Autor Tema: Dužnici sa stupa srama ...  (Posjeta: 19217 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Dužnici sa stupa srama ...
« : Srpanj 31, 2012, 09:20:31 poslijepodne »
Nakon brojnih medijskih napisa te kalkulacija o tome tko i koliko duguje državi na račun poreza, Porezna uprava u ponedjeljak je konačno objavila najavljivanu listu dužnika, koja otkriva i visinu vrtoglavih iznosa koje duguju.

POSLOVNI SUBJEKTI

http://duznici.porezna-uprava.hr/po/svi/1.html

GRAĐANI

http://duznici.porezna-uprava.hr/gr/svi/1.html


Uz neizostavnog Želja Žužića, našao sam još par poznatih firmi i imena ... Drago Medić (negdašnji fotograf iz Robne kuće) Haustra rasvjeta iz Čiča, STEP-CO, pa i Saša Božić sa svojim glasnikom ...   ima ih još ... pun kufer ....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
wwwg tablice

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Dužnici sa stupa srama ...
« Odgovori #2 : Srpanj 31, 2012, 11:47:00 poslijepodne »
Lako ćemo za sram. U ovoj zemlji nema srama otkad je prodala ljude koji su je branili.

Mene zanima što će se sada poduzeti kako bi se:

a) naplatili dugovi

b) sankcioniralo odgovorne, od nadležnih ministara, preko ravnatelja porezne uprave, šefova poreznih ispostava do pojedinačnih poreznih referenata

Brzim pregledom Sudskog registra vidi se da dobar dio društava sa popisa više ne postoji, tako da je taj dug već otpisan.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Dužnici sa stupa srama ...
« Odgovori #3 : Kolovoz 01, 2012, 12:10:08 prijepodne »
Ze sega skup niš.
Ak si dužen 100 kune onda si lopov a ak si dužen 11 mil. kune onda si Partner. Z velikem "P". Znači da imaš i da znaš.
Finito.
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Dužnici sa stupa srama ...
« Odgovori #4 : Kolovoz 01, 2012, 07:08:41 prijepodne »
htel si reči partner s velikim "K"
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Plemenity

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 5
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Dužnici sa stupa srama ...
« Odgovori #5 : Kolovoz 01, 2012, 08:15:30 prijepodne »
Cijela Zennuni obitelj, veliki moralist Saša Božić, Žužić... Nema kaj, sve domoljubi i Hrvati.

Offline Plemenity

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 5
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Dužnici sa stupa srama ...
« Odgovori #6 : Kolovoz 01, 2012, 11:15:36 prijepodne »
Evo stranice koja omogućuje lagano pretraživanje dužnika prema mjestu stanovanja, imenu i prezimenu i sl.

http://www.popisporeznihduznika.com/

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Dužnici sa stupa srama ...
« Odgovori #7 : Kolovoz 01, 2012, 12:15:55 poslijepodne »
Problem je što su i na toj listi izostavljeni oni koji su dužni dugo i previše, no nema ih - jer ih je koalicija, zbog poslovnih interesa, zaštitila... niti tu nema ni pravde, ni pravice, ni morala, ni principa na koje se pozivaju... počlevši od riječke tvrtke Cameo Taxi pa nadalje, osobito su tu tvrtke iz Rijeke, crvene utvrde i njezinih poslovnih partnera... i na Facebooku i Twitteru ljudi konstantno navode nove i nove primjere.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Dužnici sa stupa srama ...
« Odgovori #8 : Kolovoz 01, 2012, 12:27:56 poslijepodne »
Tu je i službeni link, pa si odaberite razinu i područje, bez generalnog popisa kakvog je za pravne i fizičke dao koko.

http://duznici.porezna-uprava.hr/
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Dužnici sa stupa srama ...
« Odgovori #9 : Kolovoz 01, 2012, 12:42:24 poslijepodne »
Zakaj me ne čudi da na listi nema famoznog Čačićevog Coninga, iako plaće nisu isplaćivane mjesecima, dug je prošle godine priznao i sam Čačić sa cifrom koja više nego duplo prelazi prvoga na listi (Varteks)... poznato je da dug Coninga prelazi 240 milijuna kuna, da radnici plaće nisu vidjeli 7 mjeseci...

