Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Novi ravnatel/ica POU

<< < (3/82) > >>

Goričanka:
Scena Gorica je jedan od rijetkih kulturnih projekata koji je odlično zaživio i radi kojega ljudi potegnu i iz drugih gradova u Goricu, ciljano, pogledati neku predstavu.
Niti prije, niti za vrijeme, a niti nakon Senke Bulić, kazališni program nebu niš bogatiji za "domače" predstave.
Kaj su to "domače" predstave?
Stvarno nekad od drveta ne vidimo šumu i znamo samo prigovarati.
Nadam se samo da će novi ravnatelj imati bar toliko sluha da održi postojeće stanje, a naravno da želim da kazališni program bude još bogatiji i raznovrsniji.
Zbilja bi bila velika šteta da Scena Gorica, zbog politikanstva zamre ili nestane.

amarkulin:
Promašile ste temu: u koju riječ Pučko Otvoreno Učilište se uklapa Scena Gorica. Senka je POU pretvorila u kazalište. I to uvozno kazalište...

Nino_vg:
Kaj bumo onda iz POU-a izbacili i kino i stotku?
Neki ovde stvarno pucaju od objektivnosti!

amarkulin:
Da kinu netko pokloni pola milijuna kuna, i ti bi ga mogel voditi s profitom.  ;)
Bit će zanimljivo vidjeti izvještaj o poslovanju POU na preksutrašnjoj sjednici Vijeća. Nadam se da će ga se moći naći online negdje, jer na Vijeće mi se ne ide samo zbog toga...

3. Izvješće o radu Pučkog otvorenog učilišta Velika Gorica za 2009. godinu i Financijsko izvješće za 2009. godinu

Točkica:

Anđelko, osim što podmećeš da smo promašile temu ( a nismo!!! Ako jesmo, onda su i tvoji postovi na istu temu posve promašeni), i što tako otvoreno pokazuješ golemu količinu jala, pakosti i omalovažavanja za jedan očito uspješan projekt iza kojega stoji četiri godine znanja, truda i mukotrpnog rada (o velikoj volji i golemoj količini ljubavi za vlastitu profesiju da i ne govorimo), nisi mi odgovorio na pitanje kad je to POU imao seriju pravih domaćih "turopoljskih" predstava. Ma što pod tim podrazumijevao!?!

Uostalom, ovo pitanje "u koju riječ Pučko Otvoreno Učilište se uklapa Scena Gorica" je posve smiješno i suvišno. Je li Scena Gorica postojala i prije, ili ju je Senka Bulić izmislila? Daj se, prosim te, podsjeti otkada je goričko kazalište postojalo u okviru POU? Od jučer? Od dolaska Senke Bulić?

Nije mi ovdje namjera braniti Senku Bulić (njoj "advokati" ne trebaju, žena se vlastitim radom i svojim rezultatima zna i sama najbolje obraniti od svih niskih napada ovakve vrste, a to ljudi zdravog razuma i otvorenog uma znaju shvatiti i prepoznati, onima drugima nažalost, ništa neće pomoći dfa shvate), ali moram reagirati na ovakve smiješne i "jednooke", neobjektivne primjedbe ljudi koji svijet oko sebe, a posebno uspjehe drugih, gledaju kroz jako blatnjave naočale. Pa još kad se pritom pozivaju na nekakav jako klimavi lokalpatriotizam (koji to u ovom slučaju i nije, jer se temelji isključivo na jalu i zavisti, a ne na stvarnoj ljubavi za svoj kraj), onda mi je ova tvoja kap, Anđelko, stvarno prelila čašu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju