Autor Tema: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav  (Posjeta: 272894 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #510 : Svibanj 28, 2013, 12:00:39 poslijepodne »
Samo treba pogledati - pročitati post od kuntakinte (http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/6751/gradnja-skole-u-novom-cicu-kasni.aspx) tu sve piše.Tko želi može sve saznati, ako hoće??
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #511 : Svibanj 28, 2013, 11:44:40 poslijepodne »
da je pobljedila osovina sdp/hns ministar prosvjete zeljko mamic bi otvoril vec drugi dan pipu.
Otprl bu "Okreni" Kožica z pobedničkem programom "Zaokružite me" (51,23%).

Školku u Novom Čiću delas država isto kak i spoj na Domovinski most i proširenje na obilaznicu! gradonačelnik je na to i ukazao i nezadovoljan je radom na tim objektima!

Naj me klati... Pak kaj to ni Barišičev 3x20 plan? Država dela a Barišič se buni. Interesantno...
wwwg tablice

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #512 : Svibanj 29, 2013, 08:23:56 prijepodne »
[
Školku u Novom Čiću delas država isto kak i spoj na Domovinski most i proširenje na obilaznicu! gradonačelnik je na to i ukazao i nezadovoljan je radom na tim objektima!

Naj me klati... Pak kaj to ni Barišičev 3x20 plan? Država dela a Barišič se buni. Interesantno...



I dalje tvrdim čitaj što piše pa bu ti jasnije!


http://www.gorica.hr/2013/05/dovrsetak-skole-u-novom-cicu-do-kraja-godine/#more-15524
Citiram:
- Škola u Novom Čiču jedan je od najvećih projekta koji su u tijeku i koje je Grad financirao zajedno s resornim ministarstvom. Glavni investitor je Vlada Republike Hrvatske koja je izabrala izvođača radova i dinamika radova u njihovim je rukama. Ne mogu bit zadovoljan trenutnom dinamikom jer se rokovi stalno pomiču, a prema posljednjim informacijama koje smo dobili od izvođača, “Tempo inženjering”, škola bi mogla biti gotova do 1. siječnja, no čini mi se da je i to upitno – izjavio je na gradilištu u Novom Čiču, gradonačelnik Dražen Barišić.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #513 : Svibanj 30, 2013, 12:30:56 prijepodne »
Kaj se žifceraš am pišemo/govorimo jednako.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #514 : Lipanj 06, 2013, 12:21:45 prijepodne »
Barišić: Ove cijene grijanja neće ostati
...Svojom pobjedom Barišić je ujedno od svih ravnatelja, direktora gradskih poduzeća i upravitelja zatražio mandate na raspolaganje, a na pitanje hoće li biti kakvih promjena, odgovara da će ostati samo oni koji imaju projekte i volje nastaviti raditi. Najavio je preustroj gradske uprave, bez otpuštanja, ali i bez dodatnog zapošljavanja.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/6812/barisic-ove-cijene-grijanja-nece-ostati.aspx

Hmmmm...  :(

ZAKLJUČAK o izmjenama i dopunama Plana prijma u službu za 2013. godinu
http://www.gorica.hr/dokumenti/odluke-gradonacelnika/zakljucci,2013,04.zip

Radna mjesta u Gradskoj upravi
05.06.2013. Natječaj za prijam u službu na neodređeno vrijeme i raspored na radno mjesto: viši referent za financije i proračun
16.05.2013. Natječaj za prijam na rad na neodređeno vrijeme i raspored na radno mjesto: telefonista
http://www.gorica.hr/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #515 : Srpanj 18, 2013, 06:40:23 poslijepodne »
Otkazi u sisačkoj gradskoj upravi
Nova gradonačelnica će smanjiti broj zaposlenih s 128 na 84
http://www.portal53.hr/vijesti/sisacko-moslavacka-zupanija/98-smz/10755-otkazi-u-sisackoj-gradskoj-upravi.html

Kaj veli naš novi Gradonačelnik? Bumo znali pondelek popoldan.

