Autor Tema: Promet  (Posjeta: 295597 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #45 : Prosinac 18, 2009, 11:33:05 poslijepodne »
Info:
Za sutra rano ujutro vremenska prognoza najavljuje nove snježne radosti. 

De Loren

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #46 : Prosinac 19, 2009, 01:46:54 poslijepodne »
... juuuuuupiiiiiiiiiiiiii .... još snježnih gadosti ......  pardon, radosti .... ruke mi trnu od lopatanja ... samo čekam da ulovim onog kretena sa grtalicom  ... pardon, ralicom ....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #47 : Prosinac 19, 2009, 03:43:02 poslijepodne »

Al bu mali zeko mamu zval...

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Promet
« Odgovori #48 : Prosinac 19, 2009, 05:19:24 poslijepodne »
zanima me ako tko zna tko je nadležan  za čišćenje cesta po okolici   gorice? naša ulica  nije  uopće  očišćena ,  ralica je prošla  ali s podignutom  onim za čišćenje....

JosipJoža

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #49 : Prosinac 19, 2009, 05:55:35 poslijepodne »
zanima me ako tko zna tko je nadležan  za čišćenje cesta po okolici   gorice? naša ulica  nije  uopće  očišćena ,  ralica je prošla  ali s podignutom  onim za čišćenje....

http://www.gorica.hr/2009/11/smotra-zimske-sluzbe/#more-1493

Ivana samo se trebate javiti, sve Vam piše ovdje.









plemenitashica

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #50 : Prosinac 19, 2009, 06:17:03 poslijepodne »
zanima me ako tko zna tko je nadležan  za čišćenje cesta po okolici   gorice? naša ulica  nije  uopće  očišćena ,  ralica je prošla  ali s podignutom  onim za čišćenje....

http://www.gorica.hr/2009/11/smotra-zimske-sluzbe/#more-1493

Ivana samo se trebate javiti, sve Vam piše ovdje.


Hihihihihihihi - bravo.  :) :) :) :) :) baš ste me nasmijali. Zadnjih dana mi je često ta sličica u mislima.
« Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2009, 06:18:42 poslijepodne plemenitašica »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #51 : Prosinac 19, 2009, 09:19:47 poslijepodne »
zanima me ako tko zna tko je nadležan  za čišćenje cesta po okolici   gorice? naša ulica  nije  uopće  očišćena ,  ralica je prošla  ali s podignutom  onim za čišćenje....

Žena ima konkreten problem za teri mi neznamo rešejne,najte ju za***avati.
Ivana,imaš na portalu z desne strane nekakove kontakte z upravum pak probaj tam postaviti pitajne.Des ti je sobota,zutra nedela...Če me razmeš?

Pitanja Gradskoj upravi
Građani predlažu
Komentari prijedloga

http://www.gorica.hr/

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #52 : Prosinac 20, 2009, 04:42:35 poslijepodne »
Des ti je sobota,zutra nedela...


...a prekzutra pondelek i onda se bu ionak se rastopilo na južini koja stiže.
 :D :D, malo zahebancije na račun zimske,

al ni treba ni zimsku špotati, teško je ceste očistiti dok je vani -10, sol ne djeluje, a z ralicom snega do asfalta polizati nemreš...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Promet
« Odgovori #53 : Prosinac 20, 2009, 07:58:27 poslijepodne »
Da Vegi... nemozes... ali ja gledam kod mene u ulici, prvo je prosao kamion ralica i ja se uhvatio lopate, pocistio ulaz i dvoriste i eto ti vraga, za cas ide i traktor i cisti cestu za onim kamionom... sreca pa ni imal kaj opet nagrnuti na lesu... Meni ciste dvaput, njoj ni jemput. Izgleda da se bas nisu dobro dogovorili ko i kuda sa kojom ralicom.. Mada, moze biti da je sa traktorom isel nekam drugam, pa je onak usput jos malo preralal...

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #54 : Prosinac 20, 2009, 08:26:01 poslijepodne »
Info: OPREZ na AKM

 >:( >:( >:( >:( :o

na dionici novoizgrađene AKM od semafora od Konzuma prema križanju sa onom Kauflandovom, na nekih 200 m , na desnom kolničkom traku, neki očigledno blesavci  >:(, nasred ceste napravili su snjegović nekih metar visok. ???

Ja sam išao polako ( jaka magla, vidljivost 5 metara) i sigurno ga zaobišao al neiskusnima bi udar u snjegović mogao prouzročiti nekontrolirano kretanje, stoga eto odmah javljam na trenutnu neozbiljnu zajebanciju nekih budala i potencijanu opasnost po sudionike u prometu.




Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #55 : Prosinac 20, 2009, 08:31:19 poslijepodne »
Da Vegi... nemozes... ali ja gledam kod mene u ulici, prvo je prosao kamion ralica i ja se uhvatio lopate, pocistio ulaz i dvoriste i eto ti vraga, za cas ide i traktor i cisti cestu za onim kamionom... sreca pa ni imal kaj opet nagrnuti na lesu... Meni ciste dvaput, njoj ni jemput. Izgleda da se bas nisu dobro dogovorili ko i kuda sa kojom ralicom.. Mada, moze biti da je sa traktorom isel nekam drugam, pa je onak usput jos malo preralal...

ma to ti je tak..od kad se kod mene u naselje doselil očigledno neki glavonja, ralice hodaju i dvaput na dan ( mali traktori) , a unazad  do 2 prošle godine sih 30 i više  let nigdar ni bilo ni jedne.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #56 : Prosinac 20, 2009, 08:38:43 poslijepodne »
Info: OPREZ na AKM

 >:( >:( >:( >:( :o

na dionici novoizgrađene AKM od semafora od Konzuma prema križanju sa onom Kauflandovom, na nekih 200 m , na desnom kolničkom traku, neki očigledno blesavci  >:(, nasred ceste napravili su snjegović nekih metar visok. ???

Ja sam išao polako ( jaka magla, vidljivost 5 metara) i sigurno ga zaobišao al neiskusnima bi udar u snjegović mogao prouzročiti nekontrolirano kretanje, stoga eto odmah javljam na trenutnu neozbiljnu zajebanciju nekih budala i potencijanu opasnost po sudionike u prometu.




JOŠ JEDNOM:           OPREZ na novoj AKM  !!!!!!

shaka zulu

  • Gost
Odg: OPREZ na AKM
« Odgovori #57 : Prosinac 20, 2009, 08:42:20 poslijepodne »
A de ste dobili službenu informaciju da je to otprto?Do je to povedal?

Jel to smetje od ceste opče službeno otprto il se vi švercate?

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Promet
« Odgovori #58 : Prosinac 20, 2009, 09:01:02 poslijepodne »
koliko sam dobio informaciju otvorena je sluzbeno... otvorio je gradonacelnik. Nadalje, ajd nemojte snjeska sjebati na cesti... bude ga temperatura ubila:)

shaka zulu

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #59 : Prosinac 20, 2009, 09:14:41 poslijepodne »
Za dete,bakicu,trudnicu i kolica se dobe bonus bodovi.Jel i "Sneško Belić" na liste za povlaščeni odstrel?