Autor Tema: Odg: Generali na slobodi  (Posjeta: 41515 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« : Studeni 16, 2012, 09:22:09 poslijepodne »
Ajd, pusti.
Da bar malo uživamo v momentu, več dugo nismo, tam negde od 14.09.1995. .


Ja sam pozorno slušao generala Gotovinu i okrenuo se budućnosti a 95-ta je 17 godina iza nas!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #1 : Studeni 16, 2012, 10:09:49 poslijepodne »
Fora je što nitko od te kamarile, bilo sada bilo ex vladajuće, nije bio niti je iskreno oduđevljen ovakvim razvojem događaja, jer i Milanović i Karamarko znaju da ih može spasiti samo ako se generali neće politički angažirati i eventualno kandidirati za bilo što.

Ovakva čistoća presude i obraza donijetog Hrvatskoj u trajno vlasništvo svakako su težak kamen oko vrata aktualnim - potrošenim garniturama političara, tim sadašnjim častohlepcima i mitomanima koji pucaju od nesposobnosti i pred očima imaju jedino vlastiti džep i probitak, dok im se za Hrvatsku istinski jebe. Sve je to poveća hrpa izdajica i kriminalaca, mitomana i poltrona, sinekurske bagre za koju bi umnogome i Goli otok, u svojem sadašnjem derutnom stanju, bio predobar.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #2 : Studeni 16, 2012, 10:17:40 poslijepodne »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #3 : Studeni 16, 2012, 10:24:59 poslijepodne »

 pred očima imaju jedino vlastiti džep i probitak, dok im se za Hrvatsku istinski jebe.


Dalekovod, Tifon.......sve se to zaradilo na lopati ili na minimalcu. ;D



Jaguar

  • Gost
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #4 : Studeni 17, 2012, 12:46:38 poslijepodne »
Što bi bez VŠO? Zato su generali i bili tako dugo u pritvoru.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #5 : Studeni 17, 2012, 01:50:08 poslijepodne »
Pa nisam baš siguran... koliko se sjećam njezina angažmana u tim stvarima, kao i kod sudaca i tužiteljstva, njezina uloga nije ni mala ni beznačajna, a ponajmanje beskorisna ili štetna. Bilo bi lijepo kada bi to mogao gledati bez stranačkih očala... dobro vele ljudi da se kod nas ni na sranje ne ide bez politike. Zato će najvažniji trenutak biti kada će neki shvatiti da je upravo to ono štetno u cijeloj priči.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #6 : Studeni 17, 2012, 02:43:28 poslijepodne »
. ....Bilo bi lijepo kada bi to mogao gledati bez stranačkih očala...

Moje očale su 0.75 dioptrije na lijevom oku i isto toliko na desnom oku.
Nisam ti ja Turopoljka.com ili Branitelji za Branitelje pa da gledam stranačkim očalima.
A tko zna sutra će možda biti Labursiti za Laburiste. ;D
Čudni su putevi Božji od Komunista do Laburista!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #7 : Studeni 17, 2012, 04:03:53 poslijepodne »
Tvoje očale su HNS-dioptrije 100+ na oba oka. A to je odavno iznad granice sljepila. Posvemašnjeg!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #8 : Studeni 17, 2012, 05:14:13 poslijepodne »
Evropa je konačno morala priznati svoju grešku i sramotno zatvaranje očiju pred istinom.

Ovo je politički sud i ovo je politička odluka, kak su bile i one prije, samo kaj nam of put paše. Boli nje živo za istinu, pravdu i balkanske ratove. Z ovem sudom su postigli kaj su šteli a držali su nas oho-ho let kak opice na lancu. Sad je valda došel red na BeHu i Srbiju da preuzmeju naše mesto. Bumo još videli sto čudes v presude Šešelju, Karađiču i Mladiču. Se do još seča Bilijane Plavšič?
wwwg tablice

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #9 : Studeni 17, 2012, 05:54:20 poslijepodne »
Što bi bez VŠO? Zato su generali i bili tako dugo u pritvoru.

VŠO je bila prvi svjedok obrane generala Gotovine. Njene zasluge u ratu, ali i na Haškom tribunalu su velike!

