Autor Tema: Auto-moto  (Posjeta: 165641 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #120 : Srpanj 07, 2011, 11:47:36 poslijepodne »
Je, samo je otvor rezervoara malo veći, i ta "flaša" je pod nekakvih blagim tlakom od isparenja...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Auto-moto
« Odgovori #121 : Kolovoz 20, 2011, 01:26:53 poslijepodne »
Hyundai vs. Zastava: Na istoj razini bili su 1984., a danas ih dijeli milijun auta
http://autoklub.jutarnji.hr/ukupan-proizvodni-kapacitet-hyundaijevih-tvornica-iznosi-3-91-milijun-vozila-/961614/

-

LAKO PREPOZNATLJIVA

TEST Opel Corsa Color Edition: Mamac za golobrade vozače.

Dizajnerski razmetljiva izvedba mališana iz Russelsheima prava je poslastica za mlađu publiku

Specijalnu izvedbu friško redizajnirane Opel Corse nazvanu Color Edition lako ćete prepoznati na ulici. Kombinacija vrišteće žute boje karoserije, dodatno zatamnjenih stakala, kromirane ispušne cijevi i crnih alu naplaka od 16 cola rijetko gdje može proći nezamjećeno, a to je bio i cilj. Popularni mališan iz Russelsheima očito nišani mlađu publiku, koja će se redom raspametiti kad vidi što sve nudi ušminkano izdanje Corse
...
No, ovdje ponovno treba imati na pameti kako ciljana publika nema više od 24 godine (motor je snagom u zakonskom okviru za mlade vozače), pa tako i ne dijeli isti sustav vrijednosti sa starijim, posebno obiteljskim vozačima. A izgledom je Corsa Color Edition, dostupna za 13.400 eura, prava poslastica
http://autoklub.jutarnji.hr/test-mamac-za-golobrade-vozace/965663/

-

KAKO VOZE HR VOZAČI

SKLONOST SUDARIMA Ličani su magnet za prometne nesreće.

Prema broju sudara, za prometovanje se tradicionalno najsigurnijom pokazuje Požeško-slavonska županija

Od 44.394 prometnih nesreća čak ih se 13.735 zbilo u metropoli, što ne treba nikoga iznenaditi. Gust promet, užurbani stil života i veliki broj vozača koji u metropolu dolaze samo poslom ili zbog zabave plodno su tlo za incidentne situacije na cestama. Sreća u nesreći je tek što gradski uvjetu u pravilu ne dopuštaju velike brzine, pa sudari s poginulim (82) i ozlijeđenim osobama (2880) ne dominiraju statistikom.

VEZANE VIJESTI
Vijesti
JURNJAVA Siščanima kočnica služi samo za ukras
PROIZVOĐAČI Požežani ludi za Volkswagenom, a Vukovarci za Opelom
KRŠENJE ZAKONA Međimurci voze kao po jajima, a Ličani kao da ih neki vrag ganja
SKLONOST MALIGANIMA: Šokantno, ali Zagorci su jedni od trijeznijih

Prema broju sudara, za prometovanje se tradicionalno najsigurnijom pokazuje Požeško-slavonska županija, s tek 613 prometnih nesreća (najsigurnija je bila i 2009. sa 751 nesrećom, a u godini dana broj je opao za značajnih 18,4 posto). Ipak, sasvim se druga slika dobiva ako se broj nesreća usporedi s brojem vozača. Zagrepčani tada više nisu najgori, nego su to, kao i u mnogim drugim ne tako afirmativnim kategorijama, Ličani. Ondje je svaki 22 vozač sudjelovao u barem jednoj prometnoj nesreći.
http://autoklub.jutarnji.hr/sklonost-sudarima-licani-magnet-za-prometne-nesrece/964896/

-

OD LJETA 2013.GODINE

U kupnju automobila u bilo koju državu EU! Saznajte kakve cijene vas očekuju....

Hoćemo li kao članica EU moći kupovati nove automobile u drugim državama jedno je od najčešćih pitanja naših sugrađana, a kratak odgovor je - da


Za nešto manje od dvije godine Hrvatska će konačno ući u Europsku Uniju, a među nebrojenim pitanjima koje postavljaju naši sugrađani jedno od najčešćih tiče se kupnje novih automobila. Konkretno, hoćemo li moći kupovati nove automobile u drugim zemljama članicama Europske Unije? Kratak odgovor je - da.

