Autor Tema: Promet  (Posjeta: 295506 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #495 : Siječanj 08, 2011, 10:24:14 prijepodne »
Tako je svejedno

Odličan argument!

Dostojan učenika razredne nastave. U predmetnoj su već prerasli takve inteligentne odgovore.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #496 : Siječanj 09, 2011, 11:53:22 prijepodne »
Lupaš gluposti, koristiš tako plitke fore da bi sebi dao za pravo... jadno!

Rekoh da je SVEJEDNO, i JE svejedno - pa makar to bio i vrtićki argument! I to je svejedno!!

Jer mjerna jedinica uopće nije poanta rasprave niti je bitna za temu. Kaj se mene tiče, može se mjeriti i u kg/m3/WvAh/ms/Hz. Zaboli me u čemu se mjeri. I ti si to znao "mo'š mislit'" da nisi išao guglati da bi našao argument i opet dizanja na zadnje i apostrofiranja potpunih gluposti, a sve u cilju da bi ispao jako pametan. Možda bi bilo bolje da se ipak posvetiš temi.

Ili ti jednostavno - ne možeš bolje? To je jače od tebe, zar ne?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #497 : Siječanj 09, 2011, 06:31:35 poslijepodne »

Ah, za nekoga tko stalno želi biti u pravu je veliki propust ako koristi krivu vrijednost neke mjerne jedinice  ;D. Kad netko drži svima prodike zbog "ovog" ili "onog" bilo bi u redu da malo pripazi i ne odleti na krivi sunčev sustav....

(malo zlobe - hihihihi..., al' jebi ga @amarkulin je u pravu ovaj puta)





amarkulin

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #498 : Siječanj 09, 2011, 07:49:56 poslijepodne »
Zaboli me u čemu se mjeri. I ti si to znao "mo'š mislit'" da nisi išao guglati da bi našao argument

Ne, ja sam o tome slušal i u osnovnoj školi, i u srednjoj školi i na faksu. Nije u tome poanta, nego to što ti svaki put kad te se ulovi u laži ili neznanju (ili obojem) pribjegneš minoriziranju rasprave ili omalovažavanju sugovornika. Baš si jadan...  :(
« Zadnja izmjena: Siječanj 09, 2011, 07:56:15 poslijepodne amarkulin »

amarkulin

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #499 : Siječanj 09, 2011, 07:53:46 poslijepodne »
bilo bi u redu da malo pripazi i ne odleti na krivi sunčev sustav...

Onaj koji zna može pripaziti da se ne zabuni ili napravi tipfeler. Onaj koji ne zna - njemu je tak svejedno. Ne raspravlja Sledge da bi argumentima dokazal svoje razmišljanje, nego da bi posral sugovornika i pokazal svoju superiornost. Problem nastaje kad netko dokaže da njegova veličina postoji samo u njegovoj glavi.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #500 : Siječanj 09, 2011, 08:34:12 poslijepodne »
bilo bi u redu da malo pripazi i ne odleti na krivi sunčev sustav...

Onaj koji zna može pripaziti da se ne zabuni ili napravi tipfeler. Onaj koji ne zna - njemu je tak svejedno. Ne raspravlja Sledge da bi argumentima dokazal svoje razmišljanje, nego da bi posral sugovornika i pokazal svoju superiornost. Problem nastaje kad netko dokaže da njegova veličina postoji samo u njegovoj glavi.[/b][/color]

... i onda se ne smije približavati nikakvim oštrim peredmetima ni otvorenom plamenu ... da ne dođe do eksplozije ... znanja   O0
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #501 : Siječanj 09, 2011, 09:49:32 poslijepodne »
al' jebi ga @amarkulin je u pravu ovaj puta)

Imaš pravo - jebi ga (markulina...)...

Je u pravu, no problem je što je to potpuno nevažnu u ovoj temi i o ovoj temi... ja govorim o principima, a on brije o nečem bezveznom, kao da je bitno ubrzanje...  ::) ::) ::)

Tema se zove PROMET, i auti sigurno ne ubrzavaju 9,81 m/s... jebi ga, imaš pravo!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #502 : Siječanj 09, 2011, 09:57:35 poslijepodne »
Nije u tome poanta, nego to što ti svaki put kad te se ulovi u laži ili neznanju (ili obojem) pribjegneš minoriziranju rasprave ili omalovažavanju sugovornika. Baš si jadan...  :(

Pa baš ne znam tko je u tome jači od tebe, kokota i mileta - trio fantasticus! Dvojica čekaju da jedan od njih nađe moju pogrešku, i odmah sva trojica na zadnje noge!

