Autor Tema: Novi svjetski poredak, masoni i tko, ustvari, vlada SAD-om?  (Posjeta: 7430 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Novi svjetski poredak, masoni i tko, ustvari, vlada SAD-om?
« : Studeni 23, 2012, 08:31:45 poslijepodne »
Tko zapravo vlada SAD-om? Saznajte u 35 šokantnih točaka

Četrdeset nevjerojatnih političkih činjenica o SAD-u za koje niste znali sastavio je portal fromthetrenchesworldreport.com, a mi ih prenosimo u potpunosti.

Tko zapravo vlada SAD-om, kakav je stvarni ustroj i koje sve činjenice o bitnim političkim i upravljačkim činjenicama nismo znali, možemo pročitati u četrdeset točki koje su sastavili novinari. U zagradi se nalaze dokumenti i zakoni koji dokazuju određenu tvrdnju.


1. IRS (američka porezna uprava) nije agencija Vlade SAD-a, nego MMF-a ( Zakon -Diversified Metal Products v. IRS et al. CV-93-405E-EJE U.S.D.C.D.I., Public Law 94-564, Senate Report 94-1148 pg. 5967, Reorganization Plan No. 26, Public Law 102-391.)

2. MMF je agencija pod jurisdikcijom UN-a (Blacks Law Dictionary 6th Ed. Pg. 816)

3. SAD nema službenu blagajnu još od 1921. (41 Stat. Ch.214 pg. 654)

4. Blagajna SAD-a je MMF (Presidential Documents Volume 29-No.4 pg. 113, 22 U.S.C. 285-288)

5. SAD nema državne službenike već isključivo zaposlenike u agencijama poput FCC-a, CIA-e, FBI-a ili NASA-e
(Executive Order 12803 - Do not personate one of the creditors or share holders or you will go to Prison.18 U.S.C. 914)

6. Vlada drži samo određeni udio u agencijama poput FCC-a, CIA-e, FBI-a ili NASA-e (U.S. V. Strang , 254 US 491, Lewis v. US, 680 F.2d, 1239)

7. Brojevi socijalnog osiguranja ozakonjeni su putem UN-a, odnosno, MMF-a jer se potražuje preko SS5 formulara, koje izdaje MMF (20 CFR chapter 111, subpart B 42 2.103 (b) (2) (2) )

8. U SAD-u ne postoje sudovi od 1789. (FRC v. GE 281 US 464, Keller v. PE 261 US 428, 1 Stat. 138-178)

9. U SAD-u ne postoje ovlašteni suci, već isključivo izvršni administratori i opunomoćenici (FRC v. GE 281 US 464, Keller v. PE 261 US 428 1Stat. 138-178)

10. Broj socijalnog osiguranja je zakonski nužan putem GATT-a (General Agreement on Tariffs and Trade) (House Report (103-826))

11. New York City je definiran u Federalnim regulacijama kao UN, što je potvrdio i bivši gradonačelnik Rudolph Gulliani s riječima da je 'New York samim time glavni grad svijeta' (20 CFR chapter 111, subpart B 422.103 (b) (2) (2) )

12. Socijalno osiguranje nije osiguranje niti ugovor, a ne postoji niti Trust Fund (Helvering v. Davis 301 US 619, Steward Co. V. Davis 301 US 548.)

13. Provjera socijalnog osiguranja odvija se direktno putem MMF-a kroz Ministarstvo financija SAD-a

14. Niti jedan građanin SAD-a ne posjeduje ništa već je kategoriziran kao 'zakupac' (Tenant) (Senate Document 43, 73rd Congress 1st Session)

15. Najjači sud u SAD-u nije Vrhovni sud SAD-a nego Vrhovni sud Pennsylvanije (42 Pa.C.S.A. 502)

16. Kralj Engleske je financijski podržavao obje strane u Ratu za neovisnost (Treaty at Versailles July 16, 1782, Treaty of Peace 8 Stat 80)

17. Prescott Bush, otac Georga Busha Starijeg, financirao je obje strane tijekom Drugog svjetskog rata (Sarah, da Amerikanci ikada doznaju istinu o tome što su Bushevi radili, proganjali bi nas po ulici sa željom za linčem, George Bush
stariji u intervjuu sa Sarah McClendon u prosincu 1992.)

