Autor Tema: Auto-moto  (Posjeta: 174696 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #150 : Prosinac 19, 2011, 11:16:35 prijepodne »
Pa pomalo na sve, ali najviše na Rio.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Auto-moto
« Odgovori #151 : Prosinac 19, 2011, 08:55:25 poslijepodne »
Kupim ja te novine des a ono...niš posebno.
Istraživanje o kvalitete autov stare 1-3 lete dok je starost našega voznoga parka više od 10 let i večinum kupujemo aute 5-8 let stare- omašili fudbal.Nemrem se najti v tem...
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Auto-moto
« Odgovori #152 : Prosinac 26, 2011, 09:48:20 poslijepodne »
Tko je spominjal brzinu ... ?      Pogledajte malo ovo ...

Sexy CTS-V Coupe
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Auto-moto
« Odgovori #153 : Prosinac 27, 2011, 08:33:25 poslijepodne »
Sise joj ispale od lude vožnje.

Ode Saab v mp3.

NEMA IM POMOĆI...
Saab tražio zaštitu Vlade, a sud ih odbio. Čeka se potpis - bankrota!.

Kineski Pang Da odbio spasiti Saab! Šveđani opet korak do bankrota
Saab 9-5: Stiže kravanska verzija na temelju Opela Insignije
FOTO Saab predstavio 9-4X: 'Sljedeći veliki korak u renesansi kompanije'
Spyker isplatio GM, Saab u vlasništvu Nizozemaca
http://autoklub.jutarnji.hr/saab-trazio-zastitu-vlade--a-sud-ih-odbio--ceka-se-potpis---bankrota-/972323/

ZADNJA SLAMKA SPASA
Kineski Pang Da odbio spasiti Saab! Šveđani opet korak do bankrota.

Saab dobio sitniš, opet odgođeno potpisivanje bankrota
Saab se bori za život, dužni su svima, sindikati traže bankrot
Saab tražio zaštitu Vlade, a sud ih odbio. Čeka se potpis - bankrota!
FOTO Saab predstavio 9-4X: 'Sljedeći veliki korak u renesansi kompanije'
http://autoklub.jutarnji.hr/spasiti-saab/980470/

DOK SE DRUGI SLIKAJU...
Saab dobio sitniš, opet odgođeno potpisivanje bankrota.
 
Saab tražio zaštitu Vlade, a sud ih odbio. Čeka se potpis - bankrota!
Saab opet u igri - stigla nova limuzina starog naziva
Saab 9-5: Stiže kravanska verzija na temelju Opela Insignije
Kineski Pang Da odbio spasiti Saab! Šveđani opet korak do bankrota
http://autoklub.jutarnji.hr/saab-dobio-sitnis--opet-odgodeno-potpisivanje-bankrota/980821/

OPET NA POČETKU
GM stopirao dogovor Saaba i Kineza, bankrot je neizbježan.

GM je navodno stopirao cijelo preuzimanje zbog činjenice da Saab koristi njihovu tehnologiju u pojedinim modelima, a novi vlasnici mogli bi se slobodno koristiti njome

Kada je prije desetak dana Saab pronašao novog partnera koji je za preuzimanje bio spreman isplatiti 100 milijuna eura, činilo se da će švedski proizvođač napokon krenuti uzlaznom putanjom. Kineski proizvođači PangDa i Youngman sve su dogovorili sa Saabom, no u cijelu priču odjednom je ušao bivši vlasnik General Motors.

Saab dobio sitniš, opet odgođeno potpisivanje bankrota
Kineski Pang Da odbio spasiti Saab! Šveđani opet korak do bankrota

GM je navodno stopirao cijelo preuzimanje zbog činjenice da Saab koristi njihovu tehnologiju u pojedinim modelima, a novi vlasnici mogli bi se slobodno koristiti njome. Također, Saabov model 9-4 X još se proizvodi u GM-ovoj tvornici, pa su Amerikanci zaprijetili prestankom proizvodnje, ali i oduzimanjem prava na postojeće tehnologije.

Kao bivši vlasnik i trenutni partner, General Motors ima pravo na blokadu Saaba, no ukoliko Šveđani do kraja godine ne postanu dio kineskog vlasništva, bankrot postaje neizbježna opcija.
http://autoklub.jutarnji.hr/general-motors-stopirao-dogovor-saaba-i-kineza/986135/

TUŽAN EPILOG
Zabijen posljednji čavao u lijes: Saab objavio stečaj!

Nada u oporavak Saaba je tinjala, ali na koncu se 19. prosinca ipak dogodilo ono što se sa zebnjom očekivalo: švedski proizvođač osebujnih automobila, od veljače 2010. u većinskom vlasništvu nizozemskog Spykera, sudu u švedskom Vanersborgu podnio je zahtjev za stečajem!

GM stopirao dogovor Saaba i Kineza, bankrot je neizbježan

Tužan epilog uslijedio je nakon crvenog svjetla iz General Motorsa da potencijalnim kupcima Saaba, kineskoj kompaniji Pang Da & Youngman, dopusti pristup svojoj tehnologiji, kojom se Saabovi modeli još uvijek uvelike opremaju.

