Autor Tema: Odg: HDZ  (Posjeta: 39567 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HDZ
« Odgovori #30 : Siječanj 16, 2013, 09:17:29 poslijepodne »
Citat:
plemenitashica
Muha - pa nije valjda Kolarec očekivao da će biti kandidat za gradonačelnika?

Pa nisam ja Jaguar pa da tvrdim da sam siguran da će Milanović tamo bla..bla..bla..otkud znam?...izrečeno je pretpostavka ili ti kako sam prvotno rekao logična konstrukcija..

Citat:
plemenitashica
Dajte najte. Smiješno. Pa kak? S kojim znanjem, mogućnostima, podrškom?

A s kojim je znanjem postal dogradonačelnik?...he..koja je razlika...????

Jaguar

  • Gost
Odg: HDZ
« Odgovori #31 : Siječanj 16, 2013, 09:37:16 poslijepodne »



Kaj tebi Muha stvarno treba crtati? :-*
Pa nije tamo išla Jaca ili Bandić.

http://www.politikaplus.com/novost/71296/video-analiticari-hrvatska-je-u-beogradu-dokazala-superiornost-nad-srbijom-izjave-nikolica-pokazuju-da-tamo-vlada-kaos]http://www.politikaplus.com/novost/71296/video-analiticari-hrvatska-je-u-beogradu-dokazala-superiornost-nad-srbijom-izjave-nikolica-pokazuju-da-tamo-vlada-kaos

Analitičari: Hrvatska je u Beogradu dokazala superiornost nad Srbijom, izjave Nikolića pokazuju da tamo vlada kaos



« Zadnja izmjena: Siječanj 16, 2013, 09:44:21 poslijepodne Jaguar »

Master

  • Gost
Odg: HDZ
« Odgovori #32 : Siječanj 16, 2013, 10:21:43 poslijepodne »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: HDZ
« Odgovori #33 : Siječanj 16, 2013, 11:07:30 poslijepodne »
evo moje konstrukcije, Šuker predlaže za kandidata Zagorca, Kolarec zatečen, uvrijeđen, potajice gajio nadu da će on biti kandidat, bježi u drugi tabor u kojem mu se nudi da bude opet dogradonačelnik, logično...bolje vrabac u ruci nego golub na grani...
Ovo mi se ne uklapa v onu teoriju o poslovne veze Kolarci-Šuker.

Muha - pa nije valjda Kolarec očekivao da će biti kandidat za gradonačelnika?
Dajte najte. Smiješno. Pa kak? S kojim znanjem, mogućnostima, podrškom?
Mali je Kolarec Doktor z velikem D za večinu goričke političarov, o negve generacije da ne trošim reči. Očito je da oče slušati, zna delati i razme se f posel. Ak pametiš kaj sem prije pisal on je bil moj favorit za (kandidata HDZa za) gradonačelnika pred tri i pol lete. Kaj znači v negvem slučaju slušati-delati-razmeti? Slušati znači da se uklapa v politiku stranke i da napravi kaj more i kaj se odnega očekiva; mladež HDZa z svem precednikom je bila uzdanica sve stranke na Gorice. Kaj znači zna delati i razme se f posel? Ono do čega nekteri nedu došli (ni) za tri svetlosne godine; kak za 250kn biti v semi lokalnemi novina (+lokalne tv i radio)? Kupiš DVD player i pozoveš se novine a zutra po semi novina naslovi: "Mladež HDZa donirala DVD..". A drugi mesec se kupi TV, trejti paketi, pa spočetka na drugem mestu. Win-win situacija; do nebi podržal i izveštaval o humanitarne akcije, deca dobe dvd, tv i sl.,HDZ (besplatnu) reklamu, novinari vesti i si sretni. Most se varam, most nis f pravu... Ja ga doživlavam ko igrača na duge pruge, ni jeno leto drapal karte na placu a drugo postal gradonačelnik nek malo po malo. Nekteri nimaju časa nek bi čera šteli biti šefi stranke, po mogučnosti najjakše.
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HDZ
« Odgovori #34 : Siječanj 17, 2013, 06:19:45 prijepodne »
Htel si reči ... mali Kolarec ima želudac za "biti političar" ... nisam htel napisato "uvlakač" s velikim V.

a kaj se Šukera tiče ... jel bu on konačno došel za Ivinog pomoćnika u ured do njega ? 
« Zadnja izmjena: Siječanj 17, 2013, 06:43:47 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: HDZ
« Odgovori #35 : Siječanj 17, 2013, 08:18:09 prijepodne »
no, no, pa nije ivo šuker baš sve zlo ovoga svijeta. uostalom on je u političkom smislu stvorio i izmislio i dražena i kolarca ali su oni to brzo zaboravili. sad baš čekam kaj bu rudi napravil,  no malo je vremena da se riješe svađe i prepirke
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HDZ
« Odgovori #36 : Siječanj 17, 2013, 08:53:37 prijepodne »
Citat:
koko-vg
Htel si reči ... mali Kolarec ima želudac za "biti političar" ... nisam htel napisato "uvlakač" s velikim V.