Certifikat sukladnosti

Do prije nekoliko godina stanovnici Europske Unije nisu bili skloni kupnji novih automobila izvan granica vlastite zemlje, odnosno u nekoj drugoj zemlji članici, i to uglavnom zbog pretjeranih administrativnih komplikacija koje nisu bile vrijedne eventualnih ušteda. Međutim, početkom svibnja 2009. Europska komisija donijela je Certifikat sukladnosti koji značajno olakšava kupnju automobila u bilo kojoj drugoj zemlji članici na koju se kupac odluči. Certifikat je administrativni dokument koji proizvođač isporučuje kupcu, a kojim se dokazuje da vozilo udovoljava svim tehničkim zahtjevima trenutno na snazi u Europskoj Uniji, te da se može prodavati u bilo kojoj zemlji članici.

PDV se plaća u Hrvatskoj

To za kupce ukratko znači puno manje papirologije i procedura pri kupnji novog automobila te eventualne uštede. Primjerice, hrvatski državljanin moći će kupiti novi automobil u Njemačkoj, Francuskoj ili bilo kojoj drugoj zemlji članici te ga registrirati u Hrvatskoj. Međutim, kupac za novi automobil neće platiti PDV u zemlji u kojoj ga kupuje nego u onoj u kojoj ga registrira, odnosno u Hrvatskoj.

Što se tiče samih carina, trošarina i PDV-a u Hrvatskoj, s ulaskom u Europsku Unija najvjerojatnije neće doći do znatnijih promjena. S obzirom na to da EU konstantno radi na tome da cijene novih automobila u svim zemljama članicama budu što usklađenije, moguće je da će hrvatsku Vladu “uvjeriti” na smanjenje određenih nameta.

U suprotnom, pitanje je hoće li kupnja izvan naših granica uopće biti isplativa. Odlazak u kupnju novog automobila u neku drugu državu u svakom će slučaju vjerojatno biti najisplativiji ako su u pitanju određeni akcijski modeli. Nakon kupnje, kupac je obvezan osigurati prijevoz novog automobila u državu u kojoj će ga registrirati ili ga tamo odvesti uz obvezno korištenje privremenih registarskih pločica i odgovarajućeg osiguranja.

Susjedne zemlje jeftine

Više o cijenama popularnih modela u 10 članica Europske Unije, među kojima su i susjedne Slovenija, Italija i Mađarska, možete doznati iz priložene tablice u kojoj su izdvojeni pojedini modeli s određenim benzinskim ili dizelskim motorima.

Ako tijekom iduće dvije godine, odnosno do našeg dugoočekivanog ulaska u EU, ne dođe do većih promjena cijena ili smanjenja nameta, čini se da će hrvatskim kupcima najisplativija biti kupnja u zemljama poput Slovenije, Italije i Češke. Međutim, za preciznije podatke i kupovne odluke morat ćemo pričekati barem do 1. srpnja 2013. godine.



Komentiraj

Tomo Sokač
sve mi se čini da u dansku nećemo ić kupovat !

Željko Blažan
Ponekad mislim da novinari pišu neizmjerno glupe tekstove kao recimo sada.Nitko se ne pita dali ćemo moći kupovati nove Aute u drugoj državi(to i sada svi možemo), nego se pitamo svi hoće li nam biti povoljnija kupnja recimo polovnog auta u Njemačkoj nego sada.ODGOVOR:NE ni lipe(i dalje će te plaćati trošarine i PDV a carine ni sad nema za automobile proizvedene u EU) o tome pišite a ne o glupostima.

Kruno Čiček
Mi smo i do sada mogli kupovati nova vozila vani. Mene samo zanima da li ce vlada ukinuti propis o uvozu rabljenih vozila iz EU kao sto su to uradili slovenci. Kod njih je tako da svaki slovenac moze bilo gdje u EU kupiti rabljeni auto i dovesti ga u svoju drzavu a jedino sto treba je kupoprodajni ugovor i potvrdu da je platio 16% poreza (kao nasih 5%) i moze registrirati auto. Ako zeli kupiti vozilo van EU onda prolazi normalni carinski postupak kao i mi sada. Posto su cijene vozila i vise nogu u pola cijene nego kod nas smatram da bi dosta gradana kupovalo rabljeno vozilo u EU te bi bilo dobro da napravite clanak i o tome.

