Autor Tema: Auto-moto  (Posjeta: 165528 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #105 : Veljača 02, 2011, 06:09:01 poslijepodne »
Izumljen umjetni benzin koji će koštati 1,6 kuna! 

To će biti cijena na veliko, bez ikakovih drugih davanja. Sa svim davanjima, porezima, trošarinama itd itd, računa se da će koštati cca 5-5,50 kuna po litri, što je skoro dvostruko jeftinije negoli je sadašnji supoer benzin. A druga ogromna prednost tog benzina je što je napravljen na osnovi vodika, a ne ugljika, što znači da će biti potpuno ekološki zbog emisije od 0% CO2...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Auto-moto
« Odgovori #106 : Travanj 03, 2011, 08:57:24 poslijepodne »
Jel milicija sme blendati?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #107 : Travanj 04, 2011, 11:46:35 prijepodne »
To si ju moral pitati pred više od 20 let unatrag... jer od milicije postoje samo još odore u Muzeju policije u Savskoj...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Auto-moto
« Odgovori #108 : Travanj 10, 2011, 03:04:15 poslijepodne »
Dokad skupi krediti? Hrvat za auto vrati 18.420, a Slovenac tek 16.959 eura!
http://autoklub.jutarnji.hr/hrvat-za-auto-vrati-18-420--a-slovenac-samo-16-959-eura-/929311/

Ukupna šteta za sve japanske proizvođače automobila procjenjuje se na 10 milijardi $

Što se tiče proizvodnje automobila, europski kupci ne bi trebali biti previše pogođeni nedavnim događajima u Japanu jer se većina automobila japanskih proizvođača namijenjenih europskom tržištu proizvodi na području Velike Britanije.
http://autoklub.jutarnji.hr/toyota-svaki-dan-gubi-72-milijuna-usd-a--a-ukupno-ce-izgubiti-10-milijardi--/932421/

Polovni se automobili još uvijek kupuju u uobičajenim količinama
http://autoklub.jutarnji.hr/cak-20-posto-polvnjaka--iz-uvoza-staro-je-10-godina/927253/

Zamjenska limarija ponekad je povoljnija od originala i do 90 posto!
U prosjeku cijene najpovoljnije u Tokiću, najdostupnije hladnjake nudi AHC
Usporedba cijena 11 dijelova koji najčešće stradavaju u slučaju sudara na devet zastupljenih modela iz gradske, kompaktne i srednje klase ponudila je niz zanimljivosti, od kojih je možda najmanje važna razlika između cijena originalnih i zamjenskih dijelova. Velika odstupanja u cijenama nisu nikakva novost, makar uvijek iznova šokira podatak da se kupnjom zamjenskih dijelova može uštedjeti i 90 posto novca. Znatno informativnije bilo je usporediti cijene zamjenskih dijelova te za izabrane modele automobila potražiti najpovoljniju ponudu. U pokušaju saniranja fiktivne štete kontaktirali smo tvrtke Advanta, AHC, Inter cars, Tokić i Velas (nismo imali broj šasije, nego smo tražili cijenom najpovoljniji dio u ponudi za određeni model 2006. godišta), a u prosjeku najpovoljnije cijene smo dobili iz Tokića. Ta je tvrtka ponudila čak 43 od ukupno 99 dijelova po najpovoljnijoj cijeni, a u leđa su joj prema broju najpovoljnijih ponuda gledali Inter cars (34) i Velas (9). Za limariju specijalizirana Avanta ponudila je 8 najpovoljnijih cijena, dok se kod hladnjaka, razumljivo, najviše istakao Auto hladnjak centar iz Zagreba
http://autoklub.jutarnji.hr/zamjenska-limarija-ponekad-povoljnija-od-originala-i-do-90-posto/932192/