No ak baš hoćeš znati kaj je stvarno jadno, ali STVARNO - onda je to tvoje vrebanje na moju pogrešku, i ne zanima te uopće o čemu se tu radi, što je principijelni problem, koja je tema - bitno je da ti imaš razloga oglasiti se, nema veze kaj je totalni off, ti si happy, jer je tvoj jedini smisao i "doprinos" forumu tog trena ispunjen - našao si meni grešku (pa normalno da ćeš naći - nitko nije savršen, ja pa pogotovo ne, ali za tebe sam u svakom slučaju pojam pozitive...)!

Eto, to je jadno - kaj ti ne znaš i ne možeš doprinositi ovom forumu ičim osim najnižim stvarima - kao što je vrebanje na moju pogrešku kako bi ti onda, potpuno nepovezanim i nebitnim stvarima, mogao laprdati kako si ti u pravu... jer kompleksi su gadna stvar, a ti - da ih izvoziš - Bill Gates bi bil bogec za tebe...

Činjenicu da ne znam (što sam i rekao) koliko je ubrzanje - uopće ne smatram grijehom, jer me zabole za taj podatak. I jer je u ovoj temi potpuni promašaj laprdati o tom podatku. Svima, osim -. naravno! - tebi... eto, to je jadno!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #503 : Siječanj 09, 2011, 10:02:28 poslijepodne »
Ne raspravlja Sledge da bi argumentima dokazal svoje razmišljanje, nego da bi posral sugovornika i pokazal svoju superiornost. Problem nastaje kad netko dokaže da njegova veličina postoji samo u njegovoj glavi.

Ja samo čekam kad buš se ti konačno počel ponašati u skladu sa svojim godinama i tom jebenom titulom kojom se kurčiš u profilu (kao da nitko drugi nema nikakve škole osim tebe...), i prestal se služiti lažima, iako mi je jasno da sa istinom i ne barataš baš kak bi trebao...

Tvoj je cilj ovdje posrati sugovornika, a uža specijalnost - da sam taj sugovornik ja.

Tada tvojoj sreći nema kraja. I da do toga dođeš - nikakvo sredstvo ti nije strano. A kaj reći... ono kaj mnogi znaju (i to mi i vele u PP), a ja javno iznesem - tu je moj grijeh! A ja voooolim griješiti, o daaaa...  :D :D :D :D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Promet
« Odgovori #504 : Siječanj 09, 2011, 11:11:14 poslijepodne »
Ili prestanite s off-topic raspravama ili se zaključava tema.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #505 : Siječanj 10, 2011, 11:13:40 prijepodne »
Ili prestanite s off-topic raspravama ili se zaključava tema.

Zaključaj ti ovu dvojicu, a ne najposječeniju temu na forumu  >:(

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #506 : Siječanj 10, 2011, 02:22:51 poslijepodne »
Eto primirili se spamatori  ::)...

Nego jel ko primetil "Velikog brata" i njegove okice na novom križanju kod Zubaka. Čije su? Jesu u pogonu ili lažnjaci? Jese di more videti kaj snimaju, mislim onak ko na HAKovim stranicama ili neki drugi pristup?


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #507 : Siječanj 10, 2011, 04:02:18 poslijepodne »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #508 : Siječanj 10, 2011, 04:08:44 poslijepodne »
Ili prestanite s off-topic raspravama ili se zaključava tema.

Nemoj niš zaključavati, radije obriši sdav offtopic, i moj i svačiji, upravo onako kako sam ja to svojedobno radio, pa neka se onda tebi bune dežurni moroni "jer su im nestali postovi..." Jaka muda što su nestali, forum je jaaaako puno izgubio nestankom takvih postova!.

Obriši postove, i ubuduće čim netko počne sa offom, udijeli opomenu. Za tri - odmor od foruma.

Ja se ne bojim za sebe, ali bi se markulin - i još neki kojima je učešće na forumu svedeno na vrebanje na moje pogreške (i time odmah skaču u offtopic-zamku) - mo0gli brzo naći u nedoumicama...

Štef, samo briši, i moje i svačije. Ja sam to radio, nije pasalo. Sada radi ti - valjda buju imali toliko "principijelnosti" da buju kuš. Te postove i ne trebaš čuvati - ionako kurcu ne vrijede... samo briši! SVE kaj nema veze s prometom, ili u bilo kojoj drugoj temi sa naslovom teme. Ja se nebum bunio.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #509 : Siječanj 11, 2011, 04:59:34 prijepodne »
Vegi... nisam primjetio "bracu". Možda je to u sklopu onih najavljenih mjera kojima obečavaju prisiliti građane da prihvate novu regulaciju prometa.

Nego... onaj semafor prema nadvožnjaku Gradići opet je u funkciji. Cura i ja ga zovemo lightshow jer 5 puta u minuti mijenja boje. Ide li još kome to čudo na jednu stvar? Samo nepotrebno zaustavlja promet koji bi mogao glatko teči.