Autor Tema: (ZET - HŽ ) /VG  (Posjeta: 129893 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #15 : Svibanj 09, 2010, 09:52:02 poslijepodne »
gdje  je  taj nadvožnjak?

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #16 : Svibanj 12, 2010, 08:46:32 prijepodne »

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #17 : Svibanj 18, 2010, 11:39:50 poslijepodne »
Jel to bila fatamorgana, ili sam ja vidio novi bus s natpisom 310?

plemenitashica

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #18 : Svibanj 19, 2010, 03:29:54 poslijepodne »

BESPLATNO KROZ VG!! peticija za besplatnu voznju linijom 268 kroz Veliku Goricu.

Kuda vozi ta linija i koji je vozni red?

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #19 : Svibanj 19, 2010, 04:38:45 poslijepodne »
Noćna linija ZG-VG

plemenitashica

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #20 : Svibanj 19, 2010, 07:19:07 poslijepodne »

BESPLATNO KROZ VG!! peticija za besplatnu voznju linijom 268 kroz Veliku Goricu.

Kuda vozi ta linija i koji je vozni red?


Noćna linija ZG-VG

A ja sam vjerovala da je to linija koja vozi ili kruži kroz ili po VG,  cijeli dan. Kako sad imamo nove ceste kroz grad (S. Kolara do nadvožnjaka do semafora, pa AKM do semafora sa cestom koja ide Zubak – nadvožnjak Gradići, pa Kolodvorska do rampe, do Radnika, pa prema Aerodromu (kad završe)).
Takvu trasu trebamo, takva trasu treba imati badava, da se maknu bar "domaći" automobili iz centra (mislim na one koi nisu u  ttranzitu), i da građani ne moraju sjedati u auto ako idu na Radnik, ili na plac.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #21 : Svibanj 19, 2010, 08:22:34 poslijepodne »
Jel to bila fatamorgana, ili sam ja vidio novi bus s natpisom 310?
Nebi baš rekla,  još su uvijek oni krševi, možda je bilo  330.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #22 : Svibanj 19, 2010, 08:44:37 poslijepodne »

BESPLATNO KROZ VG!! peticija za besplatnu voznju linijom 268 kroz Veliku Goricu.

Kuda vozi ta linija i koji je vozni red?

To je 'spora linija' Zagreb - Velika Gorica.

plemenitashica

  • Gost
Bus - kružna linija
« Odgovori #23 : Svibanj 20, 2010, 09:39:17 prijepodne »
Plemenitašice, ovo je akcija i inicijativa mladih HNS, gdje mladi, meni se čini, potiču jednu incijativu koja se dotiče upravo mladih, koji bi se u večernjim izlascima mogli lakše kretati po gradu.

Ne, i ne. Mladi imaju zdrave noge i neka hodaju po gradu. Zašto bi njima bilo besplatno po noći cirkulirati u gradskom autobusu i uništavati imovinu? Hoćete reći da to ne rade?
Napisala sam da sam bar 3 puta u zadnjih godinu dana vidjela noćni bus kako stoji na nekom od raskršća, ispred ili pored policijsko vozilo i policajac unutra provjerava dokumente. Kako to objašnjavate?
Biste li se vi usudili uopće ući u taj bus, pa taman i skroz naprijed, a kam tek da pristojno sjednete? Biste li pustili svoje dijete? Ja znam da ne bih.

Pa da, pada kiša, ili hladno je snijeg, oni su dekentirani i ajmo  - tulum u noćnom busu koji je besplatan, toplo mi je, kiša mi ne pada za vrat, a mogu doći i sa flašom, zapaliti pljugu itd.
Ja to vidim kao  poticanje na vandalizam, ostajenje vani bez plana i cilja u gluho doba noći. Ne i ne.

Kao što se slažem i podržati ću uvijek inicijativu da u Velikoj Gorici imamo jednu kružnu liniju po Gradu, besplatno ili uz neku simboličnu cijenu za građane uz subvenciju Grada, što ne bi bila velika investicija za Grad obzirom koliko bi pomogla i olakšala život svojim građanima..

Da, kružna linija – sanjam o tome. Bar od 07-22. Pa onda nek naplaćuju parkiranje po gradu do 21 (koji je pak to bezobrazluk, na koji niti jedna stranka nije reagirala, ljudi se pomirili – strašno).

Zašto ne bi gradom kružio gradski bus svakih 15 minuta. Zakaj bar ne probaju pa da provjere koliko će se ljudi voziti, ali naravno moraju to i reći da ljudi znaju.

Ali ne, njima treba prometna studija koja je već naručena i kad stigne (kao da putuje zrakoplovom sa Islanda  :P) onda budu odgovarali u pisanom obliku.

Pošta, Radnik, Aerodrom, Dvorana srednjih škola, Cibljanica, groblje,  plac, petkom plac, Koaufland, Lidl, Konzum, a da ne govorim Gradiće koje su totalno odvojili, pa Lomnica koja može na dva prekrasna nadvožnjaka ali kaj to ljudima vrijedi kad nemaju bus, Kurilovec, Pleso, Rakarje, veterinarska stanica, željeznička stanica.

Dodatak:

A u ostalim mjestima nema niti dnevnih linija dovoljno, kam tek noćnih.
Ali dobro, do Vg doći autom jer se mora, ali po gradu - kružna linija i da vidiš rasterećenje prometa bez prometne studije.
Samo - kaj građani znaju, ima da se ponašaju ZNA SE kak.

Edit: dodatak
« Zadnja izmjena: Svibanj 20, 2010, 09:49:27 prijepodne plemenitašica »

shaka zulu

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #24 : Svibanj 20, 2010, 09:06:11 poslijepodne »
Ja bi dodal da se naprave plava i črlena linija;jena kaj bi vozila v smeru cegara i druga kaj bi išla kontra jel da bi došel od stanice "Plac/Fabijančičeva" do stanice "Pekara-Fabijančičeva" tere su susedne trebaš prejašiti celu Goricu plus Gradiči i Lomica...
« Zadnja izmjena: Svibanj 20, 2010, 09:14:15 poslijepodne kuntakinte »

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #25 : Svibanj 22, 2010, 12:59:40 prijepodne »
Nas petrovinćane nitko ne voli :(

shaka zulu

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #26 : Svibanj 22, 2010, 02:35:48 prijepodne »
Petrovčake...

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #27 : Svibanj 22, 2010, 10:30:48 poslijepodne »
Petrovčake Turopoljske :D

shaka zulu

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #28 : Kolovoz 04, 2010, 10:18:48 poslijepodne »
srijeda, 04. kolovoza 2010.
ZET SUTRA VOZI PO NEDJELJNOM RASPOREDU - Sutra, na Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, u Zagrebu će se u autobusnom i tramvajskom prometu primjenjivati nedjeljni vozni red. U petak, 6. kolovoza, autobusi će voziti redovito dok će se u tramvajskom prometu primjenjivati subotnji vozni red.
http://www.radio-kaj.hr/

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #29 : Kolovoz 05, 2010, 06:04:13 prijepodne »
Znači, NITI JEDAN autobus cijelog dana za i iz Mraclina, samo vlak...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”