Pregaženog medvjeda platit ćete 20.000 eura; naletjeti na kozu ili kravu bolje je nego na lisicu...
Samo ponekad (uglavnom kad je automobil kasko osiguran) vozači procijene da se više isplati uživati u specijalitetima od divljači, nego se natezati s policijskim zapisnikom i zatim prepustiti gastronomski užitak nadležnom lovačkom društvu, kojemu zakonski lešina životinje pripada. Nažalost, povod takvoj odluci uglavnom je svijest da će šteta teško biti naplaćena ili još gore, da će vozač čak biti na financijskom gubitku, jer će morati odgovarati zbog pogibije divljači...
Takav scenarij, nažalost, moguć je zbog zakonskog kaosa koji vlada posljednje dvije godine. Naime, do sredine 2009. za štete na vozilima nastalima naletom divljih životinja odgovarali su lovci, odnosno koncesionari i zakupci lovišta na kojima je došlo do takvih prometnih nesreća. No, tada je umješno, kako bi se spasili proračuni lovačkih društava, u Zakonu o lovstvu odgovornost za sve tako nastale štete u cjelosti prebačena na vozače. Spretni lovci otišli su čak i korak dalje – prema tom zakonu ispada da su vozači, ako brzinu kretanja ne prilagode prometnim znakovima i uvjetima na cesti, krivi ne samo za cjelokupnu štetu na automobilu, nego i za stradavanje životinje. U slučaju medvjeda kapitalca iznos može prelaziti i 20.000 eura, što je često i znatno više od vrijednosti automobila...
http://autoklub.jutarnji.hr/pregazenog-medvjeda-platit-cete--20-000-eura--naletjeti-na-ovcu--kozu-ili--kravu-bolje-je-nego-na-lisicu---/934745/

Renault prvi izbor građana, Škoda i dalje prva na MUP-ovoj tjeralici
http://autoklub.jutarnji.hr/renault-prvi-izbor-gradana--skoda-i-dalje-prva-na-mup-ovoj-tjeralici/936370/

FOTO Imate 1,4 milijuna eura viška? Dajte ih Slovencima za novi superauto od 1084 KS!
http://autoklub.jutarnji.hr/shayton-equilibrium--slovenski-superauto-od-1084-ks/930655/?secId=72307

Peugeot 207 najpouzdaniji je europski automobil!
http://autoklub.jutarnji.hr/peugeot-207-najpouzdaniji-je-europski-automobil-/937415/

‘Crne kutije’ i za automobile: pratile bi brzinu i akcije vozača, kada i kako često koči,...
http://autoklub.jutarnji.hr/-crne-kutije--i-za-automobile/937431/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Auto-moto
« Odgovori #109 : Travanj 10, 2011, 03:05:37 poslijepodne »
5 trikova koji štede gorivo i novac

4. Pazite na doba dana
Benzin je lako hlapljivo gorivo koje ovisno o temperaturi zraka mijenja svoju gustoću. Točite benzin ujutro ili navečer, a nikako tijekom najtoplijeg djela dana jer za isti novac ćete dobiti manje benzina zbog većeg isparavanja.
http://zadovoljna.hr/clanak/dom_i_obitelj/5-trikova-koji-stede-gorivo-i-novac.html

Gorivo se skladišti pod zemlum de je temperatura po prilike stalno jednaka;kulko ga bu zeslapelo v črevu zmed dva rezervare?
Pa neš se kupala v njem nasred benzinske!!?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #110 : Travanj 10, 2011, 04:31:08 poslijepodne »
Gorivo se skladišti pod zemlum de je temperatura po prilike stalno jednaka;kulko ga bu zeslapelo v črevu zmed dva rezervare?

Puno.

Čitao sam jedan njemački tekst na tu temu, i vle da do punjenja punog rezervoara može ishlapjeti i do dvije litre goriva.

Naravno, to ovisi o ulazu u rezervoar, zaštiti, mrežici, samom pištolju - no svejedno je meni 2 litre puno za platiti.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Auto-moto
« Odgovori #111 : Travanj 10, 2011, 04:36:26 poslijepodne »
Na visokoj temperaturi, u ljeto u podne može sigurno puno ishlapjeti u malo vremena, jer smjese benzina imaju vrelište već negdje oko 30 stupnjeva celzijusa i visoko su hlapive tekućine.
Taj savjet da se toči na nižim temperaturama je dobar savjet.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Auto-moto
« Odgovori #112 : Travanj 10, 2011, 04:36:57 poslijepodne »
...do dvije litre goriva.

