Autor Tema: Isključenja  (Posjeta: 49905 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Isključenja
« Odgovori #75 : Travanj 08, 2018, 06:41:29 poslijepodne »
Forum je na aparatima.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Isključenja
« Odgovori #76 : Travanj 08, 2018, 10:36:06 poslijepodne »
Lako za mene - no sve što sam davno rekao - obistinilo se, forum je propast jer TI (da ponovim: TI) ovdje radiš budale od ljudi, a ljudi su umorni od tih tvojih partijsko-anarhističkih spreseravanja i oblikovanja foruma kao zajednice komunističke omladine.

Števa je napravio najveći grešku kada je tebe postavio da budeš bilo što i dao ti da tjeraš svoju volju, on nema vremena i neda mu se, to je poznato, ali da bi baš na taj način zabio jedan od zadnjih čavala u mrtvački sanduk ovog foruma - vjerojatno ni sam nije sanjao. No kao kolege po istom poslu i firmi, valjda nema srca zahvaliti ti se na dosadašnjem uništavanju foruma i satrapskom odnosu prema svima koji nisu tvoje ideologije.
Ti se još uvijek nešto ljutiš? Obično vrijeme liječi rane....
Ajd se malo opusti i budi pozitivniji, život ide dalje.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Isključenja
« Odgovori #77 : Travanj 08, 2018, 10:46:13 poslijepodne »
Ne ljutim se, ja samo mogu oprostiti, ali puno teže zaboraviti. No to nije bitno ovdje.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”