Autor Tema: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?  (Posjeta: 24689 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #15 : Prosinac 26, 2012, 10:23:45 poslijepodne »
... nemam namjeru dalje komentirati jer opet pokušavaš svima dokazati da si u pravu, a kako na kraju završava znaš i sam.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #16 : Prosinac 27, 2012, 12:31:24 poslijepodne »
Ma ne dokazujem ja ništa, ja samo iznosim činjenice na koje nemaš odgovor - jer i bez mene znaš da sam u pravu... ili ti znaš da u GUPu piše nešto drugo??

Ili se za tu lokaciju nadmeće nebrojeno mnogo ekološko-graditeljskih-proizvodnih faktora pa nema smisla davati Petrolu neka gradi nešto tako "jako štetno" i zaposli barem 5 ljudi - kada u redu stoje oni koji bi zaposlili na stotine u čistim ekološko-razvojnim programima...?? C'mon... barem 2% realnosti unijeti u svaku priču i bit ćeš OK...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #17 : Prosinac 27, 2012, 04:45:04 poslijepodne »
Pa glede isparenja, rekoh da tam nitko u blizini ne stanuje... to nije prerađivačka industrija...

 ... tu sam te ispravio jer nisi u pravu. Što pokušavaš sada ?   Napisao sam da sam te dobronamjerno ispravio i ništa više, ali tebi je očito do svađe, stoga, najdi nekog drugog.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #18 : Prosinac 28, 2012, 07:53:27 poslijepodne »
Da, tamo je jedan obiteljski stambeni objekt. I kaj sad - zajebavaš se sa time namjerno ili - po običaju - pričaš gluposti sasvim ozbiljno uvjeren kako ti je Bog namijenio ulogu prosvjetitelja?

Kaj bi sad trebalo - ništa ne raditi zato jer netko tamo ima jednu jedinu kuću?? Ili jer je bio stari plac auta?? Tu jednu kuću tretiram kao i nijednu. BTW, koliko je ta kuća udaljena? Živi li itko u njoj? Pa i da živi, kaj onda?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #19 : Prosinac 28, 2012, 08:11:19 poslijepodne »
Sledgehammer, daj odjedri u praskozorje, kratko i jasno.  I zadnji kreten iz menze  bi shvatio što sam napisao, stoga vjerujem da je bilo jasno i za tebe. Prestani s provokacijama.
« Zadnja izmjena: Prosinac 28, 2012, 08:18:45 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #20 : Prosinac 29, 2012, 02:45:42 poslijepodne »
Ajde ne kenjkaj, odgovori na pitanja, a nemoj se tu izmotavati. Evo ih ponovo:

Ili se za tu lokaciju nadmeće nebrojeno mnogo ekološko-graditeljskih-proizvodnih faktora pa nema smisla davati Petrolu neka gradi nešto tako "jako štetno" i zaposli barem 5 ljudi - kada u redu stoje oni koji bi zaposlili na stotine u čistim ekološko-razvojnim programima...??

Kaj bi sad trebalo - ništa ne raditi zato jer netko tamo ima jednu jedinu kuću?? Ili jer je bio stari plac auta??

Koliko je ta kuća udaljena? Živi li itko u njoj? Pa i da živi, kaj onda?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #21 : Prosinac 29, 2012, 05:19:11 poslijepodne »
Sledgehammer, daj odjedri ... još jednom, za kraj.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #22 : Prosinac 29, 2012, 11:35:06 poslijepodne »
Nemoj me jebati da odlaziš nekud?? Mislim, kada je za kraj...??

Poznavajući tebe, nemam se čemu nadati, ipak je ovaj forum tvoj krajnji životni dojam, tu stanuješ, ti si - kako je rekao i onaj sroljo od Mesića - otvorim konzervu i tu je Jožef von Kokot, nema teme gdje nisi poklopac i gdje se ne potrudiš gnojiti i brabon jati bez ikakve mjere... kad god čovjek klikne na forum, popis zadnjih odgovora ili kokot ili jaguar...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Petrol Hrvatska

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 1
  • Karma: +0/-0
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #23 : Siječanj 06, 2013, 08:16:12 poslijepodne »
Poštovani,

imali ste pravo kad ste napisali kako tvrtka Petrol d.o.o. gradi podzemne spremnike za benzin. Kao što su neki korisnici foruma već napisali gradnja se odvija u skladu sa Zakonom kao i sve aktivnosti koje Petrol provodi. Ukoliko bi htjeli saznati nešto više o tome, molimo Vas da pošaljete svoj upit na e-mail vedrana.klaric@petrol.hr.

Ovom prigodom Vam želimo i sve najbolje u Novoj 2013. godini i hvala Vam na iskazanom povjerenju.

Petrol d.o.o.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #24 : Siječanj 06, 2013, 11:22:52 poslijepodne »
Zakaj toga ni pod "Aktualno" na http://www.petrol.hr/za-medije/pr ili zakaj nebi dali nekakve osnovne podatke o projektu tu na forumu?

I Vam sretna Nova!
wwwg tablice

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #25 : Siječanj 08, 2013, 11:46:54 prijepodne »
i sve aktivnosti koje je provodio ivo sanader su u svoje vrijeme bile u skladu sa zakonom ak si njega pitao, a gle sad. doista je interesantno zakaj petrol to nije gradio u sloveniji obzirom da je slovenska firma...
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

Master

  • Gost
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #26 : Siječanj 08, 2013, 02:55:27 poslijepodne »
Poštovani,

imali ste pravo kad ste napisali kako tvrtka Petrol d.o.o. gradi podzemne spremnike za benzin. Kao što su neki korisnici foruma već napisali gradnja se odvija u skladu sa Zakonom kao i sve aktivnosti koje Petrol provodi. Ukoliko bi htjeli saznati nešto više o tome, molimo Vas da pošaljete svoj upit na e-mail vedrana.klaric@petrol.hr.

Ovom prigodom Vam želimo i sve najbolje u Novoj 2013. godini i hvala Vam na iskazanom povjerenju.

Petrol d.o.o.
Sve najbolje i vama,i samo vi gradite,kamo sreče da je više takvih u Velikoj Gorici.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?
« Odgovori #27 : Siječanj 08, 2013, 10:24:48 poslijepodne »
i sve aktivnosti koje je provodio ivo sanader su u svoje vrijeme bile u skladu sa zakonom ak si njega pitao, a gle sad. doista je interesantno zakaj petrol to nije gradio u sloveniji obzirom da je slovenska firma...
Dobro pitanje.
Taj naš forumski Petrol baš ne komunicira sa nama i ne želi nam o tome niš reći. Kaj bi to moglo značiti?

Ajde, Petrol, daj nam malo nekaj ispričaj o tom projektu da budemo upućeni kaj se to dela u našoj Gorici. Ili imate kaj za skriti?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Laburisti i stanovnici Zelenog brijega zaustavili gradnju nove benzinske, t
« Odgovori #28 : Srpanj 18, 2013, 06:36:52 poslijepodne »
Laburisti i stanovnici Zelenog brijega zaustavili gradnju nove benzinske, tik do škole
http://www.sisak.info/laburisti-i-stanovnici-zelenog-brijega-zaustavili-gradnju-nove-benzinske-tik-do-skole/

O ciejlom slučaju čitajte ovdje:
http://www.sisak.info/tko-forsira-novu-benzinsku-postaju-tik-do-os-braca-ribar/

Super.
wwwg tablice