Prvi glas.
Čul sem da su šoferi cisterni tak mešetarili;na mrzlo pune a na toplo prazne=rezlika ide v nijov žep/je išla.

Jel rezervar ima kakov iberlauf?
Ak ima zamisli ak ti auto stoji tjeden dan na suncu...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #113 : Travanj 10, 2011, 04:49:07 poslijepodne »
Prvi glas.

Jel rezervar ima kakov iberlauf?
Ak ima zamisli ak ti auto stoji tjeden dan na suncu...

Hm, ak ti je prvi glas, onda ne znam koliko si uopće upućen i pratiš te stvari, jer ja sam za to čul još davno, dok sam bio klinac, od odraslih vozačkih razgovora... a kasnije su te priče samo testirali i mjerili razni testovi tipa "Mythbusters" po raznim redakcijama...

Pa koliko će benzina ishlapiti iz auta, određuje puno faktora. Loš dihtung čepa rezervoara, loš navoj, oštećena dovodna crijeva do rezervoara... iberlauf služi kao zaštita od prelijevanja benzina po vanjštini auta, pa višak benzina odvodi sa unutarnje strane karoserije ispod auta i na cestu... znači, ako benzina nema do razine iberlaufa, nema ni šanse da hlapi putem iberlaufa...

Glede hlapljenja na suncu, to je isto vrlo dvojbeno, jer je najčešći smještaj rezervoara takav da je on uvijek na hladnom i izvan direktnog sunčevog utjecaja... ispod auta, u hladu, između nosivih greda, ili unutar prtljažnog prostora (starija rješenja), ili ispod stražnjih blatobrana (isto napuštena rješenja)... obično je i dok je u autu temperatura 50, benzin je relativno hladan, jer se ne zagrijava samo tako...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Auto-moto
« Odgovori #114 : Travanj 10, 2011, 05:13:20 poslijepodne »
Na poslu peremo z benzinom i još se nigdar ni dogodilo da se otprta flaša "sprazni" sama od sebe za par dan.
Mislim da pak od buve delaju slona.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Auto-moto
« Odgovori #115 : Srpanj 05, 2011, 11:34:43 poslijepodne »
I najjeftiniji rabljeni automobil može ispasti skup. Saznajte na što sve treba paziti!
http://autoklub.jutarnji.hr/vodic-za-kupnju-rabljenog-automobila/940825/?secId=72307

DOKUMENTI Je li auto pod kreditom ili leasingom? - Kad više nisu u stanju redovito podmirivati rate, očajni vlasnici automobila kupljenih na kredit u posljednje vrijeme sve češće prodaju automobil sljedećem kupcu bez obzira na zabranu otuđenja. A kupac iz papira ne može saznati da je automobil pod zabranom otuđenja, jer to unatoč propisima nije uneseno u prometnu knjižicu. Razlog? Država, naime, nije predvidjela mjere za kažnjavanje vlasnika automobila kupljenih na kredit koji se ne odazovu na naknadni upis zabrane otuđenja u nadležnu policijsku upravu. Stari vlasnik dobiveni novac, naravno, ne proslijedi banci, nego zadrži sebi... Veselje zbog kupljenog automobila kratko traje – banka vrlo brzo aktivira pravna sredstva i oduzima automobil, a naivnom kupcu preostaje samo privatna tužba protiv prijašnjeg vlasnika. Srećom, ima lijeka. Prije kupnje ravljeni se automobil može provjeriti u upisniku putem interneta ili telefonom ().
...
SERVISNA KNJIŽICA Najvažniji dokument pri kupnji polovnjaka - Zbog dragocjenih podataka o prijeđenim kilometrima, datumima servisa i zamijenjenim dijelovima, jedan je od najvažnijih dokumenata pri kupnji. Je li automobil održavan redovito? Podudara li se priča vlasnika o korištenju automobila s podacima u knjižici? Za svaki slučaj provjerite istinitost podataka u radionici gdje je servis obavljen i ne odustajte čak i u slučaju da trebate nazvati servis u Njemačkoj, Italiji, Belgiji… (Koji lik...)
...
KILOMETAR SAT Provjera kilometraže košta svega 25 kuna - Podatak o broju prijeđenih kilometara obavezno provjerite u najbližoj stanici za tehnički pregled, jer trošak iznosi svega 25 kuna. Pri svakom godišnjem tehničkom pregledu stanje kilometar sata se, naime, upisuje u računalo, a evidencija se po broju šasije automobila vodi još od 2006.

