Autor Tema: Jeans  (Posjeta: 5875 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Jeans
« : Siječanj 03, 2011, 09:41:13 prijepodne »
Jel se još moreju de na Gorice kupiti kakove normalne traperice?
Da nisu zajdni žepi naprovo i kontra,da nisu pokrpane,spošite,podrapane,da imaju žepe i šnale za remen,da nisu kak dve vreče od krumpera,da se ne moraju potfrkavati do kolena jel se to sat kakti nosi,...
wwwg tablice

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Jeans
« Odgovori #1 : Siječanj 03, 2011, 10:28:12 prijepodne »
Ha ha Kunta to ti i mene muči. Dojdem u dučan i pitam jel imaju traperica, i onda teta gleda i veli je pa imamo gospon kolko i kakve god hočete i onda kad ja pitam a jel imaju nove heh onda me samo zbunjeno glediju. :D

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Jeans
« Odgovori #2 : Siječanj 03, 2011, 11:16:19 prijepodne »
Po takve sem ja išel u City centar (C&A).

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Jeans
« Odgovori #3 : Siječanj 03, 2011, 11:28:37 prijepodne »
I ja sam dobil savjet da idem u City Center One, ali mislim da ni bil C&A dućan, već neki drugi. Na upit prek Facebooka dobil sam i savjet da ima odličan dućan u Samoboru, a da ću definitivno naći kaj trebam u Outletu u Zagorju... onda sam zlurado protupitao - kaj nema nekaj dalje, to mi je sve preblizu?  >:D

I ja trebam najnormalnije traperice, po mogućnosti crne boje, koje imaju normalne nogavice jednake širine gore i dolje, metalni šlic, ringe za remen, dva normalna džepa naprijed i natrag, i da je to sve cijelo, nepoderano, bez stilskih figura, izraubanosti i poderaotina i zakrpa, da mi hlače izgledaju kao nove, a ne kao da u njima zadnje dve godine delam u šumi z drvima...

Ak netko naide na takve, nek veli.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Jeans
« Odgovori #4 : Siječanj 03, 2011, 12:15:55 poslijepodne »
Nisam garant, ali u Importanne Centru sam nedavno vidjel neki dućan s Jeansom, i još je bila rasprodaja. Prošeći, bliže ziher nemaš nikaj...  :P

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Jeans
« Odgovori #5 : Siječanj 03, 2011, 12:36:16 poslijepodne »
I ja trebam najnormalnije traperice, po mogućnosti crne boje, koje imaju normalne nogavice jednake širine gore i dolje, metalni šlic, ringe za remen, dva normalna džepa naprijed i natrag, i da je to sve cijelo, nepoderano, bez stilskih figura, izraubanosti i poderaotina i zakrpa, da mi hlače izgledaju kao nove, a ne kao da u njima zadnje dve godine delam u šumi z drvima...

Ak netko naide na takve, nek veli.
Dakle takve hlače, tamno plave gotovo crne, čitave, normalnih džepova i nogavica sam ja kupio. Bilo je par modela i boja po 299kn. Čak ima onu alkicu kao štofane hlače da zakvačiš remen kod ciferšlusa. Zapravo sam krenuo po Levi's, ali ni tamo više nemožeš kupit poštene traperice (bar tada nije bilo boje kakvu bih ja). Čak su i nogavice iste dužine veli mi šnajderica što ih je skračivala...
« Zadnja izmjena: Siječanj 03, 2011, 12:38:12 poslijepodne GrayWolf »

hornet34

  • Gost
Odg: Jeans
« Odgovori #6 : Siječanj 03, 2011, 01:32:30 poslijepodne »
meni moja žena kupi trapke u lokalnem dučanu,de ima i cukora i čarapi,traperice se zovu "vitamina"...koštaju od 200-250 kn,ko na goričkem placu,za na posel i s posla erste klasse...i k tomu normalnoga dizajna...i  veli žena da su made in Italy a ne iz made in Čajna... :)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Jeans
« Odgovori #7 : Siječanj 03, 2011, 05:52:57 poslijepodne »
Pri mene v dučanu nimaju niš vekše od štumfe...
Za obleči.

De je taj tvoj lokalni?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Jeans
« Odgovori #8 : Siječanj 03, 2011, 06:32:09 poslijepodne »
Dakle takve hlače, tamno plave gotovo crne, čitave, normalnih džepova i nogavica sam ja kupio.

Super kaj si rekel DI si to kupil, i ti i kunta...  ;) ;) ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Jeans
« Odgovori #9 : Siječanj 03, 2011, 06:56:49 poslijepodne »
Dečki o šopingu????
 :)

Ovo je najbolja tema na celom forumu!
Genijalni ste!

Najbolje muške traperice klasičnog kroja ima Levi's, samo kaj se rasprodaju ko slatki med.
Odličan Levi'sov outlet je u Svetoj Heleni. Za cca 200 kuna kupiš lače kakve očeš.
Moji dečki su si tam kupili nedugo klasične crne samterice po 199 kn.
Ni preblizu, ali bome ni ni daleko za te peneze.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Jeans
« Odgovori #10 : Siječanj 03, 2011, 10:24:40 poslijepodne »
Super kaj si rekel DI si to kupil, i ti i kunta...  ;) ;) ;)
Sleđica,milo,naj mene z Sivem vukom mešati,ja još navek živem blažen v neznajnu,de bi i kak bi...

Dečki o šopingu????
 :)
Ovo je najbolja tema na celom forumu!
Genijalni ste!
Žena,kakve smo mi ja stare kante...Setim se svega jape da ni na cele Gorice mogel najti sametaste lače kaj bi mu se šikale i bile po fele.
A onda se setim jenoga mladoga dede z črlenemi cipelotenesica i trenerkum "volim sve što vole mladi" v jene slike i v druge kak nagajna role.Treba je znati nositi sede lasi,ne šika se to sakomu.

Negda sem za male penezi napiknul nekakove Hugo Boss B-klas z greškum,črne i bele,a mene su stale kak da su po mene delane.I još mi stoje.
I Stanley od Đurđe Habel mi je dobro stal,samo kaj je imala skros čudne broje...32 je bil vekši od 34,il tak nekaj.Lee su mi več preuske tak da zgledam kak američki žigolo.General company su ok.A najvekše smetje kaj sem probal obleči na se je Wampum...
wwwg tablice

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Jeans
« Odgovori #11 : Siječanj 03, 2011, 11:16:14 poslijepodne »
Super kaj si rekel DI si to kupil, i ti i kunta...  ;) ;) ;)

Da se ponovim....C&A u City centru, sad jel ima takvi ducan negde blize (Arena) ne bi znal.

hornet34

  • Gost
Odg: Jeans
« Odgovori #12 : Siječanj 04, 2011, 01:26:59 prijepodne »
@kunta,na Bune...