Anketa

Jedete li proizvode Mc Donaldsa?

Da, često
1 (9.1%)
Ne baš
5 (45.5%)
Moja djeca obavezno
0 (0%)
Ne, ne odlazim tamo
5 (45.5%)

Ukupno Glasova: 10

Glasanje završeno: Srpanj 10, 2010, 03:46:16 poslijepodne

Autor Tema: Cool pita  (Posjeta: 4956 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Cool pita
« : Lipanj 20, 2010, 03:46:16 poslijepodne »

Cool pita

Sliku pogledati u podnaslovu:
Fotkice svega i svačega - što vam drago
« Odgovor #105 na: Danas u 12:22:18 pm »

http://www.forumgorica.com/kultura-i-umjetnost/fotkice-svega-i-svacega-sto-vam-drago/msg18436/#msg18436 
 

Krasno izgleda, i fino je za jesti... ali totalno nezdravo. Jedan mladi čovjek koji radi u McDonaldsu je rekao: Radim kod njih već više od 2 godine i ni u ludilu ne bih pojeo ništa što prodaju. Ma kak ne bi - a pite, pa još sa sladoledom i preljevom. Samo me nemoj pitati za pitu.

Nisam dalje pitala, ali sam i prestala jesti (doduše iz zrdavstvenih razloga).

Ne sjećam se kad sam zadnji put pojela nekaj iz McDonaldsa, a i sve kaj sam ikada pojela mogu nabrojati na prste jedne ruke. Niti moje dijete nije bilo obožavatelj te hrane pa me nije "silila" da je tamo vodim, osim kaj smo jedan rođendan morali tamo proslaviti da i ona bude "Kraljica" jer slavljenik sjedi na "kraljevskoj stolici sa krunom". Ta stolica je jedino kaj je zgodno.

Čak niti karte od kina ili kazališta koje nude neki gratis proizvod ne iskoristim, jer me uopće ne privlači ta vrsta prehrane.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Cool pita
« Odgovori #1 : Lipanj 20, 2010, 07:29:29 poslijepodne »
Kad je otvoren Mc Donalds, jos sam znao i nesto pojesti tamo, ali tek toliko da vidim sto je to, ali zadnjih godina ne pada mi na pamet jesti tamo.

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Cool pita
« Odgovori #2 : Lipanj 26, 2010, 09:19:56 poslijepodne »
Kad je otvoren Mc Donalds, jos sam znao i nesto pojesti tamo, ali tek toliko da vidim sto je to, ali zadnjih godina ne pada mi na pamet jesti tamo.

Mene pak zanima kaj je nezdravije u hamburgeru iz Mc Donaldsa od recimo Zenovih ćevapa.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Cool pita
« Odgovori #3 : Lipanj 26, 2010, 11:45:53 poslijepodne »
Kad je otvoren Mc Donalds, jos sam znao i nesto pojesti tamo, ali tek toliko da vidim sto je to, ali zadnjih godina ne pada mi na pamet jesti tamo.

Mene pak zanima kaj je nezdravije u hamburgeru iz Mc Donaldsa od recimo Zenovih ćevapa.

Pa nis....

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Cool pita
« Odgovori #4 : Lipanj 27, 2010, 10:56:27 prijepodne »
Kad je otvoren Mc Donalds, jos sam znao i nesto pojesti tamo, ali tek toliko da vidim sto je to, ali zadnjih godina ne pada mi na pamet jesti tamo.

Mene pak zanima kaj je nezdravije u hamburgeru iz Mc Donaldsa od recimo Zenovih ćevapa.

Pa nis....

A zake onda neki vele da nece jesti "junk food" iz Mc Donaldsa nek radije pojedu dobre cevape?

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Cool pita
« Odgovori #5 : Lipanj 27, 2010, 09:25:57 poslijepodne »
Ja osobno samo zato kaj su mi cevapi bolji, zakaj ostali, neznam.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Cool pita
« Odgovori #6 : Lipanj 29, 2010, 10:37:51 prijepodne »
U malim količinama niš iz Mekića nije opasno za zdravlje.
Druga je stvar kaj mi to nije fino, pa čak ni ta prekrasna pita mi ni fina.
Sve mi je tam nekak umjetno, okusi su ili prenaglašeni ili totalno neutralni i ne zadovolji mi ta hrana nikakav kriterij osim estetskoga, a to nije dovoljno.
Jedino su imali neku tortilju sa piletinom i povrćem dobru, sve drugo je totalna plastika.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....