Autor Tema: Oglasnik-poslovi  (Posjeta: 4400 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sveeekriva

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 7
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Oglasnik-poslovi
« : Veljača 04, 2010, 02:03:32 prijepodne »
Evo prijedlog da se u sklopu cuspajza pokrene neki oglasnik za podrucje Velike Gorice. Kriza je velika (bar kod mene) pa bi ljudi sa ovog podrucja mozda mogli pomoc nekome putem oglasnika. Evo ja bi recimo peglala nekome robu kod mene kuci, dobro bi mi dosla dodatna zarada nekome bi mozda dobro dosao takav nacin pomoci.
Ne mudruj puno!!!

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Oglasnik-poslovi
« Odgovori #1 : Veljača 04, 2010, 07:52:58 prijepodne »
pametna ideja,
Ja sam medicinska maserka.Masiram isključivo žene.Imam prijenosni stol i dođem k vama doma.Ujedno radim besplatne analize stanja vašeg organizma,jer se bavim i nutricionizmom.Kontakt preko pp

Offline jelka123

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 30
  • Karma: +0/-0
Odg: Oglasnik-poslovi
« Odgovori #2 : Veljača 04, 2010, 08:41:47 prijepodne »
Super ideja. Ja bih davala instrukcije za osnovnu školu (hrvatski, engleski).
Također,  prijevode s poljskog i na poljski jezik, lekture tekstova na hrvatskom jeziku, kompjutorski prijepis.
Sve informacije na pp.
Lijep pozdrav.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Oglasnik-poslovi
« Odgovori #3 : Veljača 04, 2010, 10:04:26 prijepodne »
a tko će bre porez da plati?  :-X
Jel more porez državi da se plati u naturi, masiranjem, glačanjem.......tko koga tu više masira? :'(
Mislim ono država ne podmiruje svoje, pa i obrnuto isto tako, cigla tam, cigla ovamo. ^-^
Pazi kapitalac šeta po  forumu!!!!!!!!!! ;)

Offline sveeekriva

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 7
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Oglasnik-poslovi
« Odgovori #4 : Veljača 04, 2010, 12:07:07 poslijepodne »
Pa misilim da tim kapitalcima nece puno falit u dzepu ako ja ne prijavim moj honorarni rad, dovoljno oni imaju u dzepovima i bez toga( mada u stvari njima nikad dosta) i progledat ce nam krou prste hihihihi ;D..
Ne mudruj puno!!!

Offline jelka123

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 30
  • Karma: +0/-0
Odg: Oglasnik-poslovi
« Odgovori #5 : Veljača 04, 2010, 12:29:51 poslijepodne »
... ak niš drugo ne bumo im spali na grbaču odn. postali socijalni i ini slučajevi :-9 :D

plemenitashica

  • Gost
Odg: Oglasnik-poslovi
« Odgovori #6 : Veljača 04, 2010, 01:19:13 poslijepodne »

Pazi kapitalac šeta po  forumu!!!!!!

Pa misilim da tim kapitalcima nece puno falit u dzepu ......

Taj kapitalac nije u množini nego je jedan. I bavi se financijama, prema tome nemojte kršiti zakon, jer...
A njemu može sfaliti samo vola ili janjetine da postane još deblji, već mu niti ova jesenska odijela nisu više odgovarajuća. Dobro, dobro televizija dodaje koliko ono 10 kg?

Offline sveeekriva

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 7
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Oglasnik-poslovi
« Odgovori #7 : Veljača 04, 2010, 02:05:26 poslijepodne »
Pa lako ti je njemu setat kad su mu dzepovi puni, ne mora se mislit oce imat sta za jest i s cim platit struju, grijanje i ostalo, da imam normalnu placu ne bi sigurno trazila dodatan posao
Ne mudruj puno!!!

Trs

  • Gost
Odg: Oglasnik-poslovi
« Odgovori #8 : Veljača 04, 2010, 03:10:44 poslijepodne »

Samo vi, cure, delajte, svaka čast!
Da ne bi još platile za otvaranje obrta il firme "Peglam tuđi šos da preživim d.o.o." ili "Peglam leđa (leva ruka, desna ruka, znoj)"?!
S tim se sigurno ne bute obogatile, samo bu vam život z jedne strane  malo lakši (z druge strane teži). "Debeli" nek peglaju "debele"! Nek jedni drugima muzu kuniće. Nek odozgora krene međusobna otimačina, haračenje i oporezivanje, pa bu jahta iz godine u godinu menjala vlasnika. Tak dugo dok ne postanemo pravedna i pravna država u kojoj svaki siromak koji zna i oče nekaj delat dobije posel i može od njega i živeti. A kad se to dogodi (ko živ, ko mrtav do tad), onda nek primenjuju dadžbine, takse, poreze, harače, desetine ili petine... Kad buju "debeli" svi koji suču rukave, bez obzira ko im je rodijak il kum. Dotle nek puste sirotinju da se u svojem znoju snalazi za preživljavanje. To je sto puta moralnije od njihovih prebacivanja miliona z računa na račun i od nameštanja poslova i pozicija netjaku, kumu, ženi, i sinu i ocu i duhu njihovomu svetom (sve malim slovom jer ne spominjem božanstva nego ološ koji pljačka one koji znaju i očeju nekaj delat i na koje bi oni primenjivali zakone koji za njih same ne važe).


Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Oglasnik-poslovi
« Odgovori #9 : Veljača 04, 2010, 07:31:34 poslijepodne »
KOLJEM PO KUĆAMA - PEŠKIR NOSIM SA SOBOM. CENA PO DOGOVORU. PLAĆANJE ODMA, NEMA NA VERESIJU.

Pa evo, ako treba nekome stručno da se obavi poso neka se javi mom PR ( Pravi Rade) menađeru pa će da dogovorimo. Kontakt adresa:
Kod Toše na Čoše
email: eu@ue.morebre.com
web: www.morebegaj.sr
 O0
Ko to tamo peva?

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Oglasnik-poslovi
« Odgovori #10 : Veljača 05, 2010, 01:55:51 poslijepodne »
Ja popravljam kompjutere,instaliram windowse, ugradnja dijelova,
i   slaganje digitalnog prijemnika za  tv. 
Pa ak nekog zanima  nek se javi na  PP.

De Loren

  • Gost
Odg: Oglasnik-poslovi
« Odgovori #11 : Veljača 05, 2010, 07:59:38 poslijepodne »
sjetih se vica prastarog ..... DELAM MUŠKU DECU, ZA STO KUNA, AK ISPADNE ŽENSKO, VRNEM ULOŽENO ...

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Oglasnik-poslovi
« Odgovori #12 : Veljača 05, 2010, 08:39:21 poslijepodne »

Dragi forumaši,

u dogovoru sa administratorom zaključavam ovu temu, jer joj nije mjesto u Čušpajzu. Za ovakve oglase postoji tema Oglasi, pa moilm sve one koji to žele da svoje pojedinačne oglase postavljaju tamo. Ovdje se ovakvim "ulijetanjem" kojekakvih postova sa strane stvar ionako razvodni i izgubi  svaki smisao.

Ova će tema biti zaključana sve dok svaki od vas svoj post ne otvori u temi Oglasi. Nakon toga će se ugasiti. Dakle, samo naprijed sa oglasima svake vrste, ali u za to određenoj temi.

« Zadnja izmjena: Veljača 05, 2010, 08:42:35 poslijepodne Točkica »