Ima do iskustva z ; "Prije kupnje ravljeni se automobil može provjeriti u upisniku putem interneta ili telefonom" i "Provjera kilometraže košta svega 25 kuna" ?

-

Saznajte što sve očekuje hrvatske vozače ulaskom u Europsku uniju!

Održavanje: Jeftiniji redovni servisi i gume - Ulje, filtre, svjećice… ubuduće ćemo moći mijenjati i kod servisera izvan ovlaštene mreže, bez straha od gubitka jamstva. A pritom ćemo moći koristiti i zamjenske dijelove. Europska unija se, naime, već godinu dana uspješno bori protiv zaključivanja ekskluzivnih ugovora između proizvođača automobila i ovlaštenih servisera, zbog čega trpe proizvođači zamjenskih dijelova i autoradionice izvan mreže ovlaštenih servisa. Kvarovi u jamstvenom roku, doduše, i nadalje će se moći besplatno otkloniti isključivo u ovlaštenom servisu. Zbog dolaska vodećih europskih veletrgovaca pojeftinit će i pojedini rezervni dijelovi, u prvom redu gume, pa se više neće isplatiti odlazak u susjednu Sloveniju.

Jeftiniji automobili iz Koreje i Indije - Europska unija ima zajedničku carinsku stopu za uvoz automobila iz trećih zemlja, koja trenutno iznosi 10 posto. No, to ne vrijedi za slučajeve zemlja s kojima EU ima potpisan sporazum o slobodnoj trgovini - u listopadu 2010. takav je ugovor potpisan s Južnom Korejom (uvozne carine ukinut će se postupno u sljedećih šest godina) a trenutno traju pregovori s Indijom, gdje sve više proizvođača prebacuje proizvodnju...

Nove vozačke: Zajedničke dozvole Europska unija uvodi 2013. - Pravilnikom o vozačkim dozvolama, koji je na snagu stupio u siječnju 2009., naše su vozačke dozvole već podacima usklađene s EU. No, to ne znači da će trajati vječno -Europska komisija još je 2006. donijela odluku o zajedničkoj vozačkoj dozvoli za sve zemlje članice, koja bi trebala zaživjeti u obliku kartice 2013, otprilike u isto vrijeme kad bi Hrvatska trebala postati punopravna članica. Naravno, kao i kod svake promjene dokumenata, trošak će snositi sami građani. Pritom je slaba utjeha što će ih lakše biti smjestiti u novčanik i teže falsificirati...

Kazne u inozemstvu? I dalje ništa od razmjene podataka - Premda su se zemlje članice EU početkom studenoga prošle godine dogovorile da će međusobno razmjenjivati podatke o vlasnicima vozila i kažnjavati državljane za sve prekršaje počinjene u inozemstvu teže od 70 eura, stvar je zapela već na početku, čim se otkrilo da spomenuti iznos uključuje i pristojbe, pa se može dogoditi da Talijan za pokrešno parkiran automobil na području Austrije umjesto 21 eura kazne ukupno plati čak 80 eura. Zbog toga je od dogovora odmah odustalo pet zemalja članica EU – Belgija, Italija, Grčka, Irska i Slovačka. Preostale muku muče s neusklađenom zakonskom regulativom…

Schengen seli na istok - Hrvatska će ulaskom u Europsku uniju početi primjenjivati Schengenski sporazum, što će za posljedicu imati jednostavniji i brži prelazak granice prema zemljama članicama, ali i stvoriti duže kolone prema istoku – Bosni i Hercegovini, Srbiji i Crnoj Gori.

