Autor Tema: Misteriozna lopta  (Posjeta: 3259 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Misteriozna lopta
« : Prosinac 23, 2011, 02:22:41 poslijepodne »
Misteriozna lopta koja izgleda kao da je ispala iz filma znanstvene fantastike pronađena je u sjevernoj Namibiji prije mjesec dana, ali je tek danas objavljena u javnosti. Neobičan metalni predmet zbunio je policiju. Nitko ne može ni objasniti otkud se stvorio tamo. Predmet je težak gotovo šest kilograma i promjera 35 centimetara, hrapave je površine, a izgleda kao da su mu dvije polovice zavarene. Svojim padom misteriozna lopta stvorila je krater dubok 30 centimetara i četiri metra širok, dok se ona odbila 20-ak metara dalje.

Naravno, pronalazak ovakvih nepoznatih predmeta uvijek sa sobom donosi razne špekulacije pa su tako mnogi ovo otkriće proglasili dokazom kako su izvanzemaljci šalju poruku. Drugi, pak, smatraju kako je neobičan predmet samo komadić svemirskog broda ili čak zrakoplova.

Kuglu će narednih dana ispitati stručnjaci, a o svemu su obaviješteni NASA i Europska svemirska agencija.

http://www.jutarnji.hr/misteriozna-lopta-iz-svemira--strucnjaci-zbunjeni-metalnim-predmetom-koji-se-strmoglavio-u-namibiji/995474/
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Misteriozna lopta
« Odgovori #1 : Prosinac 23, 2011, 05:16:12 poslijepodne »
Sudeći po "krateru", kao da je netko ispustio kuglu u niskom letu...  8)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Muzh

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 152
  • Karma: +0/-0
Odg: Misteriozna lopta
« Odgovori #2 : Prosinac 24, 2011, 07:53:01 poslijepodne »
Taj kugel je rezervar za raketline ki spravlaju satelite v putajnu. Obichno su naredjeni od titania i chelika.