Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Tržnica se seli

<< < (24/25) > >>

kuntakinte:
Srećko Šojić pravi preduzetničku zonu.  :D
Da je kaj normalno bilo bi transparentno, ovak...

@Franjo@:
za predpostaviti je da je isti projektant koji je upropastil i ono parkiraliste ispred cirkve u vukovini..

treba i javno obznaniti sa svojim potpisom tko je taj zlocin prema zivotnom prostoru isplaniral, jerbo, u hrvatskoj ima  kretena na tone koji takve uradke obozavaju.

BobRock:

--- Citat: Master - Listopad 22, 2013, 02:08:34 poslijepodne ---kaj se to radi?

--- Kraj citata ---
Službeno: dela se "Javni gradski prostor". To se tak zove jer nesme reči da se dela tržnica.

kuntakinte:
Pozitivno je kaj Grad ima nameru rešiti taj problem, tak da nema talačku krizu saki put da se privatno-pravno negdo "jaši". Samo mi ni jasno zakaj sad da je kriza z Rešejnem Ministarstva rešena.
Loše je kaj ovo baš ni najsretneše rešejne.

mali medo:
Sasvim sigurno se u dvorištu osnovne škole Jurja Habdelića  dela "javni gradski prostor" . Djeca su iz škole donjela letak na kojemu to piše.  Isto tako piše da će  taj prostor  po potrebi služiti kao zelena tržnica i da sigurnost djece neće biti ugrožena.  Pitala sam radnike što se to radi i rekli su mi da se gradi zelena tržnica.
Po meni ovo apsolutno nije najsretnije rješenje jer me nitko ne može uvjeriti da će djeca biti sigurna. Roditelji zašto šutite.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju