Autor Tema: Promet  (Posjeta: 295543 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #210 : Listopad 15, 2010, 09:07:23 poslijepodne »
... ovo objašnjenjne ko da je Betika pisala ... između redova se da pročitati da ste nas opet zaje ...   BANDO LOPOVSKA !!!! 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #211 : Listopad 15, 2010, 09:27:56 poslijepodne »
Produženje privremene regulacije prometa zbog rekonstrukcije raskrižja D30 i D408
15.10.2010.

Upravni odjel za izgradnju, komunalne djelatnosti i promet Grada Velike Gorice, rješavajući po službenoj dužnosti, na temelju članka 96. Zakona o općem upravnom postupku („Narodne novine“ br: 47/09.), članka 5. Zakona o prijevozu u cestovnom prometu („Narodne novine“ br: 67/08.), članka 7. Zakona o komunalnom gospodarstvu („Narodne novine“ br: 82/04., 110/04., i 178/04., 38/09. i 79/09.) i članka 7. Odluke o javnom linijskom gradskom prijevozu putnika („Službeni glasnik Grada Velike Gorice“ br: 2/97.), radi uspostave privremenih autobusnih linija i uspostave privremenog autobusnog stajališta, donosi


RJEŠENJE

1. Odobrava se privremeno vođenje autobusnih linija:

- 330 (Zagreb -Glavni kolodvor – Velika Gorica – brza linija),
- 268 (Glavni kolodvor – Velika Gorica),
- 322 (Velika Gorica – Lijevi Štefanki).

2. Ovo rješenje vrijedi za vrijeme radova rekonstrukcije raskrižja D30 i D408 u Velikoj Gorici od 18.10. 2010. do 30.10.2010. godine.

Obrazloženje

Zbog radova prilagodbe odnosno rekonstrukcije raskrižja državnih cesta D30 (Zagrebačke ulice) i D408 (Ulica Rudolfa Fizira) novoizgrađenoj obilaznici – Velika Gorica, te radova na privozima prema Velikoj Gorici i iz Velike Gorice koji će biti zatvoreni za sa promet, pa će se promet preusmjeravati obilaznim pravcima
Kako se izrečenim raskrižjem odvija javni prijevoz na linijama: 330. 268. i 322, nameće se potreba za izmještanje navedenih autobusnih linija i uspostavu novog autobusnog stajališta u vremenskom razdoblju od 18.10.2010. do 30.10.2010. godine., kako je definirano u Rješenju: UP/I-340-05/10-03/3, od 29.09.2010. godine.
Obzirom da se radi o izgradnji građevinskog objekta koji je od državnog interesa i kojeg podržava Grad Velika Gorica pa je na temelju citiranih propisa odlučeno je kao u izreci.
http://www.gorica.hr/2010/10/produzenje-privremene-regulacije-prometa-zbog-rekonstrukcije-raskrizja-d30-i-d408/

Bilo bi lepo da vržeš citat,il napišeš očem se dela,da se imamo očem spominati.Ovak si mi moramo iti tam de si ti več bil,i gledeti več viđeno.Ak več ni premenjeno il obrisano...

Koko,am mi niš ne određivamo nit delamo.No sikiriki.
Al ak ne gotovo do Sesvet,"ima čoporativno da im * mater"...  ;D
Bety K. ?  :D
Mene ima duvu po uveženom kadru z Dubrave kaj dela pet-šest poslov pol radnoga vremena... 8)

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #212 : Listopad 15, 2010, 11:07:48 poslijepodne »
Bumo se strpeli, ni smak sveta.
Iskreno rečeno ovo trenutno gužvalo od prometa ni tak ni strašno. Em vjutro prije dojdem na posel s ovim obilaskom neg sem prije. Malo je gužva za doma dojti al vremenski ne prelazi negdašnje gabarite i još nekaj za dodati - vidim ljudi zveraju kroz šoferšajbu i sa strane i glediju i čudiju se kak je moguće tak fletno tolki posel napraviti , a promet teće i teće , niš sporeše neg prije.

Još da je one naprlitane ženskice v lepim autima poslat nazad u autoškolu i naučit ih prestrojavanju iliti vožnji po modelu čiferšlusa..e kakva bi tek onda prohodnost bila, pa makar i u ovoj otežanoj privremenoj situaciji..e da je al nije ....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #213 : Listopad 16, 2010, 07:43:10 prijepodne »
Produženje privremene regulacije prometa zbog rekonstrukcije raskrižja D30 i D408
15.10.2010.


Mene ima duvu po uveženom kadru z Dubrave kaj dela pet-šest poslov pol radnoga vremena... 8)[/color]

... a ti se natječeš sam sa sobom koliko postova u danu možaš napisati   >:D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Promet
« Odgovori #214 : Listopad 16, 2010, 12:03:41 poslijepodne »
... a ti se natječeš sam sa sobom koliko postova u danu možaš napisati   >:D
Ma nemoj biti takav. Misli pozitivno. Čovjek želi podijeliti s nama novosti koje su njemu bile zanimljive. Ak tebi ili meni nisu baš sve zanimljive - to ne mijenja razlog zakaj on to dela.

Kunta, nemoj se obazirati na takve komentare, samo ti daj.

