Autor Tema: Umirovljenici i sport  (Posjeta: 4385 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mak

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 6
  • Karma: +0/-0
Umirovljenici i sport
« : Ožujak 14, 2010, 01:39:54 poslijepodne »
Molim obavijaest, ako netko ima saznanje, da li ima neko organizirane fizičke aktivnosti za ljude naše dobi? Nešto kao vježbanje, stolni tenis, nordijsko hodanje...  ;)

shaka zulu

  • Gost
Odg: Umirovljenici i sport
« Odgovori #1 : Ožujak 14, 2010, 07:32:46 poslijepodne »
Jedino po čem su penziči poznati,odnosno aktivnosti z teremi se bave, su izleti,skupštine i penzionerske zabave.Se drugo prinami se ne dela.Inače su bake i dede bili v familije zaduženi za čuvajne dece i spravlajne jela.Od ovoga drugoga su v KR-ZAG županije napravili priredbu a skoro bu i brand Županije.
http://www.forumgorica.com/dogadaji/raspisan-natjecaj-za-babicine-kolace/msg10649/#msg10649
Jel pitaš samo radi informacije il imaš kakovu ideju?

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Umirovljenici i sport
« Odgovori #2 : Ožujak 15, 2010, 01:31:57 poslijepodne »
Viš, i ja sam baš tak nekaj štel pitati ko i Mak.

I ja znam kaj neki penzići sve delaju, ali mene bi interesiralo koje organizirane mogućnosti još postoje osim žderancije i slično?

Da li u Gorici postoje ikakve organizirane tjelesne (da baš ne velim športske  ;)) aktivnosti za penziće? Prije sam bil čul da su tam negde kod vatrogasnog doma bile neke vježbe, jel to bilo tak i jel toga još ima? Ili nekaj drugo?

Offline Mak

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 6
  • Karma: +0/-0
Odg: Umirovljenici i sport
« Odgovori #3 : Travanj 01, 2010, 01:10:13 poslijepodne »
 ??? pa kaj stvarno niš nema u našoj Gorici za penziće  :'(

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Umirovljenici i sport
« Odgovori #4 : Travanj 02, 2010, 10:29:05 prijepodne »
Gorica je "grad mladih" kojima nisu u stanju već godinama napraviti dvoranu, zašto onda očekivati nešto za starije

Offline Mak

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 6
  • Karma: +0/-0
Odg: Umirovljenici i sport
« Odgovori #5 : Travanj 02, 2010, 01:07:11 poslijepodne »
Slažem se u potpunosti... Nažalost po nas, a zadovoljstvo drugih -  postoje i gradovi pa čak i manja mjesta gdje su aktivnosti i za starije i za mlađe dobro oprganizirane: aktivnosti, izleti, druženja, događaji..., a o bazenu u Gorici da uopće i ne govorim...  >:(

shaka zulu

  • Gost
Odg: Umirovljenici i sport
« Odgovori #6 : Travanj 02, 2010, 03:30:29 poslijepodne »
Probaj se raspitati na; http://www.forum50.hr/ oni delaju (il budu) nekakve informatičke tečaje v POUVG.

Neorganizerano,službeno neorganizerano,ak voliš "na buće","na boće","na balote" il slične špekulačke aktivnosti za velike dečke moreš probati otijti v 8. mart il k toplane v Gaženice de se upražnjavaju te i takove aktivnosti.Bilo je jeno mesto iza "Grozda" al il su se ovi preselili il su si ...,vglavnom to više ne egzistera a teren tam stoji.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Umirovljenici i sport
« Odgovori #7 : Travanj 02, 2010, 05:34:29 poslijepodne »
FORUM 50+ CENTAR ZA KVALITETU ŽIVOTA
RadiĆev odvojak 9, Velika Gorica
Tel: 099/3165-537, info@forum50.hr
www.forum50.hr, ž.r.: 2402006-I 100520282

Centar za kvalitetu života Forum 50+ tokom 2010. organizira informatički tečaj „50+" u Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica. Tokom travnja i svibnja prikupljaju se ponude zainteresiranih polaznika. Ovisno o financijskim izvorima, samofinanciranju i drugim okolnostima Forum 50+ moze otkazati tečaj.
Predavači iz POU Velika Gorica. Tečaj bi se održao u rujnu i listopadu 2010.

kaj ima?

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Umirovljenici i sport
« Odgovori #8 : Listopad 16, 2010, 12:17:51 prijepodne »
čuj mak,

da sem ja v penziji našel bi si sigurno par stvari kaj bi me zdigle od kompa i televizora kad je rekreacija v pitanju.  ovo oko pingača sigurno jer sam i sam ( e sad je to već letu i nekaj) kad sam imal vremena , petak ili subotu, ne sečam se više, hodočastil v srednjoškolski centar na pingač. Ne znam jel to sad još uvijek aktualno ali za par kuna učipiti se igraš s dečkima pingač po svojoj volji i kvaliteti, a bogme bilo je i dedeka kojima ja "mladac samo figurativno" nisam ni do kolena , a negda sam pingač igral ono skoro v rangu Radnikaša osamdestih.