Kristian Čuček
MOŽEMO I SAD KO NEČLANICA EU KUPOVAT NOVE AUTE U DRUGIM DRŽAVAMA!
NEĆE SE NIŠTA PROMJENIT I DALJE OSTAJU NAMETI DRŽAVE PREVELIKI, ZA RABLJENE AUTE OD 50 DO 100% VRIJEDNOSTI AUTA UGLAVNOM... BOLESNO!

Vedran Vrdoljak
Mozda bi se I kupilo neko auto the se moze uvesti iz Amerike, gdje su cijene novih auta I do 60% manje nego kod nas. Uveli su homologaciju samo the bi mogli uzimati jos vise novca na nama. Yugo iz 1988 moze proci tehnički pregled na registraciji, a ni jedno novo vozilo iz amerike to ne moze..........

http://autoklub.jutarnji.hr/kupnju-automobila/966272/

Pumpanje balona od sopunice...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #122 : Rujan 11, 2011, 03:15:46 poslijepodne »
Takvi su uglavnom razgovori o svemu glede EU - otkriva se topla voda, a ne želi se ljudima objasniti neke stvari.

Možda i zato jer se nema kaj objasniti, jer nije dovoljno "pro EU" navođenje da mi ništa ne dobivamo - jer se i sada sve to može kupovati bilo gdje poželimo, pa tako i auti. PDV će se plaćati NA MJESTU TROŠKA (znači, ako kupite auto u Njemačkoj, onda u Njemačkoj, a ne u Hrvatskoj!!), i tu Hrvatska neće profitirati. Sa druge strane, profitirat će od stvari na kojima profitira i sada, i u čemu joj EU neće moći ništa (kao što ne može ni sada) - a to su trošarine i druga "posebna" davanja. Ukratko - uvjeravanje ljudi kako će im u EU "biti bolje" je obično lažiranje stvarnog stanja.

A kupovat ćemo aute gdje i do sada - NOVA vozila se NEĆE moći kupiti u inozemstvu ukoliko ta tvrtka ima ovlaštenog zastupnika na razini države u Hrvatskoj, iliti jasnije - nećete moći kupiti novi Mercedes, Opel ili bilo koji drugi auto ukoliko u Hrvatskoj postoji ovlašteni zastupnik sa prodajnom mrežom te tvrtke.

To su osnovna pravila tržišta za takove tvrtke, čime jedna drugoj osiguravaju tržište i posao. I to se ne odnosi samo na nova vozila, nego i za mnoge nove dijelove (npr. meni čak za motocikl nisu u BMW zastupništvu u Munchenu htjeli prodati kopiju servisne knjižice, jer su rekli da u Hrvatskoj postoji BMW Tomić, i da nove stvari moram nabavljati preko njega...).

Rabljena vozila će se moći kupovati bilo gdje, i to je jedina prednost - mnogi Nijemci, npr., kupuju rabljena vozila u Belgiji ili čak i u Portugalu, obzirom su rabljena vozila u Portugalu i do 30% jeftinija...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #123 : Studeni 21, 2011, 02:00:11 poslijepodne »
http://www.jutarnji.hr/concept-one-rimac-automobili--prva-snimka-hrvatskog-elektricnog-superautomobila-u-akciji/988674/

Concept One na papiru zvuči stravično: više od 1000 konjskih snaga, ubrzanje od 2,8 sekundi do 'stotke', maksimalna brzina od 305 kilometara na sat

Rimac Automobili Concept_One driving
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Auto-moto
« Odgovori #124 : Studeni 21, 2011, 02:26:28 poslijepodne »
Concept One na papiru zvuči stravično: više od 1000 konjskih snaga, ubrzanje od 2,8 sekundi do 'stotke', maksimalna brzina od 305 kilometara na sat
Lijepo, lijepo.

