilo kojeg političara.
Posebno neke nemrem videti ni tam de je nemrem zaobići (tv, novine), a kam da još hodim na njihove blogove.
Pa zakaj onda ovi ljudi idu na blogove svojih političkih neistomišljenika?
Ne kužim tu potrebu?
Bit će da im falimo od kad nema foruma...
Ljubav je čudna stvar, a oni nas vole na neki svoj uvrnuti način hahaha

I..?
Jel Janton povedal konačno apsolutnu istinu (il da ga mučimo  ;D ) ?
Il nam je linka poslal?