Autor Tema: Kam nam je nestala Precednica veča..?  (Posjeta: 43671 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #30 : Rujan 20, 2010, 09:23:30 poslijepodne »
Gospodo nije bit SDP-a ili DC-a
bit je kako to da je osoba koja je bila kandidat za predsjednika stranke tako brzo postala omražena. to je jedino moguće kao to netko plasira
« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2010, 09:28:33 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

JosipJoža

  • Gost
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #31 : Rujan 20, 2010, 10:26:21 poslijepodne »
... ne bih želio da ispadne da branim nikog iz SDP-a, ali, bre Mile, koji si ti faktor ? S kojim interesom napadaš ? Spadaš li u onu famoznu udrugu "kreteni za kretene" ??? Čini mi se da sam tvoje ie vidio na spisku ... Znam da sad slijedi Sledgeova "drugarska kritika" ali i to je za ljude, a niste ni vi zavijeka ....

Hebate koko jel ti treniraš u Sinju? Moram te vidjeti na sljedećoj Alki, jer srida je tvoja. :D :D
« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2010, 10:30:00 poslijepodne JosipJoža »

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #32 : Rujan 20, 2010, 10:29:03 poslijepodne »
Čim netko spomene moderatora Joža se veseli, a moderator te s razlogom opomenuo
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

JosipJoža

  • Gost
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #33 : Rujan 20, 2010, 10:32:16 poslijepodne »
Čim netko spomene moderatora Joža se veseli, a moderator te s razlogom opomenuo

Na temelju čega si to samo zaključio, Mile bre gledaš puno šegrta Hlapića, očito. ;D ;D
Ili napaljuješ Sledgea na mene?  :P

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #34 : Rujan 20, 2010, 11:26:16 poslijepodne »
Znaš ti jako dobro, bre Joco, na osnovu čega sam to zaključio  :P :P :P
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #35 : Rujan 21, 2010, 07:48:48 prijepodne »
... ne bih želio da ispadne da branim nikog iz SDP-a, ali, bre Mile, koji si ti faktor ? S kojim interesom napadaš ? Spadaš li u onu famoznu udrugu "kreteni za kretene" ??? Čini mi se da sam tvoje ie vidio na spisku ... Znam da sad slijedi Sledgeova "drugarska kritika" ali i to je za ljude, a niste ni vi zavijeka ....

Hebate koko jel ti treniraš u Sinju? Moram te vidjeti na sljedećoj Alki, jer srida je tvoja. :D :D


... Joža , moram priznati da razne selske manifestacije me ne zanimaju, a pogotovo ne one gdje oni imaju svoje momke ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #36 : Rujan 21, 2010, 11:04:37 prijepodne »
Gospodo nije bit SDP-a ili DC-a
bit je kako to da je osoba koja je bila kandidat za predsjednika stranke tako brzo postala omražena. to je jedino moguće kao to netko plasira
Mile care,
("čaše lomim, ruke mi krvave, oči mi suze, molim te, vrati me(u SDP)...RAMSC)

Žic je sam izabrao svoj put i priključio se HDZ-u, ne vidim uopće tu problem! A sad kaj ste vi, politčki marginalci, dobili naputke od VŠO da potencirate taj slučaj, koji više uopće nije slučaj, jer je Žic sada u HDZ-u, to služi samo vama na čast! A jedini koji plasiraju taj "slučaj" i stalno ga, smišljeno, stavljate u aktualnosti, to ste vi dečkići, članovi DC, Žicovi drugari, koji koordinirano ovdje plasirate dezinformacije i laži te se čudite se ko pure dreku! (Pa on je super kadar, ovo, ono - koješta, nonsens do nonsensa, Mile care)
I ovo dokazuje da Žicu nije mjesto u DC, da on još uvjek pati za SDP-om, jer da nije tako, ne bi vi, njegovi drugovi, toliko pisali i cendrali ovdje na forumu na njegovo naređenje!

A sad, Mile care, Žic nije više problem SDP, on je u HDZDC, i čekajte samo da pokaže pravo lice! Neće proći puno, možda godinu-dvije, ako vam se strančica ne raspadne, ako vas ne pojede HDZ, a jednom kad vas pojede HDZ, bit ćete opet nule, kao što ste bili i prije, jer HDZ je mala bara, a puna je krokodila.

