Autor Tema: More, ljudi, obale...  (Posjeta: 5209 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
More, ljudi, obale...
« : Rujan 07, 2009, 10:51:46 poslijepodne »
Hello,

I am Johnny Cash!

Morao sam nešto napisati, tek toliko da vidim koliko sam nepismen!

Ja sam se danas povratio sa mora, i bilo mi je super!
Bilo je turista i mislim da smo izašli iz krize, pa skoro sa današnjim danom....
Mislim da će sutra J.K. objaviti izlizak iz krize!
Inače, na moru, za one koji ove godine nisu bili, šta zbog recesije, šta iz inata, da ne bi oni bili ti turisti
koji vade RH iz krize, mlade nam, još uvijek tinejđerske Države, je super, ima puno celebrty-ja, i sve je nekako u slow-motionu, kao i u onim retard reklamama Županijske banke, Nacijonalne pive i tome slično...

Od selebrtija sam vidio inžinjera Dikana, nekog rusa, nekoliko domaćih ratnih profitera koji sad ugledni privrednici, nekoliko kamatara koji daju na kamatu kao i naše "hrvacke" banke, vidio sam i Kanadere koji nisu bili u Grčkoj, a zadnjih nekoliko dana je puhala bura i sve je rasčistila, vidjelo se čak i na Zapad, eh, kad bi barem jedna bura rasčistila...

Evo sad baš listam Gvoriju, ne bi li se našao gdje sam ljetovao, a poslije idem na Hextru da vidim kako mi izgleda neautorizirani intervju u stilu zadaćnice a poslije ću pročitati svoju kratku ali veselu priču sa tužnim krajem u peterotjedniku "Moja kratka sudba kleta - elektoničko štampano izdanje"!

Sljedeće godine idem u Tursku ili, šta ja znam, Tunis, Grčka, Santorini, bijele fasade, gay parade...

Kako ste se vi, drage forumašice i dragi forumaši, sproveli na moru?
Ako imate kakvu priču, dosjetku, anegdotu, fotografiju, video zapis u bilo kojem formatu, objavite ga ovdje na forumu! Najbolju priču i najgoru priču nagrađujem sa 550 kuna(da ne bi RTL i 24 sata najbolje plaćali)!
Zapamtite, i Vi možete postati novinar, nista ništa gori ni bolji od onih u VL, JL, V, VuS, SD, ND a da ne spominjem Reporter...

Eto, za bilo kakvu ozbiljniju raspravu o cijenama u Konzumu nemam snage, jer sam danas došao sa mora, pa bih volio da znate da sam i ja bio na moru a i bivši premijer, a to znači, da bivši premijer i ja imamo para za more, ja od svoje plaće, a on od svoje...rima...

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: More, ljudi, obale...
« Odgovori #1 : Rujan 08, 2009, 10:13:05 prijepodne »

Mislim da će sutra J.K. objaviti izlizak iz krize!

J.F.K (Jadranka Facking Kosor) može sutra objaviti i da Hrvatska kreće u osvajanje mjeseca...
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

plemenitashica

  • Gost
Odg: More, ljudi, obale...
« Odgovori #2 : Rujan 08, 2009, 10:17:36 prijepodne »
Hello,

Dobro mi došel prijatel, vu stari Zagorski dom, budi kak doma pri vlastitoj hiži, tu pri pajedaš(u)em si svom.

Vidim fitt vas odmah spušta ne na zemlju, nego pod zemlju.  :D
Već sam i zaboravila da sam bila na moru, a bome i di sam bila.
Kestena još ne vidjeh, ali stalno slušam - vruća jesen.
Ali noći su puno hladnije, to se mora priznati.

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: More, ljudi, obale...
« Odgovori #3 : Rujan 08, 2009, 10:25:42 prijepodne »
Sorry, nemrem ju vidjeti, sav se stresem, znaš ono, ko kad vidiš Vlatku Pokos, Antu Gotovca, Dikana, Modnog isfucanog mačka ili onog sa natečenim usnicama....

Ispričavam se J.F.K. na grubosti... ::)
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: More, ljudi, obale...
« Odgovori #4 : Rujan 08, 2009, 10:25:57 prijepodne »
Iako mi je ove godine bio najljepši godišnji unazad ne-znam-koliko, možda i rođenja, u te žive dojmove se stalno miješaju i dojmovi kako je ova zemlja sjebana do temelja lošom politikom, privatizacijama, "slobodama tržišnog gospodarstva" (pogotovo tamo gdje to nije potrebno), te rezultatima koji me polagano uvjeravaju da će možda moja djeca putovati na Jadran kao i u Tunis, Floridu ili Grčku... ništa od tog mora i obale neće biti naše...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”