Autor Tema: Cijene energenata  (Posjeta: 24564 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Cijene energenata
« Odgovori #45 : Ožujak 08, 2012, 07:43:35 poslijepodne »
Bob Rock, lampe su potrebne i ne vidim u tome ništa loše, a to će ti potvrditi svatko tko svakodnevno putuje za Zagreb.

Jaguar

  • Gost
Odg: Cijene energenata
« Odgovori #46 : Ožujak 08, 2012, 08:14:34 poslijepodne »
Bob Rock, lampe su potrebne i ne vidim u tome ništa loše, a to će ti potvrditi svatko tko svakodnevno putuje za Zagreb.

Lampe su potrebne ali VG pločice nisu potrebne Vegi?
Zakaj, možda zato što to nije gradonačelnikova ideja?
A što se tiče radnih mjesta, imaš pravo, gradonačelnik je otvorio bar 50 novih radnih mjesta što u gradskoj upravi što u gradskim poduzećima. Tak se dela, nemre to svak! Uz to još i par lampi postaviti, ideš!

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Cijene energenata
« Odgovori #47 : Ožujak 19, 2012, 12:53:58 prijepodne »
Bob Rock, lampe su potrebne i ne vidim u tome ništa loše, a to će ti potvrditi svatko tko svakodnevno putuje za Zagreb.

Lampe su potrebne ali VG pločice nisu potrebne Vegi?
Zakaj, možda zato što to nije gradonačelnikova ideja?
A što se tiče radnih mjesta, imaš pravo, gradonačelnik je otvorio bar 50 novih radnih mjesta što u gradskoj upravi što u gradskim poduzećima. Tak se dela, nemre to svak! Uz to još i par lampi postaviti, ideš!

Danas gledam neki TV program , koji se bavi Zg županijom , i vidim gradonačelnika Vg gdje demantira tvoje tvrdnje o zaposlenjima.
Dapače kaže da je sa 64, najte me držati za broj nego samo okvirno ak sem dobro zapamtil, od Picule prek Šukija pa sad do njega, broj zaposlenih u gradskoj upravi došao  do 114 .
Prema rečenom, rekorder uhljebljivanja je Picula, jebiveter koji je šmugnul i sad nas kakti na državnoj razini bu zastupal u EU  :'(.
Kak god , mam treba smanjiti na pol sve uhljebljene parazite, makar i po cijenu sudskih troškova...dugoročno bu jeftineše, ili nazad pod ZG pa nam osim par činovniki drugo i ne trerba.

A kaj se tiće glavne teme , s najavljenim poskupljenjem goriva i inferiornušću Vlade HR na isto, tabilice moreš deti i na bicikline jer kak zgledi isti nas buju jedini promovirali  po ZG... i ja bi im , zato kaj mulci tiraju svojom snagom, a troše energiju koju su kupili v obilku namirnica, a v njih nije vračunat trošek za cestu, mam lupil jen dodatek da moraju skup s tablice na biciklin deti i platiti cestovnu pristojbu od 300 do 600 kn zavisi od veličine rame biciklina.
Mam se bu proračun napunil.
Eto priznajte da sem spameten , ma ideš ko mi more biti ravan osim aktualne Hr vlasti.
 http://www.vecernji.hr/vijesti/cijene-goriva-probijaju-plafon-litra-eurosupera-95-utorka-11-04-kn-clanak-388553
« Zadnja izmjena: Ožujak 19, 2012, 12:59:19 prijepodne Vegi »

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Cijene energenata
« Odgovori #48 : Ožujak 20, 2012, 07:52:59 poslijepodne »
http://danas.net.hr/hrvatska/cacic-trziste-odlucuje-hoce-li-benzin-biti-12-15-ili-74-kn

Koja smo mi banana država.
Rađe zatrt i ovo malo zdravih građana koji još dišu, nego konačno raspustit sav višak iz glomazne skupe državne aparature i osloboditi prostora za skidanje nameta s litre benzina.
Čak mi ga nije ni teško skužit, kak god mi je antipatičan, lakše mu se molit da benga poraste na bar 100kn  i time od nameta još kolko tolko održavat agoniju megalomanskog državnog aparata, nego pokrenut ono što svi znamo da treba i da je neminovno..

Jaguar

  • Gost
Odg: Cijene energenata
« Odgovori #49 : Ožujak 21, 2012, 07:55:08 poslijepodne »
http://danas.net.hr/hrvatska/cacic-trziste-odlucuje-hoce-li-benzin-biti-12-15-ili-74-kn

Koja smo mi banana država.
Rađe zatrt i ovo malo zdravih građana koji još dišu, nego konačno raspustit sav višak iz glomazne skupe državne aparature i osloboditi prostora za skidanje nameta s litre benzina.
Čak mi ga nije ni teško skužit, kak god mi je antipatičan, lakše mu se molit da benga poraste na bar 100kn  i time od nameta još kolko tolko održavat agoniju megalomanskog državnog aparata, nego pokrenut ono što svi znamo da treba i da je neminovno..

Zanimljivo je kak si se u zadnje vrijeme aktivirao da kritiziraš trenutno vladajuće, ni te bilo u zadnje vrijeme predhodnog  mandata Vlade, kak to? Kaj ti tvoj poslodavac sada da više vremena za forum i kritiziranje Vlade?

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Cijene energenata
« Odgovori #50 : Ožujak 21, 2012, 09:23:22 poslijepodne »
Pojam pojačanog aktiviranja ili deaktiviranja na ovom forumu pitanje je osobne emocinalne inteligencije, očekivanja, savjesti, a pogotovu osobne percepcije realnog stanja i mogućnosti bilo kakovog reagiranja na realnost koja nas okružuje , a pogotovu ako je ona crna , za većinu građana, da crnija ne može biti.
E vidiš onda ti se ja malo više aktiviram bez obzira po kojoj političkoj opciji ili po komu bum sral., ak niš drugo navek sam direktan u principu navek sam za slabeše ak imaju imalo relevantnih argumenata za opće dobro .
« Zadnja izmjena: Ožujak 21, 2012, 09:34:07 poslijepodne Vegi »

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Cijene energenata
« Odgovori #51 : Ožujak 21, 2012, 10:24:18 poslijepodne »
Zapravo, možda si i u pravu, čemu ovdje dangubit, kad se ionako diskutabilni auditorij  sveo na jedva par članova upitnih vrijednosti.

Eto uživajte onda u svojoj svrsihohdnosti i bez mene, ko uostalom i bez većine starijih članova.
« Zadnja izmjena: Ožujak 21, 2012, 10:27:56 poslijepodne Vegi »

Jaguar

  • Gost
Odg: Cijene energenata
« Odgovori #52 : Ožujak 22, 2012, 09:00:49 poslijepodne »
Kaj se ljutiš odmah, samo sam te pitao nešto!  8)