Nego - jel ovaj javni snimak može biti dokaz? Čovjek se vozi autom po javnoj ulici bez registracija, a time i bez osiguranja. Kaj to ne zaslužuje automatski neku kaznicu?  :P

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #125 : Studeni 21, 2011, 05:01:41 poslijepodne »
Nego - jel ovaj javni snimak može biti dokaz? Čovjek se vozi autom po javnoj ulici bez registracija, a time i bez osiguranja. Kaj to ne zaslužuje automatski neku kaznicu?  :P

Može biti dokaz. No to ne znači da zaslužuje kaznu. Možda i jer biti bez tablica ne znači "automatski" da i nema osiguranje. A možda i jer ne mora imati tablice. Možda su iste samo probne? A možda...

Jedino kaj je tu "automatsko" je mjenjač.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Auto-moto
« Odgovori #126 : Studeni 21, 2011, 09:16:04 poslijepodne »
Terenska nastava iz fizike, Rimac automobili d.o.o.

Učenici su razmatrali, a u konačnici pojedini i isprobali sve prednosti elektro designa u autoindustriji....

Terenska nastava iz fizike

Pratnja: Ivana Zec, Lidija Eret, Igor Pešić

Odredište: Rimac Automobili d.o.o., Industrijska 13, Sv. Nedjelja

                               www.rimac-automobili.com

                               Groblje (obilazak groba bivšeg župnika Josipa Frkina)

Cilj: Upoznati učenike s širokom primjenom elektromotora, konkretno u auto industriji, te s problemima i potrebama istog pri implementaciji u karoseriji

Učenici su razmatrali, a u konačnici pojedini i isprobali sve prednosti elektro designa u autoindustriji. Fizika se bjelodano demonstrirala preko svojih zakona (Newton, inercija, okretni moment, snaga..) u obličju surova ubrzanja ostavljajući klasična oktanska rješenja u ugljičnim i polimernim izmaglicama na cesti i ropotarnici želja svih nazočnih. Nagle promjene smjera i street drift jasno su šarale neke nove smjernice sinapsama 8a i 8b razreda. Nitko više ne želi „bukavce“, a daljnji podstrek u školovanju i svrsi obrazovanja bio je transparentan, baš kako je u politici kao takav bio eksploatiran. Onim što smo vidjeli možemo samo zaključiti da nam skora budućnost dolazi tiho i neupitno ulazi u legendu, baš kako se to običava reći terminologijom špageti westerna, pardon brzih i žestokih.

Sve ovo ne bi bilo moguće da nije bilo sluha, dobrote i susretljivosti g. Rimca i njegova tima koji je za nas iznašao vremena usprkos užurbanu ritmu i ako je suditi po onom što smo vidjeli i čuli i velikoj prekretnici u njihovim životima. Još jedno veliko hvala i veselimo se narednim susretima. Ponajviše djeca!
                                                                                                       Igor Pešić, prof.

objavio: Maja Mačinko   datum: 15.11.2011
http://www.os-ekvaternika-velikagorica.skole.hr/?news_hk=1&news_id=1388&mshow=290#mod_news

Za dobe i z volum.  ;)

Zbog skliskog kolnika prijava Županijskoj upravi za ceste
http://www.sisak.info/?p=10050320

Jel to moguče!?
Prvi glas...
« Zadnja izmjena: Studeni 21, 2011, 09:19:00 poslijepodne kuntakinte »
wwwg tablice

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Auto-moto
« Odgovori #127 : Studeni 21, 2011, 10:50:36 poslijepodne »
Može biti dokaz. No to ne znači da zaslužuje kaznu. Možda i jer biti bez tablica ne znači "automatski" da i nema osiguranje. A možda i jer ne mora imati tablice. Možda su iste samo probne?
Ali tablica nema, to se vidi. Nikakvih, ni probnih. Po javnoj ulici bez registracija, kaj bar to nije očevidni prekršaj? Ili je tak nekaj dopušteno sve dok ti policija ne pregleda papire?  ???

Jaguar

  • Gost
Odg: Auto-moto
« Odgovori #128 : Studeni 21, 2011, 10:59:22 poslijepodne »
Može biti dokaz. No to ne znači da zaslužuje kaznu. Možda i jer biti bez tablica ne znači "automatski" da i nema osiguranje. A možda i jer ne mora imati tablice. Možda su iste samo probne? A možda...

