Autor Tema: Razglednice-gdje kupiti?????  (Posjeta: 26467 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Razglednice-gdje kupiti?????
« Odgovori #45 : Rujan 02, 2011, 07:40:51 poslijepodne »
naravno da mogu ... samo mi je već pomalo dosadno ispravljati i dokazivati da nisi u pravu .... :P

Možda sam glup, ili zaboravan, ali ne sjećam što si ti to ikome ovdje DOKAZAO (osim kakva si osoba, no to smo znali)?

Dokazao si nam da se do Dubrovnika NE MOŽE stići za 5 sati? Ili si nam nešto drugo "dokazao"?...

Don't make me laugh...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Razglednice-gdje kupiti?????
« Odgovori #46 : Rujan 02, 2011, 07:47:10 poslijepodne »
A pitanje je bilo gdje kupiti razglednice....

A reci mi, onak realno - a koga uopće i zanimaju razglednice, osim sakupljače istih? Tko ih kupuje, posebice u unutrašnjosti? NI stranci ih više ne šalju s kora, kamoli mi...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Razglednice-gdje kupiti?????
« Odgovori #47 : Rujan 02, 2011, 09:29:23 poslijepodne »
 Jel te nebi razveselilo u postanskom sanducicu jednom naci nesto sto nije racun?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Razglednice-gdje kupiti?????
« Odgovori #48 : Rujan 02, 2011, 10:36:19 poslijepodne »
... ja sam u zadnjih par mjeseci dobio 4 razglednice s mora ... baš su me razveselile, moram priznati.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Razglednice-gdje kupiti?????
« Odgovori #49 : Rujan 03, 2011, 07:08:48 poslijepodne »
Mene  baš  razvesele  te  razglednice.
Poslala mi je i frendica  sa mora.

Meni  je  baš  super  dobiti  pismo  ili  razglednicu  iz nekih dalekih zemalja,koje  vjerojatno  nikad  neću  posjetit,npr. Indonezija,Novi Zeland,Argentina,Brazil, Kuba, Šri Lanka, pacifički otoci i sl.,baš  mi je to  super.       
Dovoljno mi je vidjeti na slici
« Zadnja izmjena: Rujan 03, 2011, 07:12:05 poslijepodne ivana_vg »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Razglednice-gdje kupiti?????
« Odgovori #50 : Rujan 04, 2011, 11:38:54 prijepodne »
Jel te nebi razveselilo u postanskom sanducicu jednom naci nesto sto nije racun?

Pa bi - no to nema veze sa mnom kao primateljem, nego sa nekime tko je pošiljatelj... ovo ljeto na moru žena i klinci su kupili preko 30 razglednica, i veli žena da kada su kupovali - i sama prodavačica je bila iznenađena sa time, jer veli da nitko više ne kupuje razglednice, osobito ne tako puno... ja ne odlučujem hoće li me netko razveseliti razglednicom - poanta je u tome da ljudi više nemaju navike i volje, a ponekad ni potrebe slati razglednice a putovanja... stranci se stanu, slikaju se nekim smartphoneom, dodaju poruku i odmah SMS-aju na deset strana - takva elektronska razglednica je za manje novca poslana i odmah je, uz potvrdu primitka i bez neizvjesnosti hoće li i kada doći snail-mailom, kod primatelja, koji u realnom vremenu doznaju sve što trebaju...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”