Autor Tema: Moja Gorica ili...?  (Posjeta: 11745 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Moja Gorica ili...?
« Odgovori #15 : Studeni 04, 2010, 12:16:44 poslijepodne »
Link gdje se vidi tko je odgovoran za sadržaj. Jel vidiš razliku? Da li si sposoban razumijeti razliku?

Naravno da jesam. NO ti očito nisi - jer kao polupšismena baba inzistiraš na nekakvom "impressumu", koji i nije hravtska riječ, pod tim pojmom ga ima jako malo sajtova, i pametnom je dosta reći tko je odgovoran - to je zeleno svjetlo da mu se obratiš sa svim nedoumicama koje te muče.

BTW, nikakav impressum nije obavezan. On je odraz nekakve korektnosti, dobronamjernosti ili kulture, baš nekak kao i reći "dobar dan" kad negdje dođeš. No ima ih puno koji ne vele ni "muuu" - i kaj onda?

Impressuma nema, ne žele ga dati, a ti idi piši odgovornoj osobi. Možda buš iz njezinog odgovora doznao puno više od samo nekakvog imena i prezimena (koje ti lako moguće neće apsolutno ništa govoriti, jer osobu ne poznaš, a ne znaš ni je li to uopće istinit podatak).

No ti i dalje inzistiraj, idi glavom kroz zid. Vidim da si tome sklon.

Moja uvreda prema tebi je bila namjerna, ciljana i svjesna. Zbog toga moreš delat kaj očeš. I to me zabole. Nit je forum za mene životno pitanje, nit bu forum kaj trpel ak mene više tu ne bu. Ali onda moraš kao moderator biti pravedan i tvoje uvrede isto opominjati. Inače si nedosljedan i dvoličan. A jesi li?

Nisam - samo kaj i to tebi niš ne znači, jer u diskusiju ulaziš sa unaprijed stvorenim zaključkom od kojeg ne odustaješ. Tebi diskusija ne treba - očito si sam sebi najbolje društvo.

Sa druge strane, sve da i je tako - dok ja imam tu funkciju koju imam, ti i ja nebumo isti. Ja nikada nikome nisam rekao na ovom - ili bilo kojem drugom forumu - direktno ili u glavu da je kreten. I ako misliš da imaš pravo na to - ja ti velim da nemaš, i idući puta kada to budeš napravio, boga mi moga - nećeš više biti ovdje. Pa ti sviraj borbene unedogled, ali ćeš se ili naučiti ponašanju, ili te neće biti. Da nebi bilo da nisam rekao ili da nisi znao. Takve razgovore ostavi za negdje drugdje.

Ak ti se to ne sviđa, odi na forum gdje ti budeš isti sa adminima i modovima. Kad ga najdeš, daj mi link da se i ja učlanim i teram po svome. Moreš kontaktirati i Markulina, on bu te nadijelil savjetima - on je bil jedinična mjera za demokraciju na forumu, objektivnost i pravdu, čiji ego ne podnosi da je inferioran u bilo čemu, pa sam sebe dovodi u kut iz kojeg je jako teško izaći. On je i za manje stvari brisao profile, a ne samo opominjao ili bannao. Zato i ti, i još neki, morate naučiti da ovaj forum nije vaša prčija, vaša njiva, vaš stan i vaša štala - ovdje ima pravila, i ničiji ego nebu veći i važniji od njih. Pa ni tvoj.

Ak misliš da sam u krivu - ponavljam; najdi forum gdje toga ima, gdje buš sa takvim ponašanjem u pravu, gdje buš mogel bilo kojem članu - a kamoli moderatoru!! - reći da je kreten (iako si time više rekao o sebi nego o meni). Ja ti velim da takav - ne postoji, no slobodno ga potražiš.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Moja Gorica ili...?
« Odgovori #16 : Studeni 04, 2010, 01:47:19 poslijepodne »
Link gdje se vidi tko je odgovoran za sadržaj. Jel vidiš razliku? Da li si sposoban razumijeti razliku?

Naravno da jesam.
Jesi k*rac. Da jesi onda bi vidio, ak niš drugo onda iz konteksta diskusije na temi, da tražim administratora, a ne neku babu koja je odgovorna za sadržaj. Te informacije nigdje na portalu nema. O tome se i diskutiralo.
Citat:
NO ti očito nisi - jer kao polupšismena baba inzistiraš na nekakvom "impressumu", koji i nije hravtska riječ, pod tim pojmom ga ima jako malo sajtova, i pametnom je dosta reći tko je odgovoran - to je zeleno svjetlo da mu se obratiš sa svim nedoumicama koje te muče.