"Gradonačelnica je najavila skorašnje smanjenje komunalnog doprinosa te restrukturiranje gradskih poduzeća i trgovačkih društava. Sva trgovačka društva su dužna 35,5 milijuna kuna. "

Mi te podatkov nemamo jel ni došlo do smene vlasti a ni nam dostupno gledeti pod tepij.

"Komentari (9)
...Lako se para skupi za otpremnine, tu je pomagao ministar Mrsić jako puno. Zaposliš 30ak ljudi sa biroa za 1600 kn koje plaća država, a sa druge strane ostpustiš isto takav broj koji je imao plaću tri i više puta veću od ovih koji rade za 1600 kn. Eto para u trenu."


Čovek z iskustvom i idejum.

Prva tiskovna nove gradske vlasti: 44-ero je višak u Vijećnici, a za Zaostrog produljen ugovor bez natječaja!
http://www.sisak.info/prva-tiskovna-nove-gradske-vlasti-44-ero-je-visak-u-vijecnici-a-za-zaostrog-produljen-ugovor-bez-natjecaja/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom...; pamfletić
« Odgovori #516 : Siječanj 10, 2014, 06:51:12 poslijepodne »
Čiji je onaj pamfletič "Lice i naličje iste priče...", v stilu "Matićevi voćnjaci"?
wwwg tablice

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #517 : Siječanj 08, 2015, 03:25:20 poslijepodne »
Drazek,

poslije ove eskapade

http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/11251/beus-prozvao-barisica-zbog-uskok-a.aspx

brisi onu moju zamolbu sa socijalnu pomoc i troskove za nove osobne dokumente poslije slijedecih parlamentarnih izbora..


Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #518 : Siječanj 12, 2015, 06:59:14 poslijepodne »
Nego... a jel to koga kaj iznenađuje?
Em pak znamo kakva je to stranka, taj HDZ.
Mene iznenađuje više da ljudi opet takve biraju.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #519 : Siječanj 12, 2015, 09:18:06 poslijepodne »
Pa kada biraju komuniste nakon 60 godina terora, onda ovo za HDZ fakat ne čudi.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #520 : Siječanj 15, 2015, 09:39:59 poslijepodne »
Pa kada biraju komuniste nakon 60 godina terora, onda ovo za HDZ fakat ne čudi.
Sugeriraš da jedno isljučuje drugo. Em pak HDZjovci nisu samo komunisti nego i dokazano zločinačka organizacija!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #521 : Siječanj 16, 2015, 11:32:02 prijepodne »
Pa i crveni su to isto, samo kaj nemaju domaće presude o tome. NO presude domaćih sudova su ionako sprdačina, iako ne negiram da to HDZ i je. Samo me čudi po čemu to SDP - nije??

Zato crveni imaju međunarodne presude, jer je komunizam proglašen zločinačkom ideologijom u cijelom svijetu - naravno, mi smo opet najpametniji, kod nas država postoji da bi mogla biti talac zaštiti komunističkih zločinaca kakav je tatek od YUsupa i prateća bulumenta, imaju i svoje odvjetnike tipa Nobilo čiji je tate isto suigrač u zlu i goremu, ima takvih puno i previše... lustracijo, kada dolaziš?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #522 : Siječanj 16, 2015, 05:00:30 poslijepodne »
ne smije se niti zaboraviti da je tatek trenutno glavne lakrdije hrvatske , citraj premijer zoki, sve do 90tih bio ortodoksna komunjara... stengu nize od caleta danasnjeg Josipovicevog savjetnika Sase   ..

nakon izbora i pobjede oca domovine, postao je po inerciji kao i masa slicnih , hadezejovac, rvatina sa rukom na junackim prsima ..

svoje dete , umjesto , da ide ta lijencina na prvu crtu obrane i braniti domovinu od njegovih danasnjih biraca, tatek je spakirao lijencinu u rvatsku diplomaciju gdje se vidjelo nakon par dana da je neupotrebljiv isto kao i danas.....

onaj smrad koji danas prdi u Rementincu ,  od madjara digao manje eura od Zokijevog brata iz ljubljanske banke u iste svrhe, domoljublje,  mlade partizancice to nimalo ne zanima.
« Zadnja izmjena: Siječanj 16, 2015, 05:03:45 poslijepodne @Franjo@ »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #523 : Siječanj 16, 2015, 09:23:29 poslijepodne »
ne smije se niti zaboraviti da je tatek trenutno glavne lakrdije hrvatske , citraj premijer zoki,  sve do 90tih bio ortodoksna komunjara... stengu nize od caleta danasnjeg Josipovicevog savjetnika Sase   ..