Tko ovdje piše po naputku, a ko piše samostalno, to nek odluče čitaoci ovog Foruma!
Ti sad možeš pisat šta hoćeš, možeš hodat sa Žicom i ostalom ekipom i prijetiti se članovima SDP, možeš lagati, možeš šta hoćeš, to je tvoje "demokratsko" centralno pravo...
Ali upamti jednu stvar, Žic još uvijek plače za SDP-om!!! ("čaše lomim, ruke mi krvave, oči mi suze, molim te, vrati me...RAMSC)
Pametnima dosta!
Hvala na čitanju i kasnije na prepričavanju!
(Osvrnuo bi se i na "slučaj" Lučić ovdje, ne "skvičite" vi na Lučića zbog njegovog ponašanja, vi samo pokušavate "zamračiti" pravi problem, a to je nelegalna, zapisnički falsificirana, zaključana sjednica GV krajem srpnja, i zato toliko dreke sa vaše strane!!!)
Još jednom, pametnima dosta!

Mile care, jednom ćeš i ti profitirati, evo, čitajući moj post, sigurno ćeš duhovno profitirati! Micek moj frustrirani! Sve će biti u redu!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #37 : Rujan 21, 2010, 12:58:37 poslijepodne »
Citat:
čitajući moj post, sigurno ćeš duhovno profitirati! Micek moj frustrirani!

Po svom uskogrudnom načinu pisanja dokazuješ da pripadaš toj mentalnoj zagonetci koja se naziva hrvatska ljevica. Na razne je načine socijaldemokraciji u Hrvatskoj jezik zaplijenjen. S isključivim osloncem na svoje nazovi političare pragmatičare i praktičare, etapno likvidirajući sve što je kreativno ostaje praznina i čežnja dečko htio ti to priznati ili ne. Ovo što se sada zbiva u SDP-u je u stanovitoj mjeri posljedica intelektualne pustoši koja je u stranci uzela maha na dva načina. Prvo, time što je u stranci ostao veoma mali broj “radno sposobnih” intelektualaca, i, drugo, što oni zapravo još od sebe ne daju ni glasa. Možda ga više i nemaju. Ili prava na njega.PARTITOKRACIJA, POLITIKANSTVO, POLTRONAŠTVO I KORPUCIJA - to sui četiri jahača hrvatske apokalipse. Dok većina građana ne shvati da su im to najveći neprijatelji, a ne tamo nekakvi ustaše ili partizani (ako je koji od takvih još živ, taj teško da više zna za sebe), dotle neće biti nikakva pomaka nabolje. Stipe, Ivo, Luka, Zoki, Slavko, Joža, Đurđa, Vesna i slični tipovi i tipuše jesu ti čijim bi se "likom i djelom" i te kako trebalo pozabaviti. Kako? E moj mali od kužine "Demokracijom odozdo"..

amarkulin

  • Gost
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #38 : Rujan 21, 2010, 01:01:00 poslijepodne »
mentalnoj zagonetci koja se naziva hrvatska ljevica

 :P

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #39 : Rujan 21, 2010, 02:31:17 poslijepodne »
Po svom uskogrudnom načinu pisanja dokazuješ da pripadaš toj mentalnoj zagonetci koja se naziva hrvatska ljevica...

Ova ti je dobra! Uskogrudni način pisanja? Mentalna zagonetka! Pa dobro, ajde ti nama objasni kako se zove tvoja mentalna zagonetka, kako se zove tvoja politička raznolikost, od SDP, preko Bandića do DC, a na kraju, pretopstavljam da ćeš završiti u HDZ-u? Kako se to zove? To je retoričko pitanje, nema šanse da ti meni odgovriš! Nisi se ni osvrnuo na moj post, nego si komentirao samo beznačajan dio, da li je to zbog toga šta težište mog posta želiš prebaciti na totalnu nebitnu stvar? Nema veze!