Ja "polupišmen"? Pa jel si bar pročital kaj si mi napisal? Polupišmen? Hravtska riječ? I sad mi reci ko je polupismen? I to baš u postu kojim meni prebacuješ da sam polupismen? Sramota. Zabij si glavu u pijesak i ne javljaj se, bilo bi ti pametnije. Baš me zanima jel buš to naknadno išel ispravljat. Ma budeš, znamo te.
Citat:

BTW, nikakav impressum nije obavezan. On je odraz nekakve korektnosti, dobronamjernosti ili kulture, baš nekak kao i reći "dobar dan" kad negdje dođeš. No ima ih puno koji ne vele ni "muuu" - i kaj onda?

Impressuma nema, ne žele ga dati, a ti idi piši odgovornoj osobi. Možda buš iz njezinog odgovora doznao puno više od samo nekakvog imena i prezimena (koje ti lako moguće neće apsolutno ništa govoriti, jer osobu ne poznaš, a ne znaš ni je li to uopće istinit podatak).

No ti i dalje inzistiraj, idi glavom kroz zid. Vidim da si tome sklon.
Inzistiram? Pitam za informaciju i čudim se da se tak nekaj nemre nać. To ti je inzistiranje? Ok, možda u neku ruku i je, ali nisam to prema tebi inzistiral tak da se ti nemaš kaj buniti. Niti mi ti nemaš kaj objašnjavati da mogu pisati pismo. Kak bi ti to izgledalo ak ti ja na tvoja pitanja odgovaram da ideš pisati pismo odgovornoj osobi? Jel bi to bilo od pomoći? Ti to ne bi znao sam da to možeš učiniti? Nemoj se ponašati prema forumašim ko prema maloj glupoj djeci. Oduči se od toga. Tak samo gubiš čak i ovo malo poštovanja kojeg ljudi možda još imaju prema tebi.
Citat:

Moja uvreda prema tebi je bila namjerna, ciljana i svjesna. Zbog toga moreš delat kaj očeš. I to me zabole. Nit je forum za mene životno pitanje, nit bu forum kaj trpel ak mene više tu ne bu. Ali onda moraš kao moderator biti pravedan i tvoje uvrede isto opominjati. Inače si nedosljedan i dvoličan. A jesi li?

Nisam - samo kaj i to tebi niš ne znači, jer u diskusiju ulaziš sa unaprijed stvorenim zaključkom od kojeg ne odustaješ. Tebi diskusija ne treba - očito si sam sebi najbolje društvo.
Samo melješ. Ja ti samo obrazlažem kak sam došao do tog mojeg zaključka. Samo kaj se ja, za razliku od tebe, tog mog zaključka ne držim ko pijan plota, mene se može kroz kvalitetnu diskusiju ubjediti u suprotno. Za razliku od tebe. Tu se razlikujemo. Fala Bogu.
Citat:
Sa druge strane, sve da i je tako - dok ja imam tu funkciju koju imam, ti i ja nebumo isti.
Ponavljam - fala Bogu! I dodajem: i Majci Božjoj!
Citat:
Ja nikada nikome nisam rekao na ovom - ili bilo kojem drugom forumu - direktno ili u glavu da je kreten.
Iskreno, i meni je ovo skroz prvi put, ali nis našel prikladniji način da ti velim istinu nego ovak - drito u oči. Ne volim pričat okolo naokolo i uljepšavat, nekad moraš priznati sam sebi i reči istinu u oči. Znam, nije u redu to tak reći pred svima, slažem se, ali ti si svojim ponašanjem to jednostavno provociral. Doslovce si to tražio, pa si to i dobio. A ja sam se dal isprovocirati. To mi se, nadam se, neće više događati, nema smisla spuštati se tak nisko i dozvolit da te neki nepoznati lik isprovocira svojim glupostima.
Citat:
I ako misliš da imaš pravo na to - ja ti velim da nemaš, i idući puta kada to budeš napravio, boga mi moga - nećeš više biti ovdje.
E "boga ti tvoga", opet se prijetiš. Kaj ti to treba? Jadno.
Citat:
Pa ti sviraj borbene unedogled, ali ćeš se ili naučiti ponašanju, ili te neće biti. Da nebi bilo da nisam rekao ili da nisi znao. Takve razgovore ostavi za negdje drugdje.