Jedino kaj je tu "automatsko" je mjenjač.
Ali tablica nema, to se vidi. Po javnoj ulici bez registracija, kaj bar to nije očevidni prekršaj? Ili je tak nekaj dopušteno sve dok ti policija ne pregleda papire?  ???

negdje sam pročitao podatak da se po cestama vozi oko 30% neregistriranih auta, toliko o učinkovitosti policije i stručnjaka u policiji. Uklapaju se dobro u hrvatski prosjek učinkovitosti javne uprave, stručno-podobnih kadrova.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #129 : Studeni 22, 2011, 11:54:20 prijepodne »
Ooooo, uleće nam inteligencija u priču....

Pa ako nisi znao, neregistrirana vozila se ne utvrđuju radom policije na terenu i na cesti (iako može i tako, ali to je indirektna posljedica), već pregledom registara registriranih vozila, koja šalju prekršajne kazne kući bez da je vozilo uopće u prometu (ako nije na vrijeme odjavljeno, kazna 700 kuna).

Drugim riječima, iniciranje toga je na osiguravateljskim kućama, a ne policiji, i iste šalju popise vozila MUPu koji je ovlašten sankcionirati. Toliko o tvojem znanju - koje i nije bitno kada si pokvareno zlonamjeran.

Čitajte Zakon i Pravilnik o načinu nadzora vozila u CP - možda nešto i naučite. Ti Jaguar ne trebaš niti to - ti samo pitaj sekretara, i on će ti reći sve što trebaš znati.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Auto-moto
« Odgovori #130 : Studeni 22, 2011, 12:19:52 poslijepodne »
Ooooo, uleće nam inteligencija u priču....

Pa ako nisi znao, neregistrirana vozila se ne utvrđuju radom policije na terenu i na cesti (iako može i tako, ali to je indirektna posljedica), već pregledom registara registriranih vozila, koja šalju prekršajne kazne kući bez da je vozilo uopće u prometu (ako nije na vrijeme odjavljeno, kazna 700 kuna).


Dobro tko to radi? Policija i PU? Da. O čemu ti pričaš.
Tko kontrolira promet i ispravnost, tehničku ispravnost, registraciju, prometnu, vozačku? Policija. O čemu pričaš.

Osiguranja nisu dužna o tome voditi brigu. Nego država kroz svoju instituciju a ta se zove MUP.
Tko plaća štetu kada opi*iš bez registracije i osiguranja, nekoga osiguranog?
Jamstveni fond ili kako se zove već, koji punimo svi mi. O čemu ti pričaš.

Intelegencija? Ajme gospe moja, tipičan stručno-podoban kadar, koji sve čini da mu Osotojić ne dođe u MUP, vjerojatno zna i zašto.


Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Auto-moto
« Odgovori #131 : Studeni 22, 2011, 01:18:35 poslijepodne »
Ooooo, uleće nam inteligencija u priču....
Hvala.  :D
Citat:
Pa ako nisi znao, neregistrirana vozila se ne utvrđuju radom policije na terenu i na cesti (iako može i tako, ali to je indirektna posljedica), već pregledom registara registriranih vozila, koja šalju prekršajne kazne kući bez da je vozilo uopće u prometu (ako nije na vrijeme odjavljeno, kazna 700 kuna).
Mi sada govorimo o tom jednom slučaju na snimci, nemoj se praviti kilav. Auto nije bio registriran, i vozio se javnim putem, a to je već po mojem mišljenju prekršaj. Ak nije, onda bum si ja odšarafil registraciju, pa da vidim kak dugo bu trajalo prije nek me neki murjak zaustavi. Jel me bu ko zaustavil? Jel bum dobil kaznu? Pitam, ne tvrdim.
Citat:
Drugim riječima, iniciranje toga je na osiguravateljskim kućama, a ne policiji, i iste šalju popise vozila MUPu koji je ovlašten sankcionirati. Toliko o tvojem znanju - koje i nije bitno kada si pokvareno zlonamjeran.
Ti govoriš o slučaju da nekome istekne osiguranje (ne plati za sljedeći rok) a nije odjavio auto. Kaj stvarno misliš da je taj slučaj i kod onog auta na snimci? Zakaj sad mijenjaš kontekst priče?

