Autor Tema: rock&country party na ranchu Victory  (Posjeta: 3000 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
rock&country party na ranchu Victory
« : Rujan 10, 2009, 03:14:38 prijepodne »
Evo nakon što sam upoznao organizatore moram reći da sam ostao oduševljen entuzijazmom i organizacijom ovoga događaja koji zasigurno zaslužuje svoju temu.

Detalji na http://www.vgdanas.hr/default.aspx?Content=473.

...I to naše domaće turopoljske snage VIS Peri Deri; ponajbolji cover band AC/DC-a Problem Child; Nexus nošen zvukovima rocka; Strujni udar koji će zasvirati dobro nam poznate pjesme Atomskog skloništa, Opće opasnosti i drugih ex-yu bendova, Bad Mushrooms koji prže Led Zepelin, Rolling Stonse, Deep Purple, te band Humskey s izvedbama rockabillya...

Pol litre žuje 10 kn, roštilj 10 kn, grah 20 kn... Ulaz i kampiranje besplatno, ujutro besplatna kava... Jahanje mehaničkog bika!!!

Vidimo se tamo! :))

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: rock&country party na ranchu Victory
« Odgovori #1 : Rujan 14, 2009, 12:24:19 prijepodne »
Šteta za loše vrijeme koje je odbilo šire pučanstvo da navrati u Čičku poljanu. Odlična i vrlo prijateljska organizacija, nadam se da će se dogodine ovaj događaj ponoviti. Na kraju su ostali bikeri koji su ipak prevalili i veliki put da podrže ovaj susret. Par doživljaja i fotki na  Forumu motori.hr i vgdanas.hr.

shaka zulu

  • Gost
Odg: rock&country party na ranchu Victory
« Odgovori #2 : Rujan 14, 2009, 07:20:55 poslijepodne »

Dolazim ja na Polanu,kiša je prešla.Vidi se da bu malo čelavo.Ali nema veze-več vidim Visofce na šanku...Kad ono



to su konobari.
Veli sused da je kiša spržila razglas i to je to.Nekaj pojel i popil i lepeko domomek spatek...
Idem polefko prema autu a četiri Zagorci pomalo si napikavaju i popevaju iza mene:

Mustač band-Ko jeabe motore