Autor Tema: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika  (Posjeta: 10076 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« : Kolovoz 10, 2011, 09:36:10 poslijepodne »
Gorički HNS nedavno je pokrenuo hvalevrijednu inicijativu svakodnevnog postavljanja pitanja gradonačelniku Barišiću. Na žalost, u zadnje vrijeme su posustali. Ne znam jesu li izgubili inspiraciju ili im je svih devet članova otišlo na more.

No, zato smo tu mi da im pomognemo, pa mogu gradonačelniku postaviti neka od naših pitanja.

Moja prvo pitanje za gradonačelnika: tko je jači - tigar ili lav?

Znam da je tigar najveća divlja mačka, pa bi trebao po toj logici biti i najjači. Ali, kaj ako je lav neka nabildana mrcina? Tko je onda jači? To me stvarno zanima.

Gradonačelniče, tko je jači? Tigar ili lav?

 

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #1 : Kolovoz 10, 2011, 10:04:40 poslijepodne »
zanimljiva i nadasve korisna tema koja otvara mogucnost da i mi smrtnici koji nismo clanovi HNS-a sugeriramo pitanja HNS-u u skladu sa njihovima pa ga mozda i posalju gradonacelniku. ja imam jedno pitanje koje je slicno kao i pitanja koja postavlja HNS, a glasi ovako: TKO JE BRZI ILI ZEC?

znam da zec brzo trci, ali da li je dovoljno brz da bi bio brzi, e to ne znam. Svakako ocekujem da bi to gradonacelnik mogao znati. Stoga gradonacelnice, tko je brzi ili zec?
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #2 : Kolovoz 10, 2011, 10:07:08 poslijepodne »
Aj,brate,pitaj neš teže!
A,jel češ usmeni,pismeni il mutnomedijalni odgovor?
Ha?

Ja ti ga znam jednog sa slonom i lafom kad slon veli lafu da mu * a laf mu veli da nemere on to njemu * * jerbo je on kralj životinja i tako to.Ondak ti slon verbalno inzistira dalje na oralnom a laf se kao brani isto od istog.I posle par tijeh ping-pongova laf ti pristane da mu kao * * i tako ti on njemu *,*,* kad će ti njemu slon;
-Lafe,nisi ti kralj... Ti si car!!!

Da ti povratim se na ovo prije pitanje i upismeni odgovor;dobičeš ga,brate,ko viječnik Pavišić iz Petokrake koalicije,takog ko da si iz Petokrake opozicije.

Jel sam ti ga blizu?

Ja bi se,brate,pridružavio ovijem vašijem pipanjima s jednijem baš pravo amer`čkim;
-Kolko stanovnika ima Bangladeš?
wwwg tablice

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #3 : Kolovoz 10, 2011, 10:12:14 poslijepodne »
Evo jednog pravog pitanja za gradonačelnika, a nadam se da će ako ovo čita javno odgovorit.

- Gradonačelniče, koliko je gospođa Senka Bulić dobila naknadu za odvojeni život i za putne troškove?
Navodno je dobila 160.000 kuna za odvojen život i putne troškove, a živjela je u ZG a radila u VG.
Evo moje pitanje ide gradonačelniku dali nam može objavit te troškove  >:D
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #4 : Kolovoz 10, 2011, 10:40:16 poslijepodne »
gradonacelnice mene zanima koliko je u srpnju 2010. g. kroz goricu proslo crvenih i maslinastozelenih automobila, koliko u jednom i koliko u drugom smjeru i sto ste poduzeli u svezi toga?
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Jaguar

  • Gost
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #5 : Kolovoz 10, 2011, 10:47:38 poslijepodne »
He, he, he  koji ste Vi cirkusanti, kao što radite cirkus od grada i gradske uprave, to su prava pitanja, točno na nivou DC i Vas vojnika koji se javljate između ostalog i iz gradske uprave. Plaćica iako kasni, ide ipak;D