Ak ti se to ne sviđa, odi na forum gdje ti budeš isti sa adminima i modovima. Kad ga najdeš, daj mi link da se i ja učlanim i teram po svome. Moreš kontaktirati i Markulina, on bu te nadijelil savjetima - on je bil jedinična mjera za demokraciju na forumu, objektivnost i pravdu, čiji ego ne podnosi da je inferioran u bilo čemu, pa sam sebe dovodi u kut iz kojeg je jako teško izaći. On je i za manje stvari brisao profile, a ne samo opominjao ili bannao. Zato i ti, i još neki, morate naučiti da ovaj forum nije vaša prčija, vaša njiva, vaš stan i vaša štala - ovdje ima pravila, i ničiji ego nebu veći i važniji od njih. Pa ni tvoj.
Tvoje frustracije i probleme s Markulinom zadrži za sebe. To ovdje jadaš i ponavljaš već stoti put. Shvati da to nikog ovdje ne interesira jer ti samo svoju "istinu" prezentiraš, a svi ovdje znamo kolko je tvoja istina ovdje objektivna - nije ni malo. Priče za malu djecu. Da znamo situaciju s obje strane, i to u detalje, onda bi to bilo nekaj drugo, ali to je sad već nemoguće saznati. Niti koga više interesira. Sad se računa ovo ponašanje ovdje i sada.

A glede "terma po svome" - pa ti to i ovdje delaš. Da nisi moderator već bi davno dobil barem opomenu, ak ne i više. Tak da ti upravo ovdje teraš po svome.
Citat:

Ak misliš da sam u krivu - ponavljam; najdi forum gdje toga ima, gdje buš sa takvim ponašanjem u pravu, gdje buš mogel bilo kojem članu - a kamoli moderatoru!! - reći da je kreten (iako si time više rekao o sebi nego o meni). Ja ti velim da takav - ne postoji, no slobodno ga potražiš.
Ko ti je rekel da mislim da sam u pravu kad vrijeđam na forumu? Ko ti je rekel da nis zaslužil opomenu? Ko ti je rekel da takav forum tražim? Ili da uopće mislim da takav postoji? Kak ti zmišljaš, to je nemoguće. Odi pisat bajke za malu djecu, to bu ti sigurno bolje išlo.

Ali indirektno vrijeđanje i omalovažavanje kojeg ti prakticiraš bi također bilo vrijedno opomene. Tebe je već Stjepan onom jednom temom indirektno i opomenuo, ali to očito nije urodilo plodom. Ak bu se mene išlo kažnjavati, onda bi trebalo i tebe. Ponajviše jer si kao moderator dozvoljavaš omalovažavati i vrijeđati ljude na forumu.

I sad ideš mene po drugi put opominjati, bez da si u stanju reći kad je bilo prvi put? Tak možeš svakom reći da mu je to stota opomena. I kakve to ima onda vrijednosti? Izmišljotine i priče za malu djecu.

P.S. I ova tema je za mene završena. Over and out.
« Zadnja izmjena: Studeni 04, 2010, 01:49:16 poslijepodne BobRock »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Moja Gorica ili...?
« Odgovori #17 : Studeni 04, 2010, 03:18:26 poslijepodne »
Jesi k*rac. Da jesi onda bi vidio, ak niš drugo onda iz konteksta diskusije na temi, da tražim administratora, a ne neku babu koja je odgovorna za sadržaj.

Oprosti, ali - nemaš pojma. Poistovjećuješ dvije potpuno različite stvari.

Kaj će ti administrator?? On NE ODGOVARA za sadržaj foruma (on je tehničko osoblje, onaj koji održava stranicu... odgovara samo ako je vlasnik istoga, kao npr. Stjepan ovdje, no velika većina stranica ima iznajmljeno tehničko osoblje skupa sa domenama i hostingom, oni adminu samo predaju sadržaj koji žele da se objavi - no njemu je svejedno kaj to je!), osobito ako je riječ o tvrtci koja je iznajmila server i ima svojeg admina koji obavlja tehnički dio poslova za nekoga tko tome nije sklon, vičan ili obrazovan za to.

Sad se moraš odlučiti - jel te zanima sadržaj na stranici, ili te zanima neki detalj o samom sajtu i njegovim tehničkim karakteristikama?? Ako te zanima sadržaj - trebaš osobu odgovornu za sadržaj objavljen na stranici, ako trebaš informacije o hostu, programu, zaštitama, tehničkim mogućnostima - trebaš admina...

Ja "polupišmen"? Pa jel si bar pročital kaj si mi napisal? Polupišmen? Hravtska riječ? I sad mi reci ko je polupismen?