Zbogom HR naljepnicama: Nacionalni identitet branit će plavo polje registracije - Zbog novog dizajna registarskih pločica, koje će uz lijevi rub dobiti plavo polje s grbom Europske unije i oznakom države, više nećemo morati koristiti naljepnice s nacionalnom oznakom. Barem ako ćemo prometovati isključivo zemljama članicama EU...

Lakše do rabljenog: Ukida se porez za prijenos vlasništva, a povećava izbor - Prilikom kupoprodaje rabljenih više nećemo plaćati porez od pet posto kataloške vrijednosti automobila. Riječ je o nametu nepoznatom u zemljama Europske unije, gdje promjena vlasništva stoji oko 60 eura, u što je uračunat trošak nove prometne dozvole i registarskih pločica. Primjerice, prijenos vlasništva rabljene Opel Insignije vrijedne 20.000 eura više nećemo plaćati 1000 eura, nego čak 17 puta manje. Naravno, cijene automobila i dalje će određivati tržište, odnosno njihovi vlasnici, kojima će konkurirati i inozemni prodavači - uz zakonom propisane uvjete, slobodno će se moći kupovati aute na velikom tržištu EU.

Alternativna goriva: Konačno poticaji za hibride, ali i električna vozila - Europska komisija usvojila je 2009. strategiju razvoja prometa u kojemu stoji da udjel alternativnih goriva u području prometa do 2020. morati narasti sa sadašnjih 5,75 na 10 posto. Stoga konačno možemo očekivati poticaje na hibride, ali i vozila na plin.

Piti nećemo ni više ni manje nego dosad - Europske unija preporučila je zemljama članicama da dozvoljenu količinu alkohola u krvi postave na najviše 0,5 promila, no da nije riječ o svetom pismu pokazuje slučaj Velike Britanije, gdje se tolerira i 0,8 promila. Ipak, kod nas će teško proći takvo što...

Skuplje police za mlade vozače - Osiguravajuća društva počet će s ulaskom u EU praviti još veću razliku između odgovornih i vozača sklonih čestom kršenju prometnih propisa i nesrećama. Pritom će se u obzir uzimati sve – od starosti, vozačkog iskustva, bračnog statusa, snage motora... Najskuplje police, primjerice, plaćat će mladi vlasnici jurilica poput, primjerice, VW Golfa GTI sa 210 KS.

Vozit ćemo više auta na istu registraciju - Registarske pločice moći će se prebacivati s jednog auta na drugi, sve dok su svi u vašem vlasništvu te imaju vlastitu policu obveznog osiguranja. Ovu mogućnost prvo je uvela Austrija, od siječnja i Njemačka, a vjerojatno će i ostale članice...
(Koja je poenta ove baze !?)

http://autoklub.jutarnji.hr/saznajte-sto-nas-ceka-u-eu-/938953/?secId=72307

-

Ukida se diskriminacija vozača do 24 godine
http://autoklub.jutarnji.hr/ukida-se-diskriminacija-vozaca-do-24-godine/839814/
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #116 : Srpanj 06, 2011, 09:12:07 prijepodne »
Na poslu peremo z benzinom i još se nigdar ni dogodilo da se otprta flaša "sprazni" sama od sebe za par dan. Mislim da pak od buve delaju slona.

Pa nebu se spraznila cijela flaša - ne sprazni se ni cijeli rezervoar!

No određeni postotak te flaše se ipak isprazni, samo kaj ti tu količinu potcjenjuješ, a iz flaše i teže hlapi jer je odušak (grlo) boce uzak prostor kroz koji se teško radi izmjena zraka ili tekućine. No sigurno ishlapi 5 - 10% sadržaja, pa taj postotak prenesi na cijeli rezervoar, i reci koliko je to onda litara... meni puno, ne znam kak tebi...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-moto
« Odgovori #117 : Srpanj 06, 2011, 09:41:50 prijepodne »
Održavanje: Jeftiniji redovni servisi i gume - Ulje, filtre, svjećice… ubuduće ćemo moći mijenjati i kod servisera izvan ovlaštene mreže, bez straha od gubitka jamstva.