18. Građanin SAD-a ne može braniti svoja prava Ustavom jer nije stranka u slučaju (Padelford Fay & Co. v. The Mayor and Alderman of The City of Savannah 14 Georgia 438, 520)

19. SAD je korporacija, pod većinskim vlasništvom britanske krune (Respublica v. Sweers 1 Dallas 43, Treaty of Commerce 8 Stat 116, TheBritain is owned by the Vatican.Society for Propagating the Gospel, &c. V. New Haven 8 Wheat 464, Treaty of Peace 8 Stat 80, IRS Publication 6209, Articles of Association October 20, 1774.)

20. Britanija je istom linijom pod ingerencijom Vatikana (Treaty of 1213)

21. Papa bi, pozivajući se na zakone, mogao poništavati zakone u SAD-u (Elements of Ecclesiastical Law Vol.1 A 1040 form is for tribute paid to Britain - IRS Publication 620953-54)

22. 1040 obrazac je plaćanje danka Britaniji (IRS Publication 6209)

23. Vatikan još nije poništio zakone o osvajanjima i otkrićima po kojima vlada cijelim svijetom (Papal Bulls of 1455 and 1493)

24. Papinski zakoni su obvezatni za svakoga (Bened. XIV., De Syn. Dioec, lib, ix., c. vii., n. 4. Prati, 1844)(Syllabus, prop 28, 29, 44)

25. Građani nemaju nikakva prava nad vlastitom djecom niti ikakvom imovinom (Tillman v. Roberts 108 So. 62, Van Koten v. Van Koten 154 N.E. 146, Senate Document 43 & 73rd Congress 1st Session, Wynehammer v. People 13 N.Y. REP 378, 481)

26. George Washington je podijelio Savezne države u Okruge (Messages and papers of the Presidents Vo 1, " The People" does not include you and me. pg 99. Websters 1828 dictionary for definition of Estate.)

27. Pojam 'Narod' ne uključuje vas ili mene (Barron v. Mayor & City Council of Baltimore. 32 U.S. 243)

28. Vlada SAD-a ne počiva na kršćanstvu niti na bilo kojoj drugoj religiji, te je zakletva ništavna (Treaty of Tripoli 8 Stat 154.)

29. Zadaća policije nije biti servis građana nego alat države, odnosno, korporacije u borbi protiv prekršitelja zakona (Sapp v. Tallahasee, 348 So. 2nd. 363, Reiff v. City of Philadelphia, 477 F.Supp. 1262, Lynch v. N.C. Dept of Justice 376 S.E. 2nd. 247.)

30. Sve u SAD-u podložno je prodaji u privatne ruke - od cesta, mostova, škola, bolnica, vode, zatvora, zračnih luka, prirodnih bogatstava... (Executive Order 12803)

31. Žitelji SAD-a pravno su promatrani kao 'Ljudski kapital' (Executive Order 13037)

32. SAD nikada nije 'de facto' proglasio neovisnost od Velike Britanije ili Kralja Georgea

33. Riječ 'Vlada' (Government) dolazi od grčke riječi 'kybernio' (upravljati, vladati, kontrolirati) i 'ment' (um), što u prijevodu znači - kontrola uma

34. Kip slobode je izvorno kip Semiramide, babilonske božice, te je SAD-u doniran od strane pariških masona, gdje se nalazi i njegova replika

35. FED iliti Sustav federalnih rezervi privatna je, a ne državna središnja banka i institucija ovlaštena za regulaciju i kontrolu financijskih i monetarnih institucija i tržišta u SAD-u.

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/tko_zapravo_vlada_sadom__35_sokantnih_cinjenica_koje_niste_znali/1174884.html

===========================

Poanta je pitanje - želimo li mi isto ovo, a to nam se nameće?

