Svakidašnje teme > Zabava

Plesnjak u Velikoj Gorici

<< < (2/2)

shaka zulu:
Jel vi slušate RVG?Tam puščaju se osim...mada...
A znaju imati i to kaj vi iščete,i stareše,pri Medanoviču.Jenput je bila i Neda Ukraden a navodno se pripravla i Ana Bekuta il tak nekaj.
Prije je znalo biti po stupe obešeno na A5 paperu nekaj "Druženje uz ples i glazbu" samo kaj nis bi zaintereseran za čitati ni "biti".Mislim da to ni profitabilno kaj vi povedate a više ni narodnjaki nemreju napuniti restorane.
Kriza...Kriza...

Muzh:
Kaj je bilo bilo je. Kak zgledi, mi smo svoje odtancali.

A glech dole na reklame Dzhej je se rasprodal v Toronte.

Mlačanin:

--- Citat: kuntakinte - Ožujak 09, 2010, 08:30:28 poslijepodne ---Jel vi slušate RVG?Tam puščaju se osim...mada...
A znaju imati i to kaj vi iščete,i stareše,pri Medanoviču.Jenput je bila i Neda Ukraden a navodno se pripravla i Ana Bekuta il tak nekaj.
Prije je znalo biti po stupe obešeno na A5 paperu nekaj "Druženje uz ples i glazbu" samo kaj nis bi zaintereseran za čitati ni "biti".Mislim da to ni profitabilno kaj vi povedate a više ni narodnjaki nemreju napuniti restorane.
Kriza...Kriza...


--- Kraj citata ---

Kod Medanoviča je ponekad i dobro,ali na žalost sve se završi sa narodnjakimami cajkama.
Izgleda da nema sastava koji to ne želi svirati,a naravno svi na kraju to i traže????
Siguran sam da bi ipak mogli pokušati svirati barem jednom sve osim cajki i narodnjaka,ali za to treba imati volju. Nakon par puta i publika bi se nato naučila

Vegi:
Izgleda svi imamo ista iskustva. Taman kad si čovek pomisli super sviraju i kad ti noge "krenu" onda puknu po cajkam i rastežu onu harmoniku do poda.
Kak Muzh veli, zgleda smo mi svoje odtancali.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju