Autor Tema: Bioelektrana pred vratima Gorice  (Posjeta: 163552 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #240 : Svibanj 16, 2012, 11:21:27 prijepodne »
 ... o ovoj temi nisi do sad ništa pisal kao npr. o vg tablicama, prometu, grbu grada Gorice i sl. Onda se najednom, u ovoj temi oglasiš i napišeš da se ja trebam iti lečiti (ničim izazvan) Nitko te nije ni spominjao, niti bilo što o tebi pisao, ali ti počinješ s vrijeđanjima. Tko na kraju treba ići na lječenje ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #241 : Svibanj 16, 2012, 01:18:02 poslijepodne »
nitko normalan nije za tu bioelektranu,to dovoljno govori o tebi.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #242 : Svibanj 16, 2012, 02:17:14 poslijepodne »
nitko normalan nije za tu bioelektranu,to dovoljno govori o tebi.

Da ja sam za, a ti opet po starom ... ne napišeš rečenicu do kraja i onda se čudiš ko pura belom kruhu kad ti drugi napišu da nemaš pojma.  Dat ću ti priliku da se ispraviš, a ako se ne ispraviš , onda si fakat za ... sjedi, jedan !
« Zadnja izmjena: Svibanj 16, 2012, 02:33:31 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #243 : Svibanj 16, 2012, 06:19:47 poslijepodne »
ti se koko trebaš iti lečit ,sve ostalo u tvojem slučaju ne pomaže.
Čuj, Master, mene stvarno boli briga kolko smisla imaju vaši postovi, to ja ne želim vrednovati, nit mi je to zadatak u mojoj ulozi moderatora ovdje. No međutim, ak ti uletiš u neku raspravu s komentarom koji, kao prvo, nema nikakve veze sa temom, i koji, kao drugo, ima očito jedini cilj i smisao diskreditirati i provocirati nekog člana ovdje (kao u ovom citiranom primjeru) onda na tak nekaj više (!) nemrem samo tak zatvoriti oči.

Okani se takvog ponašanja. To ne vodi ničemu, samo kvari diskusiju, kaj je zapravo smisao jednog foruma.

Ovo vrijedi ne samo za Mastera, tu su i drugi kojima je cilj samo vrijeđanje, diskreditiranje i provokacija. Nismo mi drugi tolko glupi da to ne vidimo, mi samo još nismo reagirali. Kaj ne znači da ubuduće nebumo reagirali.

Zato - budimo svi ljubazni prema drugima i poštujmo se. Ovo smatrajte prije svega kao dobronamjeran savjet, ali i kao općenitu opomenu.

Ovo nebum na svakoj temi i za svakog posebno išel ponavljat. Pamet u glavu i peace.

Jaguar

  • Gost
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #244 : Svibanj 16, 2012, 10:58:29 poslijepodne »
Povjerenstva su očito najbolji lijek za primirivanje strasti do konačno unaprijed zacrtanog rješenja!
Živjela povjerenstva! ;D

http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/4652/povjerenstvo-za-bioelektranu-zakljucak-daje-u-lipnju.aspx

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #245 : Svibanj 17, 2012, 12:17:29 prijepodne »
...Sam projekt bioelektrane je promijenjen po pitanju upotrebe i ispusta vode. Tako će se novim uređajem tehnološka voda obrađivati za novu uporabu. To će dovesti do smanjenja potrebe za crpljenjem vode iz bunara za dvije trećine. Isto tako će se sakupljati i obrađivati i oborinska voda. Zbog novog uređaja reverzne osmoze za čišćenje voda neće biti ispusta voda u potok Stara Lomnica.
 Osim ovoga pripremit će se i tehnološko rješenje kojim bi se vrelovod mogao povući do ŠRC jezero Čiče, plastenika, ali i naselja u blizini što bi kućanstvima dalo jefitniji oblik grijanja. Najavljena je i mogućnost ekološke rente, no ovo pitanje ostaje za daljnje razmatranje jer treba vidjeti tko i na koji način bi izgradnjom bioelektrane bio oštećen.
 Jasnije je i postalo da Gradsko vijeće Grada Velike Gorice još uvijek ima mogućnost stopiranja projekta. Naime, kako bi se ishodile dozvole za gradnju potrebno je pripremiti prostornu dokumentaciju, među kojom je i urbanistički plan uređenja gospodarske zone u kojoj se bioelektrana planira graditi. Znajući da je Gradsko vijeće protiv bioelektrane moguće je i da stopira donošenje ove dokumentacije, a time i cijeli projekt.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/4652/povjerenstvo-za-bioelektranu-zakljucak-daje-u-lipnju.aspx

Mamac je bačen.
A negdo spomina i Gazimira.
Da bu došel podeliti leve opozicije zaušnjake i šamarelice u svezi glede stvaranja problema i talasanja.
  ;D
wwwg tablice

Master

  • Gost
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #246 : Svibanj 17, 2012, 12:26:28 poslijepodne »
nitko normalan nije za tu bioelektranu,to dovoljno govori o tebi.