Tko kaže da će biti jeftiniji?? Netko to propisuje ili garantira??

A pritom ćemo moći koristiti i zamjenske dijelove.

Nećemo. Jer netko ne može davati garanciju na nešto što sam nije proizveo, ugradio ili čak niti vidio... a to mi vele i frendovi koji su već odavno u EU.

Zbog dolaska vodećih europskih veletrgovaca pojeftinit će i pojedini rezervni dijelovi, u prvom redu gume, pa se više neće isplatiti odlazak u susjednu Sloveniju.

To neće biti zbog dolaska veletrgovaca (ima ih i kod nas već odavno u vidu generalnih zastupnika), a cijena guma je i sada maltene izjednačena sa Slovenijom. No odlazak u Sloveniju se još uvijek isplati - zbog DDV-a, ne toliko zbog nižih cijena...

Naravno, kao i kod svake promjene dokumenata, trošak će snositi sami građani. Pritom je slaba utjeha što će ih lakše biti smjestiti u novčanik i teže falsificirati...

Pa to je plitak populistički komentar - meni je važno da vozačka, kao identifikacijski dokument kojeg izdaje država i temeljem kojega se utvrđuje identitet, nije podložan lakom krivotvorenju ili preinakama. Onome kome je jednom u deset godina puno platiti vozačku neka je i ne vadi.

Kazne u inozemstvu? I dalje ništa od razmjene podataka

Netočno, podaci se izmjenjuju već dugi niz godina (pa i Hrvatska ima potpisane sporazume sa nekim zemljama, u prvom redu Njemačkom, i njemačke kazne uredno dolaze u Hrvatsku na naplatu i udaranje mjera u vozačke dozvole). Nabrojane zemlje - njih 5 - će prije mijenjati svoje zakonodavstvo da bi se kvalitetnije uključile u taj sustav i spriječile dvostruke troškove i dvostruko oporezivanje, nego da bi se ukinuo taj sustav. Jer se on sigurno NEĆE ukinuti.

Tako da je upravo zapanjujuća hrpa laži i gluposti (očito po narudžbi "eurofila" iz Vlade koji i kroz kvazi-stručne publikacije žele popularizirati EU, ovaj slučaj je usmjeren na vozače... a i ne čudi, otkad je Jutarnji list stručna puiblikacija za bilo što??) koje se plasiraju u javnost u želji da ljudi "zavole" EU.

Schengen seli na istok - Hrvatska će ulaskom u Europsku uniju početi primjenjivati Schengenski sporazum.

Pa u dobroj mjeri ga primjenjuje već i sada, samo bez onog najvidljivijeg - slobodnog prolaska preko granica - kojih i nema u smislu kontrole. No treba reći i da će do potpune impelemntacije tog sustava (ukoliko Hrvatska uđe u EU) proći još najmanje  4 godine NAKON ulaska, tako da će još puno vode proteći Savom do tada...

više nećemo morati koristiti naljepnice s nacionalnom oznakom. Barem ako ćemo prometovati isključivo zemljama članicama EU...

Jaka muda - za ogromnu većinu "Rvata", koji većinom putuju u istočne krajeve, to ništa ne znači.

A i da znači, meni nije problem nalijepiti besplatnu naljepnicu na auto. Tako da je i to mazanje očiju bedakima.

Lakše do rabljenog: Ukida se porez za prijenos vlasništva, a povećava izbor - Prilikom kupoprodaje rabljenih više nećemo plaćati porez od pet posto kataloške vrijednosti automobila

Da, ali ono što nosi najveći prihod ostaje - a to su trošarine, koje svaka država ima za sebe i nitko izvana im to ne može mijenjati ili određivati (kao niti PDV). I nije nikakav problem da ti država iste stvari obračuna pod nekom sasvim drugom stavkom. Tako da je i to priča za malu djecu.