No za razliku od nje, tada su mnogi udbaši (Odiseji) radili prljave rabote po Beogradu!

Ovakvim izjavama stvarno se politički svrstavaš!

Voditelj je na početku emisije rekao da je zvao mnoge političare i da se nisu htjeli odazvati, te je pitao VŠO

zašto?! Njen odgovor boli mnoge pa očito i tvoje: " Oni znaju zašto i što su radili...."


Jaguar

  • Gost
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #10 : Studeni 17, 2012, 06:05:15 poslijepodne »


Ovakvim izjavama stvarno se politički svrstavaš!



Jeste svrstavam se, dabome, a posebno su mi dragi trgovci iz trgovačkog centra "sve po deset kuna", profiteri iz profitne organizacije "Seljačka zadruga"  i kriminalci kriminalne hobotnice alacarate "Morski plodovi iz plavog mora"!

I Sledgehammeru za informaciju!

Tak da se ne kalate više, bolje kalajte drva, bit će Vam korisnije!
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2012, 06:07:30 poslijepodne Jaguar »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #11 : Studeni 17, 2012, 06:26:49 poslijepodne »
dadi, svi smo sretni što su generali vani, daj prestani spominjati i gurati kretenske kreature iz bilo koje stranke. Nitko te ništa nije pitao. Ako imaš što suvislo i pametno za reči, onda reci a ako ne, onda začkomi.  Konačno se opet svi ujedinjimo, ali ne, uvijek se nađe neki "Krešo" koji ima nešto pametno za reči.  Jučer se moglo čuti: "završeno je, okrenimo se k budućnosti" daj malo o tome razmisli.
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2012, 06:40:03 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #12 : Studeni 17, 2012, 06:50:32 poslijepodne »
dadi, svi smo sretni što su generali vani, daj prestani spominjati i gurati kretenske kreature iz bilo koje stranke. Nitko te ništa nije pitao. Ako imaš što suvislo i pametno za reči, onda reci a ako ne, onda začkomi.  Konačno se opet svi ujedinjimo, ali ne, uvijek se nađe neki "Krešo" koji ima nešto pametno za reči.  Jučer se moglo čuti: "završeno je, okrenimo se k budućnosti" daj malo o tome razmisli.


O čemu ti pričaš i koji je to nivo na kojem razgovaraš!
Obratio sam se jaguaru koji bljuje po všo kad treba i ne treba. Rekao sam istinu koja očito mnoge boli!
Meni nije trebala presuda da znam da sam Hrvat i da dišem Hrvatski i ne moram se ujedinjavati jer nikada nisam ni mislio drugačije.
A što se političkih kreatura tiče i tu se slažem! No VŠO ima neke zasluge koje joj nitko ne može maknuti što god ja mislio o njoj! A očito je tako mislio i urednik HRT 1 kad ju je u emisiju pozvao. To kaj ona tebi i Jaguaru ne paše to me zaboli! Ja sam gledao navečer i Piculu i slušao njegovo viđenje događanja i nisam ga popljuvao! Niti Pusićku, niti Pupovca niti nikog drugog. No Jaguar toliko navija za HNS da sam mu morao odgovoriti, a vidim da i tebe Odiseji bole!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #13 : Studeni 17, 2012, 07:50:02 poslijepodne »
... fakat si bolestan. Jadniče, ti ni sam sebe ne znaš kam bi svrstao a pokušavaš  svrstavati i prebrojavati krvna zrnca drugima na forumu. sram te može biti.  Veli se da i pes laje kad nekog ne pozna. Pametnom dosta.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #14 : Studeni 17, 2012, 07:51:55 poslijepodne »
No Jaguar toliko navija za HNS da sam mu morao odgovoriti, a vidim da i tebe Odiseji bole!

Ha, ha, ha, ha daj molim te citiraj čime to navijam za HNS?
Time kaj sam napisao kako nikada kao jučer nisam vidio toliko ratnih profitera na jednom mjestu?
E to ima sigurno jake veze s HNS-om......... ;D

Usput što mislite o ovome?

http://www.jutarnji.hr/gotovina--pocinio-zlocin-pa-presao-u-hv/232764/
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2012, 07:58:25 poslijepodne Jaguar »