Time je američka kompanija zabila posljednji čavao u Saabov lijes, koji se počeo pripremati još 1990., ulaskom švedske tvrtke pod američke skute. U Saabu je trenutačno zaposleno oko 3600 ljudi.
http://autoklub.jutarnji.hr/-saab-objavio-stecaj/995504/

Tak se to dela;bez lubavi i milosti.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Auto-moto
« Odgovori #154 : Siječanj 03, 2012, 10:26:48 poslijepodne »
PRODAJA AUTOMOBILA
TRŽIŠTE 2011. Rast od 7,5 % zahvaljujući državnim firmama
...Glavni izvor ovog tržišnog ‘dopinga’ su državne tvrtke koje su lani u velikim količinama (valjda prije izbora) obnavljale svoj vozni park. To je uostalom vidljivo i po brojkama iz prosinca, koje su poražavajuće. Tako je u zadnjem mjesecu registrirano 2536 vozila, prema 3188 u 2010., što je pad od više od 20 posto. A najveći igrač ovogodišnjeg automobilskog tržišta je MUP, koji je u sumnjivim natječajima u velikoj mjeri obnovio svoj vozni park, uglavnom Škodinim vozilima. To je opet vidljivo u prosincu kada je prodaja Škode pala na 120 automobila, uvjerljivo najmanje u 2011. godini.
...Uz to Nissan je prodao i flotu MORH-u, ali ta vozila nisu zavedena u statistici. Fiat nažalost 2011.godinu neće pamtiti po najboljem, očito treba više ualagnja kako bi se napokon i prodaja podigla.
Prošla godina ostat će upamćena kao ona u kojoj je pad prodaje zaustavljen, ali po cijenu velikih akcija (čitaj popusta), što znači da je zarada ostala ista ili je još manja nego u 2010. A uz to perspektive za 2012. nisu najbolje, kriza je daleko od svojega kraja.
http://autoklub.jutarnji.hr/trziste-2011-/997082/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zagreb ostaje bez Autoshowa i u 2012.
« Odgovori #155 : Siječanj 06, 2012, 10:47:24 prijepodne »
NIJE SLUŽBENO, ALI...
Propast spektakla: Zagreb ostaje bez Autoshowa i u 2012. godini!
http://autoklub.jutarnji.hr/bez-autoshowa-zagreb/997451/
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #156 : Siječanj 06, 2012, 03:16:13 poslijepodne »
Pa kada taj Velesajam zbog nesposobnosti (ili i političke volje - to je trenutno najhot zemljište u Zagrebu!!) gomila gubitke, a drže cijenu za izlagače veću od Frankfurtskog sajma...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izmjene zakona: PDV nije bauk, ali stižu nove trošarine
« Odgovori #157 : Siječanj 10, 2012, 09:52:51 poslijepodne »
NAMETI
Izmjene zakona: PDV nije bauk, ali stižu nove trošarine...
Zbog PDV-a od 25 posto Clio će poskupjeti samo 1235 kuna, a Mercedes S klase od pola milijuna kuna za 9062 kune
Ipak, na svoje bi mogli doći kupci rabljenih auta. Oni će zbog izjednačavanja davanja s davanjima na nove osjetno pojeftiniti (od 6 do 17 posto!!!).
http://autoklub.jutarnji.hr/izmjene-zakona--pdv-nije-bauk--ali-stizu-nove-trosarine---/998923/
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #158 : Siječanj 20, 2012, 03:04:36 poslijepodne »
http://www.automotorisport.hr/vijesti/rimac-concept-one-istina-o-hrvatskom-automobilu

Svi pričaju u njemu, ali mi otkrivamo o čemu je točno riječ. Donosimo sve detalje o najskupljem, najjačem i najbržem elektroautu na svijetu, o viziji Mate Rimca koja nastaje u Svetoj Nedelji pored Samobora...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #159 : Veljača 03, 2012, 04:52:40 poslijepodne »
Ajmo, u samoći svojeg (ne)znanja, malo obnoviti ono za što svi tvrde da imaju u malom prstu... a najčešće nisu ni čuli, ali nema veze... odaberite kontrolni, i neka rezultat bude intimna smjernica na čemu morate poraditi prvenstveno radi sebe samih...

http://www.sigurno-voziti.net/provjera.htm
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Auto-moto
« Odgovori #160 : Veljača 03, 2012, 04:59:11 poslijepodne »
Ajmo, u samoći svojeg (ne)znanja, malo obnoviti ono za što svi tvrde da imaju u malom prstu... a najčešće nisu ni čuli, ali nema veze... odaberite kontrolni, i neka rezultat bude intimna smjernica na čemu morate poraditi prvenstveno radi sebe samih...

http://www.sigurno-voziti.net/provjera.htm

Jedna, doduše od rijetkih stvari u kojima se mogu složiti s tobom. Zanimljivo ali prije svega istinito!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #161 : Veljača 03, 2012, 05:03:00 poslijepodne »
Nemoj samo da ti slaganje sa mnom prijeđe u naviku, tada bih se ja moral zabrinuti da nisam slučajno "maka"...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Auto-moto
« Odgovori #162 : Veljača 03, 2012, 05:11:53 poslijepodne »
Nemoj samo da ti slaganje sa mnom prijeđe u naviku, tada bih se ja moral zabrinuti da nisam slučajno "maka"...

toliko "puka" nisam još. ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #163 : Veljača 03, 2012, 07:45:44 poslijepodne »
Ne da nisi još, nego ni nebuš... bil bi to preveliki napredak za tebe.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Auto-moto
« Odgovori #164 : Veljača 03, 2012, 10:23:23 poslijepodne »
Koju Mahindru ima onaj tvoj frend?
wwwg tablice