Autor Tema: Jesenski sajam poduzetništva i športa  (Posjeta: 4445 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Jesenski sajam poduzetništva i športa
« : Kolovoz 28, 2010, 04:48:10 poslijepodne »
Velika Gorica, parkiralište Tržnog centra, 10.-12. rujna 2010.

Na preko 14000 m2 izlagačkog prostora izlagači će imati priliku predstaviti novitete iz svoje ponude roba i usluga, a u sklopu sajma očekuje se i značajan broj izlagača iz područja auto industrije sa ponudom najnovijih modela automobila.

Ovogodišnji velikogorički sajam ponudit će i nekoliko novina. Jedna od takovih je svakako sajam sporta u sklopu kojeg će se predstaviti razni sportovi sa područja našega grada, te će se i roditeljima i djeci prezentirati sport kao jedan od zdravih razvojnih puteva odrastanja mladih ljudi. Priliku da predstave rad i sportske aktivnosti koje traju tokom cijele godine dobit će predstavnici najkvalitetnijih udruga grada Velike Gorice i Zagrebačke županije, a prezentirani će biti osim nogometa, košarke, odbojke i rukometa, te borilačkih sportova i ostali sportovi registrirani u Velikoj Gorici.

http://www.sporiturizam.hr/upload/sites/774/387262/files/sajam_2010.pdf

Zvuči odlično - hoće li tako i biti? Nadam se da DA, iako su takve pompozne najave bile svake godine i za Sajam auta, pa je najčešće bila pušiona da je bilo šteta benzina do tam...
« Zadnja izmjena: Kolovoz 28, 2010, 04:50:18 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Jesenski sajam poduzetništva i športa
« Odgovori #1 : Kolovoz 28, 2010, 04:52:07 poslijepodne »
To baš i nije najsretnija lokacija. Ako će zauzeti parkiralište, gdje će se posjetitelji parkirati?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Jesenski sajam poduzetništva i športa
« Odgovori #2 : Kolovoz 28, 2010, 05:32:36 poslijepodne »
Valjda računaju da je Velika Gorica ipak mali grad - pa će svi doći pješke... ili ZET-om koji ionako redovito kruži kroz grad.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Jesenski sajam poduzetništva i športa
« Odgovori #3 : Kolovoz 28, 2010, 05:48:02 poslijepodne »
Ima parkirališta po Gradu, pa malo protegnuti noge do Tržnog centra.
Pohvala za svaku novu inicijativu i događanje u Gradu.

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Jesenski sajam poduzetništva i športa
« Odgovori #4 : Kolovoz 28, 2010, 06:08:40 poslijepodne »
Bilo bi jako zgodno kad bi na letku sajma pisalo i tko je organizator pa da se zainteresirani izlagači mogu prijaviti. Mislim, po onome "eradio" i RTL Radiju kao sajamskom radiju mogu si misliti tko je organizator, ali misliti je cvijeće brati , pa to ne daje nikakvu korisnu informaciju potencijalnim izlagačima.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Jesenski sajam poduzetništva i športa
« Odgovori #5 : Kolovoz 28, 2010, 08:21:42 poslijepodne »
Alen - ak Ti ne doznaš, ne znam tko bude... iako meni taj info ne znači puno, bilo bi dobro imati kompletnu informaciju...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Jesenski sajam poduzetništva i športa
« Odgovori #6 : Rujan 01, 2010, 09:37:27 prijepodne »
doista, bilo bi interesantno znati tko je organizaror sajma i kome se javiti za sudjelovanje. u svakom slučaju, organizatorima želim uspjeh i sreću.
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Jesenski sajam poduzetništva i športa
« Odgovori #7 : Rujan 01, 2010, 12:05:47 poslijepodne »
Pa tamo ima link kome se obratiti sa sudjelovanje - samo ne znam tko stoji iza tog linka...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”