A čujem danas da je HNS namjerno zaustavio pitanja da gradonačelnik stigne odgvoroiti na sve, priča se po gradu da na neke i nema odgovora,  na neka mu je vrlo teško odgovoriti, a kako su ključni službenici po kavama u gradu nema mu tko ni napisati odgovore.  8)

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #6 : Kolovoz 10, 2011, 10:55:57 poslijepodne »
Jaguar ak je ovih u HNS-u devet, koliko je tek onda ovih u demokratskom trgovačkom centru ? Ispada da svaki pljuje barem za trojicu ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #7 : Kolovoz 10, 2011, 11:01:29 poslijepodne »
Budući da je ova tema pokrenuta s neozbiljnom namjerom onda je premještena u primjeren forum.

kruno

  • Gost
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #8 : Kolovoz 11, 2011, 02:48:47 poslijepodne »
Upolitici nema neozbiljnih tema ni glupih pitanja, postoje samo glupi odgovori

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #9 : Kolovoz 11, 2011, 04:34:36 poslijepodne »
postovani gradonacelnice, mene zanima zasto u Gorici nema ogradeno igraliste da krtice mogu zaigrati odbojku u slobodno vrijeme poslije rucka?

i drugo pitanje,

da li je zemlja ravna ploca ili je okrugla, ako je okrugla zasto onda kad smo mi dolje ne padnemo u nebo, i ako je ravna kako doci do kraja? ima neka posebna cesta ili, jer ja sam kupio ENC.

molim odgovor.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #10 : Kolovoz 11, 2011, 04:41:42 poslijepodne »
A čujem danas da je HNS namjerno zaustavio pitanja da gradonačelnik stigne odgvoroiti na sve, priča se po gradu da na neke i nema odgovora,  na neka mu je vrlo teško odgovoriti, a kako su ključni službenici po kavama u gradu nema mu tko ni napisati odgovore.  8)

Ma nije, nego ne mogu više nikoga nagovoriti da pravi budalu od sebe i svaki dan donosi pitanja u gradsku upravu. Možda da uzmu dva bauštelca iz Bosne, pa neka im oni nose pitanja.  ;D

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #11 : Kolovoz 11, 2011, 04:48:43 poslijepodne »
A, sad ozbiljno... Pitanje za gradonačelnika Barišića. Kako to da je more slano, a potoci, rijeke i jezera nisu? O čemu se tu radi? I kao da to samo po sebi nije dovoljno komplicirano, nego postoje i jezera koja su slana!!! To je stvarno previše!

Kad se misli napraviti reda među tim vodama? Čini se da ovako svatko od njih radi što hoće, sami odlučuju hoće li biti slani ili neće! I tko je uopće donio odluku da se more posoli? U kojem službenom glasniku je to objavljeno?

Gradonačelniče, što skrivate? Otkrijte tko je dobio posao na soljenju mora!!!


Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #12 : Kolovoz 11, 2011, 04:52:26 poslijepodne »
dovoljno je vidjeti kako izgleda osoba koja je donosila zadnja pitnja, da nije smijesna nebi zavrsila na youtube.com u filmicu funny people :)
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #13 : Kolovoz 11, 2011, 07:30:16 poslijepodne »
postovani gradonacelnice, mene zanima zasto u Gorici nema ogradeno igraliste da krtice mogu zaigrati odbojku u slobodno vrijeme poslije rucka?

i drugo pitanje,

da li je zemlja ravna ploca ili je okrugla, ako je okrugla zasto onda kad smo mi dolje ne padnemo u nebo, i ako je ravna kako doci do kraja? ima neka posebna cesta ili, jer ja sam kupio ENC.

molim odgovor.
Budalo, trebao si lupiti GPS, Ne ENC!!!

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Pomozimo HNS-u --- pitajmo gradonačelnika
« Odgovori #14 : Kolovoz 11, 2011, 07:32:00 poslijepodne »
dovoljno je vidjeti kako izgleda osoba koja je donosila zadnja pitnja, da nije smijesna nebi zavrsila na youtube.com u filmicu funny people :)


A člink, da se i mi malo smijemo!