Autor Tema: POčela turistička sezona sa "jakim" turistima...  (Posjeta: 3210 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
POčela turistička sezona sa "jakim" turistima...
« : Srpanj 03, 2011, 10:35:03 prijepodne »
Kao i svake godine, gledam sve te "jake" turiste koji počinju opsjedati vlakove, sa zajedničkim nazivnikom - "ruksak od 3198 litara na leđima, japanke, smrad i nula bodova od potrošnje", ruksak pun pašteta od doma, koju svaku preživa po 4 dana, i osim brda smeća i nezakonitosti, neće napraviti troška ni 12 eura za dva tjedna zajebavanja po Hrvatskoj... i takovi se broje kao "turisti"??

Uz takove se brojka i prihod od turizma moraju nabrijavati malo žešće... s tim da broj još i štima...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: POčela turistička sezona sa "jakim" turistima...
« Odgovori #1 : Srpanj 03, 2011, 05:56:00 poslijepodne »
A Čuj kada dođeš na plac pa grožđe košta 100 kuna ...

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: POčela turistička sezona sa "jakim" turistima...
« Odgovori #2 : Srpanj 03, 2011, 09:31:53 poslijepodne »
A prije toga su ga kupili u Metrou za 5 kuna. Vidio sam domaće koji kupuju voće za sitnu lovu u trgovačkim centrima, a onda ga prodaju 10 ili 20 puta skuplje negdje na prašnjavom štandu uz cestu.

Naš turizam ima puno ozbiljnijih problema od turista s paštetama, a takvih je vrlo, vrlo malo, čak bih rekao i zanemarivo malo.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: POčela turistička sezona sa "jakim" turistima...
« Odgovori #3 : Srpanj 04, 2011, 09:47:03 poslijepodne »
Pa mislim da takvim baš nije nimalo malo, pogotovo ne zanemarivo malo, a sa druge strane ne mislim da se jedno zlo treba pravdati drugim zlom, ili da se ne treba baviti svim negativnim pojavama istodobno...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: POčela turistička sezona sa "jakim" turistima...
« Odgovori #4 : Srpanj 04, 2011, 10:47:01 poslijepodne »
Mi nemamo mjeru ni u čemu pa tako imamo cijene po Jadranu glava boli, nije nikakvo čudo da neki sebi nešto i ponesu, što mogu usput a da mogu baš sve ponijeti, nemogu sigurno.

Popijte žujulimun na obali i to sjedeći na plastičnoj sotlici od 23 kune s koje samo čekate kada će te pasti, pa vidite koliko košta. Mi smo takvi mi bi se preko noći a ak ne ide onda bar za mjesec dana obogatili.
Umjesto da radimo, pružamo kvalitetu i primjerene cijene te tako stvaramo image i brend za svaku sljedeću godinu i u kontinuitetu dobro zaradimo i lijepo živimo.

Neki su to na sreću prepoznali ali većina nije još uvijek, na žalost po mom mišljenju.

Jaguar

  • Gost
Odg: POčela turistička sezona sa "jakim" turistima...
« Odgovori #5 : Srpanj 05, 2011, 09:02:42 prijepodne »
Trebalo bi svim turistima odmah po dolasku dati lopatu u ruke. ;D

http://www.jutarnji.hr/rabac--bager-kopa-po-plazi--a-turisti-se-pokusavaju-suncati-i-kupati/957083/

VIDEO Je li ovo način za privlačenje turista? Bager ravnao istarsku plažu punu ljudi!