Autor Tema: Nezaposlenost u Hrvatskoj  (Posjeta: 23452 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Nezaposlenost u Hrvatskoj
« Odgovori #45 : Kolovoz 21, 2012, 02:53:02 poslijepodne »


Hrvatsku trebaju voditi ekipe dokazanih stručnjaka..

Sve veliki stručnjaci, pogledaj koji je političar osobno uspio i dokazao se u bilo kakvom segmentu  8)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nezaposlenost u Hrvatskoj
« Odgovori #46 : Kolovoz 22, 2012, 04:27:53 poslijepodne »
Tvoja je greška što stručnjake i političare poistovjećuješ... da su naši gospodarstvenici uspješni (i oni koji to jesu) - ne bi se bavili politikom (i ne bave se...)...politikom se kod nas bave nesposobni, bahati lezilebaroši... zato i nema normalnih sustava vrijednosti.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Nezaposlenost u Hrvatskoj
« Odgovori #47 : Kolovoz 22, 2012, 10:27:07 poslijepodne »
Pogledajte "zeitgeist".

Ima jedan trenutak kada tvorac filma objašnjava da političari i da žele ne mogu napraviti boljitak jer ne znaju, oni su neuki. Potrebni su inženjeri i znanstvenici koji rade jer oni stvaraju tehnologiju i dobra koja opet na neki način služe ljudima i čovječanstvu.

Inače, Hrvatska se perfektno uklapa u obrazac koji je tvorac filma opisao. Savršeno...   >:(  .

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nezaposlenost u Hrvatskoj
« Odgovori #48 : Kolovoz 23, 2012, 07:19:59 poslijepodne »
Gledao odavno... no tko nije, neka pogleda ovdje cijeli film u komadu sa hrvatskim prijevodom.

Zeitgeist.Addendum (prevod HR) -kompletan film
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Nezaposlenost u Hrvatskoj
« Odgovori #49 : Kolovoz 23, 2012, 09:49:08 poslijepodne »
Postoji i treći nastavak filma "Zeitgeist", a može se skinuti DVD koji ima, između ostalih, i hrvatski prijevod na adresi:

http://zeitgeistmovie.com/

Nude i torent za skidanje filma.