nakon izbora i pobjede oca domovine, postao je po inerciji kao i masa slicnih , hadezejovac, rvatina sa rukom na junackim prsima ..
Kaj? Zoki i HDZ? Da nisi kaj pobrkal?
Citat:
onaj smrad koji danas prdi u Rementincu ,  od madjara digao manje eura od Zokijevog brata iz ljubljanske banke u iste svrhe, domoljublje,  mlade partizancice to nimalo ne zanima.

Ja ne znam dal je onaj smrad u Remetincu digel manje love od nekog drugog. Nis tak dobro informiran. Ne samo da ne znam, ja čak u to niti ne vjerujem. Tolko love kolko su ovi HDZovci pokrali, i na kakav još bezobrazno otvoren način (Fimi Media itd.), tak još niko nije. A da onu očevidnu podjelu Hrvatske za rano vrijeme Tuđmana (dok su drugi ginuli) - to je čisto HDZovska krađa zbog koje bumo još 100 godina ispaštali.

HDZ je za mene 100 puta više zla nanio Hrvatskoj nego SDP, s tim da bi vjerojatno i SDP napravio to isto zlo, samo da su imali mogučnosti. I jedni i drugi su bivši komunisti. No kaj je tu je, HDZ nas (Hrvatsku) je ****bal, a krajni bezobrazluk je to kaj sad još imaju obraza glumiti prave rvatine. A većina ih cucla iz državne cice i prek veza i vezica sređuju neke posliće ili penzije. Smradovi!

Je, slažem se sa Sledgehammerom da bi nam jedna lustracija bila jako potrebna. I provjera imovine kod svih političara, a ja bi počel sa Barišićem, pošto nam je najbliži.

Treba nam jedan oštri rez, pa da krenemo napokon prema naprijed.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #524 : Travanj 26, 2015, 01:34:37 poslijepodne »

Nova kaznena prijava protiv gradonačelnika Dražena Barišića zbog sportske dvorane

"Prije nekoliko dana jedan Velikogoričanin (podaci poznati redakciji) podnio je USKOKU novu kaznenu prijavu protiv gradonačelnika Barišića. Sadržaj prijave odnosi se na financiranje i gradnju nove gradske sportske dvorane u Rakarskoj ulici. Ne ulazeći u detalje prijave, podnositelj optužuje gradonačelnika Barišića da je svojim nezakonitim postupanjem oštetio Grad Veliku Goricu jer je izgradnja trenažne dvorane stajala najmanje 21 milijun, umjesto prvotno ugovorenog iznosa od 14,3 milijuna kuna, a možda i znatno više. Kazneno djelo je obavljeno na način da je namjerno raskinut ugovor s izvođačem radova, a nakon dvogodišnjeg suđenja potpisan je novi ugovor istovjetan prvotnom, ali je uvećan za 3,9 milijuna kuna.

...

Što su radili i što rade nadzorni organ i gradonačelnik Barišić? Možda je Barišiću isprika što je u isto vrijeme kad se gradila sportska dvorana bio zauzet izgradnjom svoje vikendice u Pokupskom?

Korektnosti radi treba reći da je nova sportska dvorana zbog nedostatka prostora za dvoranski sport u Gorici, bila spas za brojne klubove, da je stalno popunjena i zasad dobro služi sportašima, ali da je njena gradnja stajala znatno više od prvotnog ugovora te da je kvaliteta gradnje vrlo upitna.

Umjesto suvremene, kvalitetne dvorane, Goričani su, po dostupnim informacijama i dokumentima, dobili skupu i nekvalitetnu građevinu koja je u konačnosti gradonačelniku Barišiću priskrbila dvije kaznene prijave."

Evo, sad sve više izlazi na vidjelo kakvog imamo gradonačelnika. Da mi je znati da li su svi ovi koji su za njega glasali i dalje ponosni na to?