Očito ti Ameri i jesu glup narod - jer nisu svjesni da nemaju više ni sami sebe, a kamoli nešto drugo...

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi svjetski poredak, masoni i tko, ustvari, vlada SAD-om?
« Odgovori #1 : Studeni 24, 2012, 09:50:32 prijepodne »
... kad prenosiš ovakve stvari, a isto bi bilo da si prenio s portala "Javno.hr" ... pitanje koje se nameće:" tko je vlasnik tih portala, (DNEVNO.HR i JAVNO.HR) za čiji račun piše?"

Nisu oni jedini, ima takvih još.   

Veli se da je novinar dobar do onog trenutka dok ne počne pisati po nečijem diktatu. Pametnome dosta.

Bjelosvjetske zavjere, masonerija i neupučenost masa, te samo malo "odabrano društvo" koje u stvari vidi što se događa.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi svjetski poredak, masoni i tko, ustvari, vlada SAD-om?
« Odgovori #2 : Studeni 25, 2012, 01:16:50 poslijepodne »
Potpuno je nebitno tko je vlasnik tih portala (ovo je, valjda, korak dalje u traženju omalovažavanja istine), jer i oni sami navode da su prepisali i preveli sa stranih portala. Tako da ne bi mislio kako je to nečija hrvatska zavjera sa ciljem omalovažavanja amerofila i njihovog ispraznog američkog sna, u kojem je očito da oni sami sebe uvjeravaju u potpunu zakonsku neistinu, a to su etikete tipičnog američkog sna i imanja, da je privatnost sveta... Home sweet home - je fraza koja nema pokriće u zakonima. WTF!.

BTW, u čemu je bit vlasnika ako je on domaći? Bitno je da nisu vlasnici stranci, koji onda po "Befehlu" prodaju kojekakve masonske i NWO urote i sranja zapakirane u celofan "demokracije i ljudskih prava" za nadobune i kratkovidne bedake, koji to puše, pa je došlo do toga da je već veća i važnija vijest boja Severininih gaća od npr. politilkih prevrata i ekonomija uspješnih zemalaj koje su se otrgnule od takvih "demokrata"...

Volim čitati portal Dnevno.hr zbog njegove iskrenosti i neimanja svetih krava, a potpuno je domaće proizvodnje. U redovima autora i kolumnista ima i Hrvata i Srba, no oboje se ponaša onako kako se i treba ponašati - Hrvatska je njihova domovina, ne neka deseta zemlja, i stalo im je do boljitka i napretka, te razotkrivanja istine i kriminala. Zvuči desničarski, no nije - iako je desna opcija jedina koja može raditi i zaraditi taj hrvatski boljitak, a u prvm redu opstanak Hrvatske.
« Zadnja izmjena: Studeni 25, 2012, 01:29:36 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi svjetski poredak, masoni i tko, ustvari, vlada SAD-om?
« Odgovori #3 : Studeni 25, 2012, 03:21:55 poslijepodne »
... i Mišaka si već više puta spominjao u svojim postovima ... onda kad pročitam ovakve izjave:

EU JE MASONSKA CENTRALISTIČKO TOTALITARNA ORGANIZACIJA MOĆI
EU JE IDEJNI PROJEKT MASONSKE BILDERBERG GRUPE IZ 1954.GODINE
EU JE PROIZVOD GLOBALNE KORPORATIVNE DIKTATURE
EU JE SOTONSKA DESTRUKTIVNA TVOREVINA
EU JE LOGOR BEZ BODLJIKAVE ŽICE
EU JE TAMNICA SVIH EUROPSKIH NARODA!
ULAZAK U EU JE NACIONALNA VELEIZDAJA !

Pogledao sam ponovo Mišakovu emisiju u kojoj reklamira novinara (Daniel Estulin) koji je "kao fol" prisutan na svim godišnjim sastancima BILDERBERG GRUPE.  Kao prvo, bivši ruski kontraobavještajac, pouzdan ko mali Ivica. Ne znaš tko se više izblamirao. Mišak koji mu postavlja svakakva pitanja ili ovaj krelac koji odgovara da je to tajno društvo te nije ni mogao biti pozvan na takve susrete.  Sve to podsjeća na ovaj famozni link koji si naveo (Četrdeset nevjerojatnih političkih činjenica o SAD-u za koje niste znali) a citiraš ih samo 35. Što je sa 5 preostalih ?   

