Autor Tema: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb  (Posjeta: 9266 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« : Ožujak 17, 2011, 10:06:21 poslijepodne »
http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/tajnik-hdz-a-vg-dao-ostavku-i-preselio-u-zagreb_310225

Šimunovića nije bilo ni na posljednjoj sjednici Gradskog vijeća kada je došlo do sukoba među vijećnicima HDZ-a

Ante Šimunović podnio je ostavke na dužnosti predsjednika Kluba vijećnika HDZ-a u Gradskome vijeću Velike Gorice te tajnika gradske organizacije. Kao razlog napuštanja ovih funkcija Šimunović je naveo preseljenje u Zagreb. Naime, navedene funkcije može obavljati samo osoba koja ima prijavljeno prebivalište u tom mjestu.

Šimunović nije bio prisutan ni na posljednjoj sjednici Gradskog vijeća koja je održana 2. ožujka. Izostanak je opravdao zdravstvenim razlozima. Na toj sjednici došlo je do sukoba među zastupnicima HDZ-a koji su na aktualnom satu postavili nekoliko neugodnih pitanja izvršnoj vlasti koju obnašanju njihove stranačke kolege.
Frakcijske borbe u HDZ-u

Poznavatelji političke situacije tvrde da je došlo do frakcijske borbe unutar goričke organizacije HDZ-a. Kako neslužbeno doznajemo sukobile su se frakcije okupljene oko gradonačelnika Dražena Barišića sa frakcijom koju predvodi bivši ministar financija Ivan Šuker.

Šimunovića je na mjestu predsjednika kluba zastupnika zamijenio Krešo Hubak, a na mjestu tajnika gradske organizacije dogradonačelnik Ervin Kolarec.


Jaguar

  • Gost
Odg: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« Odgovori #1 : Ožujak 18, 2011, 08:11:56 prijepodne »
Otišao domaći dečko sa sela u čaršiju, čaršija je ipak čaršija, velika i proguta te,  ne vidi se i nezna se, selo je ipak maleno i sve, zna se.
Teško je živjeti u selu kad nemožeš prošetati šorom i pogledati sumještanima u oči, stisnuti ruku i pospominjati se. 8)

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« Odgovori #2 : Ožujak 18, 2011, 10:18:35 prijepodne »
... to je samo nastavak onog o čemu sam pisao prije nekog vremena ... počinje demontaža HDZ-a. Koliko imamo svi prilike vidjeti, raskapaju se sami od sebe, bez tuđe pomoći ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« Odgovori #3 : Ožujak 18, 2011, 10:35:47 prijepodne »
Malo pripomaže i g.Mario Mihaljević
hdz-idite u materinu!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« Odgovori #4 : Ožujak 18, 2011, 10:36:57 prijepodne »
već viđeno na ovom forumu ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Bilaj

  • Gost
Odg: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« Odgovori #5 : Ožujak 18, 2011, 11:20:22 prijepodne »
... počinje demontaža HDZ-a. Koliko imamo svi prilike vidjeti, raskapaju se sami od sebe, bez tuđe pomoći ...

Pa kaj nije on bio grozan i s njegovim odlaskom će HDZ biti samo jači?

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« Odgovori #6 : Ožujak 18, 2011, 11:45:19 prijepodne »
Pa, za oporbu je bio grozan. Dobrim dijelom zbog njega i jesu oporba.  :D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« Odgovori #7 : Ožujak 18, 2011, 12:51:24 poslijepodne »
... štakori prvi napuštaju brod koji tone ... tak bar vele mornari ... kaj ne ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Bilaj

  • Gost
Odg: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« Odgovori #8 : Ožujak 18, 2011, 12:54:52 poslijepodne »
... štakori prvi napuštaju brod koji tone ... tak bar vele mornari ... kaj ne ?

želiš li reč da gorica tone?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« Odgovori #9 : Ožujak 18, 2011, 01:00:41 poslijepodne »
Tone HDZ, polako ali sigurno, ali dobro si postavio pitanje ... zbog lošeg vođenja grada, kao prvo  gradonačelnika, a zatim i  gradskog vijeća, zbog stanja u praznoj blagajni i stalnih unutarstranačkih sukoba na relaciji Šuker : Barišić , može se reči da i Gorica tone. Na žalost svih njenih građana ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« Odgovori #10 : Ožujak 18, 2011, 02:09:50 poslijepodne »
Citat:
štakori prvi napuštaju brod koji tone ... tak bar vele mornari ... kaj ne ?

Svi odbjegli štakori iz 2000 su u SDP-u.... ^-^

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« Odgovori #11 : Ožujak 18, 2011, 02:23:48 poslijepodne »
ne, neki su otišli za Rovišanom ....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« Odgovori #12 : Ožujak 18, 2011, 02:44:07 poslijepodne »
ne, neki su otišli za Rovišanom ....

Imenovani je jedini u lokalnim novinama nakon izbora prozvao infantilnog Piculu da je kriv za izborni debakl radi čega je protiv njega pokrenut stegovni stranački postupak....isti je na TREĆEM PUTU....gdje si ti?...skrivaš se pod skutima olinjalog i dotrajalog bakutanera....btw čujem da vam se raspao ogranak u Velikoj Buni?...nije li upravo Rovišan tamo 1999 osnovao taj ogranak?...nje li to znakovito?...hoću reći dokaz da se na lažima ne stvara niš...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« Odgovori #13 : Ožujak 18, 2011, 03:01:59 poslijepodne »
Nisam napisao Rovišan, nego NEKI koji su otišli s njim ...  samo treba znati čitati. Krešo, ne namjeravam polemizirati o nečem što ovdjenije tema. Da se raspao SDP i HNS u Gorici, iskreno, zaboli me ćuna ... a isto tak i Rovišanovi popišanci, kao i Demokratski trgovački centar s malim ožboltićima. Nisam ni u jednoj stranci, ali me smeta što Gorica tone. (Tebe sam već jednom nazavao Krešo ... sad samo dokazuješ da si to ti ...)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tajnik HDZ-a VG dao ostavku i preselio u Zagreb
« Odgovori #14 : Ožujak 18, 2011, 03:23:18 poslijepodne »
Nisam napisao Rovišan, nego NEKI koji su otišli s njim ...  samo treba znati čitati. Krešo, ne namjeravam polemizirati o nečem što ovdjenije tema. Da se raspao SDP i HNS u Gorici, iskreno, zaboli me ćuna ... a isto tak i Rovišanovi popišanci, kao i Demokratski trgovački centar s malim ožboltićima. Nisam ni u jednoj stranci, ali me smeta što Gorica tone. (Tebe sam već jednom nazavao Krešo ... sad samo dokazuješ da si to ti ...)

Nije šija nego vrat...ajde mojne tisra, već mi je pun kofer tvoje nakaradne pristrane neoliberalne filozofije..svakom loncu želiš biti poklopac..molim admina da sancionira dotičnog zbog otkrivanja identiteta...