Stoga konačno možemo očekivati poticaje na hibride, ali i vozila na plin.

To ne možemo očekivati da će nam odrediti EU, jer je to unutarnja stvar svake države. I da bismo to odredili, ne trebamo biti u EU. Kao niti za jednu gornju ili donju stavku iz teksta.

Piti nećemo ni više ni manje nego dosad - Europske unija preporučila je zemljama članicama da dozvoljenu količinu alkohola u krvi postave na najviše 0,5 promila, no da nije riječ o svetom pismu pokazuje slučaj Velike Britanije, gdje se tolerira i 0,8 promila. Ipak, kod nas će teško proći takvo što...

Što neće proći? Da ostane tako - kako već je??   ::) ::) ::)

Skuplje police za mlade vozače - Osiguravajuća društva počet će s ulaskom u EU praviti još veću razliku između odgovornih i vozača sklonih čestom kršenju prometnih propisa i nesrećama. Pritom će se u obzir uzimati sve – od starosti, vozačkog iskustva, bračnog statusa, snage motora... Najskuplje police, primjerice, plaćat će mladi vlasnici jurilica poput, primjerice, VW Golfa GTI sa 210 KS.

Pa to rade i sada, to je gotova stvar već više godina... još pred 5 godina je bila javna tajna da u osiguravateljskim tablicama i boja vozila igra određenu ulogu, da li je vozilo vidljivije ili ne i da li određena boja po statistici češće ili rjeđe sudjeluje u sudarima... znači, i tu se prodaje "novo otkriće" - topla voda...

Vozit ćemo više auta na istu registraciju - Registarske pločice moći će se prebacivati s jednog auta na drugi, sve dok su svi u vašem vlasništvu te imaju vlastitu policu obveznog osiguranja. Ovu mogućnost prvo je uvela Austrija, od siječnja i Njemačka, a vjerojatno će i ostale članice...
(Koja je poenta ove baze !?)

Ta mogućnost postoji odavno samo u Švicarskoj, a nisam upoznat da je to uvedeno i u Austriju ili Njemačku, no ubrzo ću i to saznati uživo...

Naravno, i za to NEMA NIKAKVE ZAKONSKE OBVEZE propisane iz EU, već isključivo politička volja unutar neke zemlje. Znači, niti to se ne može pripisivati EU kao zasluga...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Auto-moto
« Odgovori #118 : Srpanj 06, 2011, 10:06:00 prijepodne »
Austrija takve pločice ima godinama već, pa skoro 15-ak godina, možete imati u dvorištu 5 auta i  jedne pločice, koje stavljate na auto koji trenutno vozite, osiguranje plaćate za najači auto, odnosno maksimalno osiguranje, prema autu koji podliježe najvišem osiguranju.

I to je odlična stvar, samo što to ovisi od države jer država kod nas na taj način puni različite proračune, od državnih, preko županijskih do lokalnih.

Samo kad se sjetim cestarine za županijske ceste pri registraciji, kosa  mi se diže na glavi.
Ili koliko puta i po kojim stavkama sve plaćamo cestarinu?
Austrija nema 250 parafiskalnih nameta kao Hrvtaska.

Ova država je naučila sve svaliti na pleća građana, ne voditi uopće brigu o građanima, kad se sjetim samo HEP-a i slovenskog napajanja zagrebačke javne rasvjete, he*e se HEP-u, kad mu zatreba , dići će cijenu struje i neka građani plaćaju, to je naša, slobodna, samostalna, suverena, domoljubna, i kakva sve država.
Pa komunizam je bio mila majka za ovo sada uz sve manjkavosti i pogreške koje je nosio sa sobom.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Auto-moto
« Odgovori #119 : Srpanj 06, 2011, 11:57:09 poslijepodne »
Flaša je otprta par dan,rezervar 2-3 minute...
wwwg tablice