Da ja sam za, a ti opet po starom ... ne napišeš rečenicu do kraja i onda se čudiš ko pura belom kruhu kad ti drugi napišu da nemaš pojma.  Dat ću ti priliku da se ispraviš, a ako se ne ispraviš , onda si fakat za ... sjedi, jedan !
ko pura dreku a cigan belom kruvu...sjedi jedan!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #247 : Svibanj 17, 2012, 12:31:57 poslijepodne »
Nemam se namjeru spuštati tako nisko da ti odgovorim u tvom stilu.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #248 : Svibanj 17, 2012, 01:38:39 poslijepodne »
ko pura dreku a cigan belom kruvu...sjedi jedan!
Samo kaj sam te opomenul, a ti opet isto. Rezistentan si na opomene, kaj? Nema frke, sad bumo igrali "za istać". Još jenput nekaj sličnog i ideš na odmor.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #249 : Svibanj 19, 2012, 12:35:47 prijepodne »
wwwg tablice

Offline xyzzyx

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 37
  • Karma: +0/-0
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #250 : Svibanj 19, 2012, 06:59:20 prijepodne »
Također izražavamo iznimno nezadovoljstvo ponašanjem g. Marka Ružića, predstavnika Grada Velike Gorice u Povjerenstvu......"

Sve mi se čini da će i dotični gospodin završiti kao i Čobanković, jer je očito da gura nečiju ideju samo da bi napuunio svoj džep, termoelektrana je potrebna, ali mjesto izgradnje je totalno promašeno. ...

"Osim ovoga pripremit će se i tehnološko rješenje kojim bi se vrelovod mogao povući do ŠRC jezero Čiče, plastenika, ali i naselja u blizini što bi kućanstvima dalo jefitniji oblik grijanja...."

Da baš će biti potreban vrelovod ŠRC-u u koji nitko neće dolaziti jer je 500m dalje černobil, oni stvarno misle da smo mi idioti. Ako to ruglo tu izgrade, zaboravite jezero i kupanje u njemu kao i rekreaciju oko njega... Tko se još rekreira oko jakuševca !? Onda bi bilo bolje da su rekli;" Nas ne zanima nikakvo jezero i ekologija bitno nam je samo da dobijemo struju i toplu vodu za grijanje i to sve skupa lijepo naplatimo, a onima oko černobila kako bude".....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #251 : Svibanj 19, 2012, 07:21:56 prijepodne »
ti opet po starom ... gdje ti je černobil ? Počinješ riječima:"Također izražavamo ..."  Jel to sebi govoriš VI ili citiraš izjavu koja je napisana u prethodnom postu ?  Ako je citiranje, što onda ne napišeš kompletnu izjavu, bez ubacivanja svojih komentara, jer ovako ispada da je dotični bubao gluposti, a u stvari to si ti izmislio ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #252 : Svibanj 19, 2012, 11:41:49 poslijepodne »
Koga i čiji interes zastupa g. Marko Ružić?
Postupa li on po uputi gradonačelnika i gradske uprave?
Kada sam nešto pisao o tome neki su "burno" reagirali. Kaj je sad ovo?

http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/4661/akcija-za-turopolje-trazi-ocitovanje-vlasti.aspx

Također izražavamo iznimno nezadovoljstvo ponašanjem g. Marka Ružića, predstavnika Grada Velike Gorice u Povjerenstvu, koji je svojim ponašanjem na sjednicama djelovao u potpunoj suprotnosti s odlukom Gradskog Vijeća koje mu je naložilo da postupa u skladu s njom na sjednicama Povjerenstva. Ne samo da nije djelovao u skladu s odlukom već je upravo na njegovu inicijativu i donesena ovakva čudna odluka jer je Povjerenstvo bilo spremno odbaciti Studiju utjecaja na okoliš i time spriječiti bilo kakvu mogućnost izgradnje. Prisustvovanjem na sjednici Povjerenstva mogli smo se i sami uvjeriti u to da svaki puta kada izvođač Studije, firma Ekonerg, nije imala odgovor na neki zahtjev Povjerenstva, g. Marko Ružić je uskakao i branio stavove investitora što je u najmanju ruku čudno i neprimjereno osobi koja bi prvenstveno trebala braniti stavove Grada i građana Velike Gorice, a oni su jasno iznijeli svoje protivljenje izgradnji termoelektrane. Ukoliko je ovakvo ponašanje samoinicijativno onda je za najžešću osudu jer je g. Ružić prvenstveno zaposlenik Grada, plaćen novcem poreznih obveznika, a ne novcem investitora.




Uzevši u obzir novonastalu situaciju, Akcija za Turopolje zahtijeva da se poduzmu slijedeći koraci:




- Grad Velika Gorica mora odmah smijeniti svojeg predstavnika u Povjerenstvu (g. Marka Ružića) i imenovati osobu koja će u potpunosti  zastupati odluku Gradskog vijeća i štititi interese Grada Velike Gorice




 - Gradonačelnik i Gradsko vijeće bi trebali sazvati u roku 5 dana zajedničku konferenciju za novinare na kojoj bi jasno iznijeli svoje stavove o izgradnji termoelektrane.




- Gradonačelnik i Gradsko vijeće trebaju u roku 3 dana uputiti dopis Ministarstvu zaštite okoliša da Povjerenstvo na sjednici zakazanoj 6.6.2012.g. odbaci Studiju utjecaja na okoliš na osnovi neusklađenosti s prostornim planovima i prema jednoglasnoj odluci Gradskog vijeća.




- Održati hitan sastanak predstavnika Akcije za Turopolje s gradonačelnikom Draženom Barišićem na temu izgradnje termoelektrane.



Master

  • Gost
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #253 : Svibanj 21, 2012, 12:02:37 poslijepodne »
Treba to sterat sve u P.M......koja mrtava termoelektrana,dobro da nisu spalionicu otpada tu naprčili.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #254 : Svibanj 21, 2012, 12:11:42 poslijepodne »
kad si toliko pametan, poduči nas neuke, kako bi ti riješio opskrbu električnom energijom za područje grada Gorice ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.