Nemoj stavljat tebi svojstveno Kunti riječi u usta koje nije izgovorio, rugaš se Ervinu, a kaj si ti ??... pa nema većeg UVLAKAČA I RITOLJUPCA ovdje na forumu od tebe ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HDZ
« Odgovori #37 : Siječanj 17, 2013, 10:16:47 prijepodne »
... Iz koje, da ne velim iz čije rupe si se ti zvlekel i provociraš i vrijeđaš bez razloga ?  Nemam  nikakve veze ni s jednom strankom, ali treba imati nekaj u glavi i znati čitati onda bi ti bilo jasno, ali žali Bože truda tebi nekaj objašnjavati ... pa ti si samo Muha.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HDZ
« Odgovori #38 : Siječanj 17, 2013, 10:28:20 prijepodne »
Citat:
koko-vg

Nemam  nikakve veze ni s jednom strankom

To kaj pripovedaš ne vjeruje niti Čamaza.. he ..dotični je malo ipak evoluiral za razliku od tebe...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HDZ
« Odgovori #39 : Siječanj 17, 2013, 11:49:25 prijepodne »
još kad bi znal kak se dotični zove ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kramer werke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 77
  • Karma: +0/-0
Odg: HDZ
« Odgovori #40 : Siječanj 17, 2013, 11:31:42 poslijepodne »

Jaguar

  • Gost
Odg: HDZ
« Odgovori #41 : Siječanj 18, 2013, 01:35:07 poslijepodne »
http://www.jutarnji.hr/kraj-sukerove-politicke-karijere-sluzio-je-i-sanaderu-i-kosor--ali-karamarko-ga-vise-ne-zeli/1079393/

kraj-sukerove-politicke-karijere ???? ;D :o

Pa nije li KaraMarko bio u svim onim institucijama koje bi trebale mnogo toga znati, pa i o Šukeru?
Možda je i to jedan od razloga što se odriče Šukija? Sistem eliminacije.

Offline plemenitashica

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 130
  • Karma: +0/-0
Odg: HDZ
« Odgovori #42 : Siječanj 18, 2013, 07:58:18 poslijepodne »
Prije dvije godine kad mu je Kosoruša izmaknula ministarsku fotelju istih ovih 15 (plus minus dva tri) su ga par dana kasnije proglasili počasnim građaninom grada u kojem spava (i opstruira razvoj) i svi smo se čudili kako je to presedan (čak valjda i u svijetu).

Sad mu je MarkokasnonaKosovostiže raspustio bazu. Koji je slijedeći naum petnaestorice poslušnika koji su ga sad nabili nogom ne u guzicu nego u jaja. (hihihihi, baš mi je ovo došlo) ;) A šuft će ga spašavati iako su i njemu dani odbrojani.

Kako bilo, Baraišić ide u novu kandidaturu a tko mu bude prva i druga pratilja? Ista postava ili ?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: HDZ
« Odgovori #43 : Siječanj 18, 2013, 08:17:47 poslijepodne »
petnaestorice poslušnika
Apostola, pl., apostola...  8)

Uloga u političkim prevratima
http://hr.wikipedia.org/wiki/Pretorijanci
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: HDZ
« Odgovori #44 : Siječanj 20, 2013, 11:40:06 prijepodne »

Ivan Šuker: Neka se pogledaju u špigl oni koji su glasali za raspuštanje

Bio sam gradonačelnik, navodno, tako kažu svi, uspješan. Sad sam saborski zastupnik i potpredsjednik kluba zastupnika i taj posao ću, kao vjerni stranački vojnik pošteno odraditi, rekao je Šuker.
Ivan Šuker, komentirajući danas u Opatiji na novinarski upit raspuštanje velikogoričkog gradskog odbora HDZ-a, kojemu je dugo bio na čelu, kazao je da je to za njega završena priča.
'Oni koji su glasali neka se pogledaju u špigl pa neka se vide kako izgledaju', kazao je.


Na pitanje gdje se vidi na predstojećim lokalnim izborima Šuker je kazao da se nije namjeravao kandidirati ni za kakvu funkciju na tim izborima.

'Bio sam gradonačelnik, navodno, tako kažu svi, uspješan. Sad sam saborski zastupnik i potpredsjednik kluba zastupnika i taj posao ću, kao vjerni stranački vojnik pošteno odraditi', rekao je Ivan Šuker.


Županijski odbor HDZ-a Zagrebačke županije jednoglasno je 16. siječnja raspustio Gradski odbor stranke u Velikoj Gorici te imenovao povjerenstvo na čelu s potpredsjednikom ŽO HDZ-a Rudolfom Vujevićem. Kao razloge raspuštanja navedeno je loše funkcioniranje i podjele unutar organizacije.


Ivan Šuker je bio na čelu raspuštenog gradskog odbora HDZ Velike Gorice.


http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/76235-ivan-suker-neka-se-pogledaju-u-spigl-oni-koji-su-glasali-za-raspustanje.html

« Zadnja izmjena: Siječanj 20, 2013, 11:41:48 prijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....