Ne velim da posjedujem puno znanja, glede toga kaj je kažnjivo, a kaj nije tu se zasigurno nemrem s tobom mjeriti. Ali kad te lijepo pitam jel nešto "automatski" kažnjivo, i dajem protuargumente ak mi tvoji argumenti nisu uvjerljivi, onda ti meni da sam pokvareno zlonamjeran. Nebum ti se tumačil kakve ja imam namjere, misli si kak očeš. To kaj veliš o meni više govori o tebi nego o meni.
Citat:
Čitajte Zakon i Pravilnik o načinu nadzora vozila u CP - možda nešto i naučite. Ti Jaguar ne trebaš niti to - ti samo pitaj sekretara, i on će ti reći sve što trebaš znati.
Ja bi rajše pital sekretaricu. Kad bi ju imal.  ;) ;D
No ovaj tvoj savjet ću prihvatiti, i kad smognem vremena malo zaviriti u taj Zakon i Pravilnik. Valjda bu se dal skunuti sa NN?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #132 : Studeni 22, 2011, 04:46:47 poslijepodne »
Dobro tko to radi? Policija i PU? Da. O čemu ti pričaš.
Tko kontrolira promet i ispravnost, tehničku ispravnost, registraciju, prometnu, vozačku? Policija. O čemu pričaš.

Osiguranja nisu dužna o tome voditi brigu. Nego država kroz svoju instituciju a ta se zove MUP.
Tko plaća štetu kada opi*iš bez registracije i osiguranja, nekoga osiguranog?
Jamstveni fond ili kako se zove već, koji punimo svi mi. O čemu ti pričaš.

Intelegencija? Ajme gospe moja, tipičan stručno-podoban kadar, koji sve čini da mu Osotojić ne dođe u MUP, vjerojatno zna i zašto.

Zna - jer mu je stalo da policija ostane profesionalna organizacija.

A sve što sam ti boldao - lupetaš gluposti o kojima pojma nemaš, vidiš da za masu toga ne znaš ni točan naziv, ni ustroj, ni svrhu, ni ništa - ali to te ne spriječava da ulećeš k'o s neba pa u rebra...

Što je to PU i koja je njezina svrha?

A "intelegencija"? Možda je to odraz - tvoje TELEće pameti??

Pročitaj Zakon o osiguravajućim društvima.

Jamstveni fond?? O čemu ti lupetaš?? I tko plaća u njega??

Ti si stvarno, kao i tvoj ljubimac Čačić, izgubio kompas u lupetanje i laprdanju, uopće te više ni ne brine ima li smisla to kaj lupaš, bitno da se lupa... daj se umij mrzlom vodom i probaj triput udahnuti prije neg kaj poletiš piskarati odgovor...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #133 : Studeni 22, 2011, 04:48:57 poslijepodne »
Valjda bu se dal skunuti sa NN?

Ima, ima...  ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Auto-moto
« Odgovori #134 : Studeni 22, 2011, 10:06:33 poslijepodne »


Zna - jer mu je stalo da policija ostane profesionalna organizacija.

A sve što sam ti boldao - lupetaš gluposti o kojima pojma nemaš, vidiš da za masu toga ne znaš ni točan naziv, ni ustroj, ni svrhu, ni ništa - ali to te ne spriječava da ulećeš k'o s neba pa u rebra...


Pročitaj Zakon o osiguravajućim društvima.

Jamstveni fond?? O čemu ti lupetaš?? I tko plaća u njega??


I nebitno kako se zove može se zvati ŽNJMNJ.
Od kud se namiruje šteta ukoliko nije auto registriran i nema osiguranja? Jel postoji nekakav fond?
Koji su to novci i čiji?
Poduči me, meni to nije profesija i nemoram se stim zamarati jer ja registriram auto na vrijeme i osiguram.
A što se tiče kontrole takvih auta to je definitivno zadatak policije kao institucije, preko kako kažeš registra ili redovnom kontrolom prometa i ispravnosti u prometu, koje nije nevažno i vrlodobro otkriva takve sudionike u prometu.