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #215 : Listopad 16, 2010, 01:38:03 poslijepodne »
Nitko ne komentira zatvaranje jedne trake na ulazu u Goricu iz smjera Zagreba po novoj regulaciji. Meni se to čini apsurdno. Danas se svugdje ceste šire, a ne sužavaju. Ili ja ne gledam dobro.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #216 : Listopad 16, 2010, 01:54:17 poslijepodne »
Dobro gledaš. To je napravljeno da se sav tranzitni promet preusmjeri na obilaznicu.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #217 : Listopad 16, 2010, 01:58:01 poslijepodne »
Da točno, to sam i ja upravo htio odgovoriti. Tim potezom maximalno će se smanjiti tranzitni promet kroz centar grada.

Offline Kokolino

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 38
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #218 : Listopad 16, 2010, 04:04:53 poslijepodne »
Sada će u centar grada voditi samo jedna traka, kak da smo neko selo, a ne 7. grad po broju stanovnika. >:(

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #219 : Listopad 16, 2010, 04:37:30 poslijepodne »
Znači na ulazu će biti samo jedna traka za ravno koja će se nakon raskrižja širiti u dvije?

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Promet
« Odgovori #220 : Listopad 16, 2010, 06:05:31 poslijepodne »
Dobro gledaš. To je napravljeno da se sav tranzitni promet preusmjeri na obilaznicu.
A na koju to obilaznicu kad nije ni puštena u promet? Bolje rečeno da će   toliki promet  i dalje dokrajčivati  ove  već nikakve seoske  ceste

Offline Kokolino

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 38
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #221 : Listopad 16, 2010, 08:44:47 poslijepodne »
Dobro gledaš. To je napravljeno da se sav tranzitni promet preusmjeri na obilaznicu.
A na koju to obilaznicu kad nije ni puštena u promet? Bolje rečeno da će   toliki promet  i dalje dokrajčivati  ove  već nikakve seoske  ceste

Obilaznica se nije otvorila jer nije dobila uporabnu dozvolu, a nije ju dobila zbog neadekvatnog križanja koje se zbog toga rekonstruira. Dakle,rekonstruirano raskrižje i obilaznica biti će pušteni u promet istovremeno. To je kao da pitaš kad će se beba roditi ako još nije ni iz mame izišla.:P

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #222 : Listopad 16, 2010, 09:19:18 poslijepodne »
... a rekonstrukciju tog raskrižja radi moja baba ? čak se i za rođenje bebe zna kad će se roditi (čak 9 mjeseci unaprijed) a ovi "školovani po vezi" genijalci ne mogu izračunati koliko će im vremena trebati da rekonstruiraju jedno raskrižje ??? Što će se dogoditi drugi tjedan, pošto su već od sutra najavili zahlađenje i padaline ? Večeras sam prošao prema Zagrebu oko 18 sati ... nigdje žive duše ... da to radi privatnik, radilo bi se u 3 smjene i posao bi se završio puuuuuno prije. Da oni gore (zna se) na koga se misli, nisu zapošljavali svoje strikane, netjake, rodjake i ostale koji su pokupovali diplome, možda bi nešto i bilo ... a ovak, praf nam budi ... Fali nama jedan Nicolae Ceauşescu (Čaušesku) da napravi reda ...
« Zadnja izmjena: Listopad 16, 2010, 09:22:06 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #223 : Listopad 16, 2010, 10:46:04 poslijepodne »
Da točno, to sam i ja upravo htio odgovoriti. Tim potezom maximalno će se smanjiti tranzitni promet kroz centar grada.
I maksimalno napraviti gužva za ulazak u Goricu. Bolje da su te pare utrošili na dobro označavanje i neku akciju motivacije ljudi da voze okolo, a ne zatvaranjem jedne trake. Makneš jednu traku na glavnom ulazu u grad. Ma ajde...baš će to biti interesantno.

Offline Kokolino

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 38
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #224 : Listopad 16, 2010, 11:11:07 poslijepodne »
... a rekonstrukciju tog raskrižja radi moja baba ? čak se i za rođenje bebe zna kad će se roditi (čak 9 mjeseci unaprijed) a ovi "školovani po vezi" genijalci ne mogu izračunati koliko će im vremena trebati da rekonstruiraju jedno raskrižje ??? Što će se dogoditi drugi tjedan, pošto su već od sutra najavili zahlađenje i padaline ? Večeras sam prošao prema Zagrebu oko 18 sati ... nigdje žive duše ... da to radi privatnik, radilo bi se u 3 smjene i posao bi se završio puuuuuno prije. Da oni gore (zna se) na koga se misli, nisu zapošljavali svoje strikane, netjake, rodjake i ostale koji su pokupovali diplome, možda bi nešto i bilo ... a ovak, praf nam budi ... Fali nama jedan Nicolae Ceauşescu (Čaušesku) da napravi reda ...

Pa nije baš tako, dosta djece se rodi prerano. S cestama dijametralno suprotna situacija, uglavnom kasne, ne samo u ovome slučaju. Ali hajde, situacija barem nije toliko šokantna kao na primjeru riječke ceste d-404 koja je dovršena prije više od 3 godine, a još uvijek nije otvorena. :o Naime, kao i ovdje, nije uspjela dobiti uporabnu dozvolu. razlog je taj što nisu izgradili pješačke tunele za nuždu unutar cestovnoga tunela koji prolazi tom cestom. Tad se išlo na natječaj, pa se neko žalio, pa se opet žalio, ppa je napokon izabran izvođać, pa su se sami tuneli radili godinu i pol itd. Ovdje će cesta biti otvorena samo 2 mjeseca nakon dovršenja, ajde, ima i gorih slučajeva.