Autor Tema: Vesna ŠO  (Posjeta: 72846 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #180 : Srpanj 27, 2010, 09:56:01 prijepodne »
Jožica postoje sms poruke koje je GBR slao Žicu u vrijeme njegovog ulaska u DC, tako da.... "mojne tisra o kvimta postimaglu"

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #181 : Srpanj 27, 2010, 09:59:39 prijepodne »
@dadi, da pa tu tezu prodaje i Zoran Žic, kako ga je GBR tražio a zapravo pouzdano znam da je on tražio HNS, kao što sam već i napisao predhodno.
Možda to sused zna najbolje. ;D ;D

@sused bez brige ja stojim čvrsto, ne padam, to što tebi ne paše ako argumentirano iznesem neke važne stvari, tek toliko da se zna, to je drugi par cipela. ;) ;)
U nedostatku argumenata jedino takav komantar ti ostaje. Jadno, baš me hićeš u brige! ;)




Koliko ja znam ZŽ nikad nije rekao da ga je u HNS zvao GBR osobno, ali da su ga zvali to je sigurno.
Ah taj HNS, uvijek nekakve bajke...

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #182 : Srpanj 27, 2010, 10:16:51 prijepodne »
ZŽ ima pravo da ide kam hoće kao i bilo tko durgi, postupa po svojoj savjesti, činjenica da kada je odlazio iz SDP(to je druga tema, kako, zašto, zbog čega) je ispitivao mogućnosti za sebe, od dosta prijatelja znam da se uvelike interesirao i imao velike simpatije prema HNS-u, znam pouzdano da je i kontaktirao neke HNS-ovce, na kraju je odlučio otići u DC, što se mene tiče i neka je, jer osobe koje mijenjaju kapute ko kauboj kojna, za mene nemaju legitimet, moral, vjerodostojnost, poštenje, nego traže samo svoj osobni probitak, ZŽ je to potvrdio, dakle kada nije ostavrio svoj preambiciozni cilj, napustio je i sraćkao po SDP-u, čiji je član bio dugi niz godina, sraćkao je zapravo po sebi, samo toga nije svjestan, kao i mnogi drugi uostalom koji su jednako tako postupili( o odlasku ZŽ iz SDP, ovdje se mnogo napisalo i nebi se ponavljao)

Uvjeren sam da GBR nije ta osoba koja bi nekoga takvoga, posebno poput ZŽ potezao za rukav, da bi došao u HNS.
Osim toga o tome ne odlučuje samo GBR, nego tijela stranke, čiji je GBR predsjednik u Velikoj Gorici.
Prema tome ostavite te floskule o natezanju ZŽ u HNS.

@sused, ja mogu ovdje napisati da je u Buševcu otkriveno veliko nalazište zlata, samo ti to nisi vidio. Jelte? ;) ;)

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #183 : Srpanj 27, 2010, 10:38:53 prijepodne »
Jožica smiješan si tom tezom o ZŽ i nemoj koristiti partijeske štoseva kako se skreće s teme!

Vidi se da si i ti polagao školu u Kumrovcu :D

Poruke koje je GBR slao ZŽ dokaz su da kakiš :P :P

Ajde "crveni jožica" ne koristi se više Kumrovečkim metodama za skretanje s teme, nego reci da li i ti dolaziš danas na sjednicu GV? čujem da ste se toliko ukakili da se najavio cijeli gradski odbor ??? ??? ???

Neznam kako si SDP dopušta da lider ljevice bude HNS sa tri vijećnika.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #184 : Srpanj 27, 2010, 10:45:12 prijepodne »
Ne, nažalost sused, ja ti se osvježavam u ugodnoj morskoj vodi i mirisu mora. Ali pratim, bez brige budi. ;)
sused, pusti te puste priče o "kumrovečkoj školi", ja zasigurno nisam prošao tu školu, za razliku od tebe i tebi sličnih koji upravo druge etiketiraju tom školom, kad im ponestane argumenata. ;)
Osim toga, Kumrovec je meni lijep i drag krajolik, ne bi ga uopće spominjao u tom kontekstu.
Tu pohađanu "kumrovačku školu", možeš tražiti među većinom HDZ-ovaca, mogu te educirati u pravom smislu riječi. ;D ;D
« Zadnja izmjena: Srpanj 27, 2010, 11:17:27 prijepodne JosipJoža »

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #185 : Srpanj 27, 2010, 11:25:58 prijepodne »
jožica odmori se malo na moru, druži s obitelji pa se čujemo kad se vratiš.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #186 : Srpanj 27, 2010, 06:28:50 poslijepodne »
Kak su sused i dadi fest aktivni zadnjih dana kad je obraz VŠO ozbiljno zgužvan. Vesna je ziher jako uzrujana kad ste vas dvojica tak aktivni. Dečki jel se i vama trese "fotelja" ili čast? Inače dadija nema ni blizu, a sused je iz negativne analize VFK prešao na Vesnu s potencijom na  nulu. A komentirati i pronalaziti pozitivne bodove za osobu koja je bila dio SDP i sad kani biti na raspolaganju MI-glistama je glupo i nevrijedno osim za osudu. Tu mislim na sve DCovce bez obzira na staž.               Gnjide.       Jedan od dva spomenuta forimaša je napisao da je GBR u drugom krugu za gradonačelnika podržao Piculu ali nakon obećanog mu mjesta za predsjednika GV. A koga li je od 2 preostala kandidata mogao podržati? Pa kaj ste tak bedasti da  ste pomislili da bi GBR i cijeli gorički HNS podržao bilo koga tko ima HDZ prizvuk?