No ne sumnjam da će se tu naći njegovih obožavatelja i zaštitnika, koji će smoći snage laprdnuti koju u korist glavnog dioničara stranke (kako moraš biti inteligentan da budeš u stranci - znači, političkoj ideologiji!! - koja demokraciju prodaje principom dionica??), i da - ako ništa drugo - guknu kako to i nije njegovo, nego njegove žene... (koju, vjerojatno, ja ševim i berem vrhnje, a on jadan nema ništa od njezinog vlasništva... iako mu za takve debilarije ne ide na ruku zakon koji odgovornost proširuje na članove obitelji, ne više samo na jednog pojedinca...).

http://duznici.porezna-uprava.hr/po/3005/1.html
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Dužnici sa stupa srama ...
« Odgovori #10 : Kolovoz 01, 2012, 03:27:43 poslijepodne »
Ovo je uvertira za lokalne izbore, Kukurikavci žele na ovaj način pridobiti sve ove na popisu a dokaz je Milanovićeva izjava da isti nisu na stupu srama po radi utaje poreza već da su to samo ljudi koji su se našli u poteškoćama. Nadalje kaže da će dužnici svoje dugove platiti...dakle, dodvorava se istima, tj. dužnicima je poslana poruka ako glasate za mene dugovi će vam biti otpisani, he...ionako će biti otpisani ali ovak dobijamo glasove nesretnika..ups..utajivača poreza...hebate pa u dućanu na kraju dana blagajnica odgovara za svoj manjak u blagajni, poslodavac joj ak ima manjak ustegne od plaće ....tko će odgovarati i kako će to riješiti u poreznoj blagajni gdje je poslodavac Milanović i ekipa....??'Pa porezna je ovim pokazala samo svoju sramotu, ne njihovu! Oni su ti koji su dozvolili ovoliko dugovanje po poreznim davanjima. Porezna je generator lopovluka i zla s kojim se Slinić kurči sad po TV-u! Što su poduzeli da to sprijeće, kako će se naplatiti, kako pokažnjavati službenike i šefove po županijama i općinama, ni rijeći. A što država nije na spisku po ministarstvima? Oni su najveći krivac nelikvidnosti ovih tvrtki, posebno onih koje su radile za državu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Dužnici sa stupa srama ...
« Odgovori #11 : Kolovoz 01, 2012, 05:14:14 poslijepodne »
Iako je lista nekima i interesantna za čitanje, ista je u biti čista plitka populistička perfidna stvarčica, koja usput služi kao sredstvo ucjene... gledam Linića na TV kako bahato serenda o tome kako je "za sve kriv HDZ"... iako je krivica u najmanju ruku podijeljena, jer su oni znali isto to sve a nisu ni rekli, ni objavili, ni reagirali - čime su se svrstali u kategoriju suučesnika, onoga koji prikriva sranje koje mu je poznato...

Da ne velim da je temelje za sva sranja udario baš SDP u prvom mandatu rasprodajom hrvatskih banaka i time u startu onemogućavajući da se Hrvatska ikada oporavi, jer joj je tako prva koalicija oduzela tu mogućnost, a sada bi prodali i zadnju postojeću banku, jer je njihov pakleni plan da Hrvatska u svakoj lipi i milimetru mora ovisiti o dobroj volji bankarskih lopova i biti trajno ucijenjena kamatama i rejtingom. Njemačka nacionalizira poslovne banke ako iste naruše čvrstih 40% bankarskog sektora u državnom vlasništvu, kod nas nekakav referentić u stranoj zemlji 1000 kilometara dalje mora znati koliku plaću ima hrvatski general, policajac, tajni agent, političar, itd itd... to si NITI JEDNA zemlja ne dozvoli, to je ugrožavanje državnog interesa. No za to shvatiti treba imati i hrvatskog duha i pameti.

Kada to sve sagledam, zaključak je da bi se takve njuške trebalo strijeljati zbog veleizdaje hrvatskih interesa i rasprodaje zemlje, a ne da isti još slobodno planiraju koga opljačkati i još više rasprodati i osiromašiti.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Dužnici sa stupa srama ...
« Odgovori #12 : Kolovoz 01, 2012, 06:03:11 poslijepodne »
Šuker: Lista je bila dio i našeg programa ...

i svi se grohotom nasmijaše !!!    :D

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdz-odbacuje-optuzbe-suker-tvrdi-da-je-i-hdz-imao-u-planu-objavu-liste-duznika/629061.aspx

Hajde da malo na glas razmišljamo ... što bi se dogodilo npr. u Kini kad bi se otkrilo da je nekakav Šuker znao i prešučivao i zataškavao 8 godina ovakva događanja koja su direktno naškodila svima ... samo je pitanje dali bi dobio metak u čelo ili štrik oko vrata !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Dužnici sa stupa srama ...
« Odgovori #13 : Kolovoz 01, 2012, 10:30:16 poslijepodne »
Štel sem reči ono kaj sem napisal.
I naj mi imputerati ono svoje.  :D
wwwg tablice

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Dužnici sa stupa srama ...
« Odgovori #14 : Kolovoz 03, 2012, 08:13:38 prijepodne »
Ovo nije popis dužnika već popis pametnih koji imaju za razliku od onih drugih... odnosno - nas. Hahahah