Pismenost nema veze sa pogreškama u pisanju. Pogotovo ako mi se žuri - pismenost je pojam koji označava nešto sasvim drugo! A pogreške uvijek ispravljam, no taj puta nisam - dovoljno da pokažeš kako niti u tome ne razlikuješ osnovne stvari.

Samo melješ. Ja ti samo obrazlažem kak sam došao do tog mojeg zaključka. Samo kaj se ja, za razliku od tebe, tog mog zaključka ne držim ko pijan plota, mene se može kroz kvalitetnu diskusiju ubjediti u suprotno.

Da tvoj zaključak išta vrijedi, držao bi se ti njega. A ti, pismena osoba hrvatskog književnog jezika, idi pa "ubjeđuj" ekipu sa istočne strane Drine, ta mi je riječ nepoznata.

Iskreno, i meni je ovo skroz prvi put, ali nis našel prikladniji način da ti velim istinu nego ovak - drito u oči.

Drugi puta se bolje služi lažima (jer se to više odnosi na tebe), jer bi ti istina mogla biti bolna. A ak mi to hoćeš reći "drito u oči", samo reci kad i gdje.

Tak možeš svakom reći da mu je to stota opomena. I kakve to ima onda vrijednosti? Izmišljotine i priče za malu djecu.

Stvar je u tome, kak sam ti rekao i na PP; samo kaj ti to očito ne razumiješ (majka priroda, ili nekaj drugo??) - ja tebi ne moram uopće ništa obrazlagati, najavljivati i pitati te. Ja imam sa kime o tome razgovarati, i to za to ne trebaš ni znati, ni to vidjeti.

Kad buš samo čital, onda buš videl da to i nije priča za malu djecu. Nego je to uspavanka za veliku djecu. Sa očitim mentalnim mogućnostima - male djece.

I to bu vrijednost - ali za forum. Čitaj pravila, nemoj pametovati u stvarima kojima nisi dorastao, i tražiti nekakvu pravicu koja nigdje ne postoji.

Rekel sam ti - najdi di se možeš tak ponašati, i onda buš, kaj se mene tiče, ovdje mogel delati apsolutno sve kaj ti padne na pamet. Samo prije najdi di se možeš tak ponašati. I sve 5. Jel pošteno?
« Zadnja izmjena: Studeni 04, 2010, 03:23:19 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Moja Gorica ili...?
« Odgovori #18 : Studeni 07, 2010, 01:46:58 poslijepodne »
Sledge, daj popij malo vode i molim te pri tom drži čašu stalno u ruci ,a vodu nemoj popiti. Budi ti, molim te samo moderator , ane i sve drugo. ne vidim razloga za pretjerivanja. Nije ovaj forum samo zbog tebe, nemoj si umišljati. Ne pišemo mi svi samo radi tebe.Možeš ti lijepo sve nas brisati,ali nismo svi mi baš tak zločesti kao se tebi pričinjava.
 na kraju ne moram ja ni ostali tebe baš ništa moliti,drži se svog posla bez da nam pišeš romane.možeš nas sve banirati, pa i mene ali nemoj da mi svi pomalo tebe baniramo,a mogli bi.

Nije ovo prijetnja,samo mogučnost i tako to sagledaj. Ovdje nas drži dobra volja, naša ne tvoja nikako. I nije nas tvoja volja, ni dovela na ovaj forum ali zato prestani sa nekakvim dokazivanjima i podizanjem tenzija.

Svatko od nas ovdje nastoji biti tolerantan i mislim da nikome nije u interesu raditi gluposti i svađati se.

Zar moram kod svakog otvaranja misliti,hoču li opet prvo nači neku svađu ili mitrno porazgovarati sa nekom od forumaša? U zadnjih mjesec dana uzeo si više prostora i vremena nego svi forumaši zajedno. I ,ništa , pucanj u prazno. Stalno se snekim svađaš.

Ma obriši se več jednom ili se odlogiraj . I gotovo s tom za sva vremena.

Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Moja Gorica ili...?
« Odgovori #19 : Studeni 07, 2010, 03:00:03 poslijepodne »
Sledge, daj popij malo vode i molim te pri tom drži čašu stalno u ruci ,a vodu nemoj popiti. Budi ti, molim te samo moderator , ane i sve drugo. ne vidim razloga za pretjerivanja. Nije ovaj forum samo zbog tebe, nemoj si umišljati. Ne pišemo mi svi samo radi tebe.Možeš ti lijepo sve nas brisati,ali nismo svi mi baš tak zločesti kao se tebi pričinjava.