Na kraju krajevi, takvi kao ti i ovi tvoji iz DC-a su i stvorili ova tvoja 4 jahača apokalipse, vidi moj post gore o mjesecu srpnju u Velikoj Gorici! Ti ćeš sad pisati o hrvatskoj ljevici?! Mislim...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #40 : Rujan 21, 2010, 03:15:08 poslijepodne »
Citat:
kako se zove tvoja mentalna zagonetka

Nemam zagonetku...Ja sam svoj sam za razliku od tebe zarobljenog u stranačkim okovima...nego reci mi kaj veliš na koaliciju SDP-HDSSB???....reci mi kaj misliš o otkrivanju biste Franji Tuđmanu u Požegi od strane SDP-a...hajde budi muško reci...!

Citat:
od SDP, preko Bandića do DC, a na kraju, pretopstavljam da ćeš završiti u HDZ-u?

Po običaju krivo pretpostavljaš...zastupam i činim dobro onom tko i meni čini dobro..drugim riječima..."kupujem tamo gdje me cijene"..

Citat:
To je retoričko pitanje, nema šanse da ti meni odgovriš!

Ups.. vidim hebeno si zabludio...koja je razlika između SDP-a i HDZ-a????...jel znaš?...ajd da te poučim...Najbolji je primjer Požega i Požeško-slavonska županija gdje je Vlado Zec sa svojom listom u Požegi bio na vlasti sa SDP-om, a u Županiji s HDZ-om – i jedni i drugi mogli su s njim, i jedni i drugi isto su radili - zec o ronku

Citat:
kako se zove tvoja politička raznolikost, od SDP, preko Bandića do DC, a na kraju, pretopstavljam da ćeš završiti u HDZ-u?
SDP je nasljednik Komunističke partije, a u HDZ je većina članova te partije – koja je od tih onda prava stranka koja je naslijedila onu vlast – ona koja ima legimitet naroda, a mi ćemo uvijek birati HDZ ili SDP, odnosno uvijek ćemo birati KP u materijalnom smislu (HDZ) ili formalnom (SDP)....to ti je odgovor...stoga razmisli...ne bludi...


Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #41 : Rujan 21, 2010, 05:06:58 poslijepodne »
Simpatične su mi ove raspravice u dane kad sam dobre volje pa imam vremen i želudac za to čitati  :)

I odmah mi sine odlična ideja!
Ajmo se svi mi skupa fino kompletno učlaniti u HDZ.
Odmah svi punoljetni građani ove zemlje da se uvedu u registar članova HDZ-a, a svi oni koji tek imaju napuniti 18 postaju punopravni članovi i dobivaju člansku iskaznicu kao poklon za svoj najvažniji rođendan.
Tako ćemo automatski završiti sve rasprave tipa čiji je tata jači i čija mama bolje kuha.
 ???
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

amarkulin

  • Gost
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #42 : Rujan 21, 2010, 06:40:34 poslijepodne »
Simpatične su mi ove raspravice u dane kad sam dobre volje
Meni je tak zabavno svaki dan.  ;D

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #43 : Rujan 21, 2010, 10:31:07 poslijepodne »
Žic je sam izabrao svoj put i priključio se HDZ-u, ne vidim uopće tu problem! A sad kaj ste vi, politčki marginalci, dobili naputke od VŠO da potencirate taj slučaj, koji više uopće nije slučaj, jer je Žic sada u HDZ-u, to služi samo vama na čast! A jedini koji plasiraju taj "slučaj" i stalno ga, smišljeno, stavljate u aktualnosti, to ste vi dečkići, članovi DC, Žicovi drugari, koji koordinirano ovdje plasirate dezinformacije i laži te se čudite se ko pure dreku! (Pa on je super kadar, ovo, ono - koješta, nonsens do nonsensa, Mile care)

Djelomično si točno napisao ovaj dio posta što se tiče njegovog političkog puta to je istina. Što se tiče političkih margina osobno se ne smatram ikakvim političkim faktorom, čak štoviše daleko sam i do margine a kamoli do bilo kakve politike. Moj stav nije relevantan za bilo kakvo mišljenje ali to što sam napisao tako djeluje kao osobi koja prati loko politiku. Kako to da ste uopće takvu osobu kandidirali i kako to da je takva osoba dobila trećinu glasova na unutarstranačkim izborima a tako je negativna to je jednostavno fenomen zvan Polančec. Tako se i u HDZ-u odrekli Polančeca, Sanadera, Glavaša, Pašalića itd...
Znači koga SDP ili HDZ kandidira ili pohvali taj je svoje odsvirao. Smo je zanimljivo kako tolika količina mržnje prema tom čovjeku odjednom ?


