Povezani Događaji

  • 100 g. zrakoplovstva - Lučko: Kolovoz 28, 2010

Autor Tema: 100 g. zrakoplovstva u Hrvatskoj  (Posjeta: 2934 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
100 g. zrakoplovstva u Hrvatskoj
« : Kolovoz 17, 2010, 12:57:22 poslijepodne »
Subota 28.8.2010.
 
12.00 - 18.00       Zagreb Air Show
                            Let Penkalinog aviona
                            Nastup akrobatskih grupa
                            Prikaz letenja različitih zrakoplova
                            Utrka sportskih aviona
 
18.00 - 24.00       Open Air Festival
                             S3ngs
                             TRN
                             Majke
                             Zadruga
                             Kino klub
                             Cinkuši
                             Pips, Chips & Videoclips


Dođite na Zagreb Air Show & Open Air Festival na Aerodrom Lučko 28.8.2010. (u slučaju lošeg vremena, 29.8.) i uživajte u jedinstvenom zračnom spektaklu!

 

Očekuju vas:

Prvi let Penkalinog aviona nakon 100 godina! (Ne očekujte previše, jer da mu je to išlo, danas bismo avione zvali penkalama...) Samo hrabro!

Prvi Air Race u Hrvatskoj! Utrkivat će se međusobno hrvatski i strani akrobatski avioni, a tu ludu jurnjavu možete pratiti i u zraku i na displayu!

Podići će vas i veliki open-air koncert:

Zagrijavanje uz: S3ngs, TRN, a onda slijede: Majke, Zadruga, Kino klub, Cinkuši, Pips, Chips & Videoclips!

http://www.100godina.hr/

 
Na ovaj bogati letačko-glazbeni program možete besplatno ZET-om koji vozi cijeli taj dan od Ininog parkinga u Novom Zagrebu svakih 15 minuta

Cjelodnevna ulaznica za zračno-koncertni spektakl na Lučkom košta samo 50 kuna ...

http://www.index.hr/xmag/clanak/povodom-100-godina-zrakoplovstva-u-hrvatskoj-u-zagrebu-veliki-open-air-festival/507327.aspx

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: 100 g. zrakoplovstva u Hrvatskoj
« Odgovori #1 : Kolovoz 17, 2010, 02:23:13 poslijepodne »
Kada pojedinačno razložim svaku stavku programa, dolazim do zaključka kako se puno - osim Penkalinog zrakoplova, to je stvarno vrijedno!! - i nema što za vidjeti za tolike sate i sate boravka tamo... preko 2 glave na ulaznice, plus još toliko za desetak sati boravka tamo, klopa & piva isto nebuju zabadaf...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”