Evo ti link pa pročitaj ostatak

http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/archive.cgi?read=222257

Tu se ne zna tko koga ... i ameri i englezi i UN i Vatikan ...  Ti si stvarno popušil spiku o globalnoj zavjeri na svjetskom nivou ? Pa kaj još delaš tu ? U raketu i na neku usamljenu planetu, postavi granice, stražari, lupaj kazne i naplačuj carinu svakom tko ti se približi.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi svjetski poredak, masoni i tko, ustvari, vlada SAD-om?
« Odgovori #4 : Studeni 25, 2012, 04:58:00 poslijepodne »
Nitko ništa ne puši, previše ljudi zna i poznaje o čem u se radi. A gledajući što se događa, boljih dokazati i ne treba.

BTW,. tvoj jedini "argument" je tvoja osobna nevjerica, ništa drugo nemaš. Može li jadnije??

BTW, sve što si citirao je ISTINA. Koja ti se ne mopra sviđati, no i to je potpuno nevažno.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Novi svjetski poredak, masoni i tko, ustvari, vlada SAD-om?
« Odgovori #5 : Prosinac 14, 2012, 08:42:00 poslijepodne »
Dobro jutro džezeri, kad sam spominjao slobodne zidare aludirajući na svjetsku masonsku vladavinu , vjerojatno ste mislili  da pričam o lokalnom žbukanju fasada jer drugih reakcija nije bilo, no ajde dobro, bolje ikad nego nikad, bar se imate o čemu spominjati na forumu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi svjetski poredak, masoni i tko, ustvari, vlada SAD-om?
« Odgovori #6 : Prosinac 14, 2012, 08:50:54 poslijepodne »
Kaj ti ne čitaš da nam je kreditni rejting i službeno proglašen SMEĆEM,  građevina je u komi, a slobodnih zidara kao u priči ... :D


« Zadnja izmjena: Prosinac 14, 2012, 08:52:52 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Novi svjetski poredak, masoni i tko, ustvari, vlada SAD-om?
« Odgovori #7 : Prosinac 14, 2012, 09:47:40 poslijepodne »
Bez brige kokodakalo, to kaj se ja ne javljam saki den na forum , nipošto ne znači da ne navratim povremeno  pročitati pisdarije koje pišete i  takovim pristupom razmotriti trenutno stanje forumskog mišljenja u Vg, bez kojeg inače bi teško živel i funkcioniral, kak na poslu tak i v partiji   :P ;D.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Novi svjetski poredak, masoni i tko, ustvari, vlada SAD-om?
« Odgovori #8 : Prosinac 14, 2012, 09:50:15 poslijepodne »
No ak te baš zidari zanimaju , zasad slobodne mešalice za tebe nema..nisi još dorasel tome još puno moraš po forumu sračkati ... :-*

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi svjetski poredak, masoni i tko, ustvari, vlada SAD-om?
« Odgovori #9 : Prosinac 15, 2012, 07:12:15 prijepodne »
... koji učtiv i kulturan odgovor ... zar misliš da se od tebe, poznavatelja masonerije, mašinerije, zidara, fasadera, loža i balkona očekivalo više ?  Kad se već toliko ku... da znaš puno toga, tko su iz goričke javne scene članovi  Reda Vitezova Malte, a tko u Redu Vitezova Templara ? 
« Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2012, 07:15:48 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi svjetski poredak, masoni i tko, ustvari, vlada SAD-om?
« Odgovori #10 : Prosinac 18, 2012, 07:13:24 prijepodne »
Vegi, danas je već 18. 12. a od tebe još ni slova. Nisi odgovorio na postavljeno pitanje. Kaj ti u 3 dana nije došlo iz guzice u glavu da o ovoj temi nemaš pojma ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.