A sad, Mile care, Žic nije više problem SDP, on je u HDZDC, i čekajte samo da pokaže pravo lice! Neće proći puno, možda godinu-dvije, ako vam se strančica ne raspadne, ako vas ne pojede HDZ, a jednom kad vas pojede HDZ, bit ćete opet nule, kao što ste bili i prije, jer HDZ je mala bara, a puna je krokodila.

To si dobro rekao da nije on problem SDP-a nego je problem upravo možda u onom što sam rekao. Stavimo na vagu tko je što ostvario u politici Fabijančićka ili Žic. Tko je više profitirao? Očito je taj dio mog prošlog posta tebe toliko iz iritirao da si toliko svog vremena posvetio odgovoru meni, i pokušaju da mi suvislo dočaraš problem DC-a i gradu.
Što se tiče mog skromnog mišljenja o tom dijelu tvog posta tu smo skoro istomišljenici. Ali opet se može postavit pitanje pa tko je odobrio da se ide s njima u koaliciju ?

Tko ovdje piše po naputku, a ko piše samostalno, to nek odluče čitaoci ovog Foruma!
Ti sad možeš pisat šta hoćeš, možeš hodat sa Žicom i ostalom ekipom i prijetiti se članovima SDP, možeš lagati, možeš šta hoćeš, to je tvoje "demokratsko" centralno pravo...
Ali upamti jednu stvar, Žic još uvijek plače za SDP-om!!! ("čaše lomim, ruke mi krvave, oči mi suze, molim te, vrati me...RAMSC)
Pametnima dosta!

Što se tiče naputaka o pisanju to si potpuno u pravu, evo sramim se jer sam dobio naputak da moram napisati određene laži koje su stvarno nezamislive u demokratskim državama poput naše, da se netko ulaskom u politiku recimo obogati, pa slučajno dobije nekoliko funkcija, pa recimo na određene funkcije postavlja  svoju rodbinu, pa zapošljavanje obitelji poput sinova i kćeri u gradskim firmama. E tu se ispričavam jer nisam dobio naputak za taj dio to sam slučajno napisao ali evo ispričavam ti se neću nikad više pisati bez odobrenja viših instanci.
Što se tiče prijetnji i hodanja s Žicom mislim da si me zamjenio, jer osobno s tim čovjekom nikad, ali baš nikad nisam niti izašao a kamoli se nekome prijetio.

Mile care, jednom ćeš i ti profitirati, evo, čitajući moj post, sigurno ćeš duhovno profitirati! Micek moj frustrirani! Sve će biti u redu!

Možda ću i profitirati, sigurno neću kao gospođa s odvjetničkom praksom, koja je imala munjevit uspon nakon dolaska na čelnu poziciju u SDP-u. Da ne spomenem razna radna mjesta, da ne spomenem razne političke funkcije od kojih je dobila naknade, i u konačnici da ne spomenem zapošljavanje u gradskoj firmi članove obitelji, ne samo njene nego i od članova užeg rukovodstva SDP-a.
Kaj misliš dali ću tako profitirati li nekako drugačije? Pa i najneupućenijim korisnicima ovog foruma je jasno zašto je bila takva hajka na uljeza, zbog oduzimanja položaja koji je doslovno u njenom slučaju zlatna koka. Možemo li samo zamisliti ogorčenost i tugu u slučaju da je Žic pobjedio za predsjednika SDP-a ? koji bi to kaos bio hahahahaha.

koje bi to glavobolje bile hahahah, kao na slici ...



Kako je to jednom suvislo rekao jedan forumaš:

Pametnom dosta


« Zadnja izmjena: Rujan 21, 2010, 10:36:21 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #44 : Rujan 22, 2010, 12:07:49 poslijepodne »
Citat:
Ajmo se svi mi skupa fino kompletno učlaniti u HDZ.

poštujem svačije tuđe mišljenje, ali ne volim niti prihvaćam kad se u nedostatku argumenata ide "ad hominem" umjesto "ad rem"... Takvih je na ovom forumu vidim podosta. Zato neka se svatko ponaosob u sebe dublje zagleda, od statista do protagonista ove rasprave.... Mnogi bi se zasigurno postidjeli svog lika u zrcalu istine...