Pa nije forum za mene, daleko od toga. No nije ni za tebe, a očito impliciraš da bi trebao biti, jer si ti jako važan pa foruma bez tebe ne bude.

Ja ne velim i ne smatram da je itko zločest. No da znate i možete biti zločesti, stalno se dokazuje. Mene ne zanima kakav si ti inače - ali kakav si na forumu me zanima, i u skladu sa time reagiram. Kad budeš ti ili bilo tko skretao sa naslova teme, jer nekome vrag neda mira pa nemre zašutjeti nego mora podjebavati i provocirati, mora trolloati i spamati - e onda reagiram i reagirat ću. Sviđalo se to tebi ili ne. Dokle god ti ne počneš, neću ni ja. No prije promisli sam za sebe koliko si ti u redu, korektan i koliko se sam držiš toga kaj sam rekao.

na kraju ne moram ja ni ostali tebe baš ništa moliti,drži se svog posla bez da nam pišeš romane.možeš nas sve banirati, pa i mene ali nemoj da mi svi pomalo tebe baniramo,a mogli bi.

Ak ti je teško čitati, prebaci se na neki forum crtača stripova - tamo ima jako malo tekstova.

Vi mene slobodno bannirajte, nema beda. Štogod to značilo, pa čak i ignoriranje. Mene ne smeta. Ali tebe bude.

Nije ovo prijetnja,samo mogučnost i tako to sagledaj. Ovdje nas drži dobra volja, naša ne tvoja nikako. I nije nas tvoja volja, ni dovela na ovaj forum ali zato prestani sa nekakvim dokazivanjima i podizanjem tenzija.

Blago tebi - ja sam jadan debelo plaćen da se tu zajebavam sa tipovima koji bi bili "jebeni i pošteni", koji bi drugima mjerili milimetre a klaftre svojih sranja ne vide.

O podizanju tenzija bi se dalo - i to ću ti reći prvi puta kada sam budeš stao u to. A kakav jesi - neću dugo čekati. Jer to je - kao i kod još nekih - jače od tebe. Prije bi crk'o nego zašutio kad treba, i razinu svojeg komentara sveo na neku normalnu razinu.

Svatko od nas ovdje nastoji biti tolerantan i mislim da nikome nije u interesu raditi gluposti i svađati se.

U interesu mu svakako nije. No neki bez toga ne mogu, pa imaju probleme, za koje onda nekako ja ispadam kriv, jer sam se drznuo taknuti u njihova samoproglašena prava. No ako je tako, neka je. Bit ću kriv i ubuduće.

Možda da to "nastojanje" malo pojačate?? Čitajte mnoge teme gdje mene uopće nema - i vidjet ćeš da vam za slaganje kompletne svađe, frke i mora uvreda ja uopće ne trebam. Osim, naravski, kao onaj koji će tome stati na kraj. I u to ne moraš sumnjati, dokle god imam tu dužnost. Nebudem li ju imao sutra ujutro, nema veze - time ionako ništa ne gubim, a iskrenog stava i dignuta čela, a ne podvijena repa i bijegom - ostat ću na forumu (jer je i moje prisustvo i dužnost od prve sekunde bila isključivo pozitivno intonirana, i optimistički pristupam forumu, i volim doći i vidjeti da u svim temama sve štima, a ne da dođem i vidim kako netko, čiji je doprinos forumu maltene nula, a i ono što je je ustvari samo kao podmetanje, provokacija i prozivka - opet u tom smislu intonira temu dok mene nema).

I nebih imao ništa protiv da i budući moderator ima iste kriterije koje imam ja - da se svaki početak lošega briše i uništava. I to je u redu, bez obzira što ti o tome mislio.

Zar moram kod svakog otvaranja misliti,hoču li opet prvo nači neku svađu ili mitrno porazgovarati sa nekom od forumaša? U zadnjih mjesec dana uzeo si više prostora i vremena nego svi forumaši zajedno.

Pa to je porazna činjenica za mnoge - jer time pokazuju kako je njihovo učešće, doprinos i stav prema forumu loše intoniran, loše koncipiran i još lošije izveden. Kako bi rekla učiteljica - jedinica iz zalaganja. Drugim riječima, moraš se više truditi...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Moja Gorica ili...?
« Odgovori #20 : Studeni 07, 2010, 05:57:27 poslijepodne »
Kaj je opet neka frka tu?

Ajde glavno da nije dosadno  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Moja Gorica ili...?
« Odgovori #21 : Studeni 07, 2010, 09:08:32 poslijepodne »
Nema svađe, čovjek ih je samo kanalizirao  :P
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...