Autor Tema: Udruga Branitelji za branitelje  (Posjeta: 20372 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #45 : Prosinac 15, 2010, 07:14:06 poslijepodne »
Kaj si tak nervozan koko? Nije lijepo prijetit na kukavicki nacin, skrivajuci se iza nekakvog nicka na forumu. Predlazem ti, ako si hrabar da se nadjemo I popijemo kavu jer ne volim komunicirati kao plasljivko popisanko. Budi hrabar I pravi muskarac, a svoje poruke vise ne salji
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #46 : Prosinac 15, 2010, 07:35:02 poslijepodne »
Baš se vidi da ovaj forum nema moderatora  :(
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #47 : Prosinac 15, 2010, 07:56:45 poslijepodne »
... privatno si poruke ti slao meni i vrijeđao, nisam ti odgovarao na to. Da pijem kavu s nekim KROKOM, osobom koja se nedavno prijavila na forum ali pod drugim nickom da bi nastavila "akciju" pljuvanja, vrijeđanja i omalovažavanja drugih članova foruma ?  ne pada mi na pamet. Nisam se našao ni s kim sa foruma pa ne vidim razlog da ti budeš izuzetak. Skrečeš s teme i izbjegavaš odgovore na pitanja. Udrugu BRA za BRA ... toliko ste se naguzili i slizali sa Ožbolticom da sad to više nije smiješno, nego žalosno. Stjepane Radiću, znam da ćeš ovaj post pročitati ... CITIRAT ĆU TE JOŠ JEDNOM :"... A svima koji nas pokušavaju uvući u svoje prljave političke ili bilo koje druge igre još jednom MOLBA: ne uvlaćite branitelje u to!!!!!"

"SRAMITE  SE !  (Ne spominjem događaje za vrijeme rata !)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #48 : Prosinac 15, 2010, 08:16:17 poslijepodne »
Rekoh ti ohladi malo, kaj si se tak nabrijao?
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #49 : Prosinac 15, 2010, 08:24:40 poslijepodne »
Pozivas se na Stjepana Radica, a kaj nisi postovao njegovu molbu dok ste pisali pamflet novine Velikogoricki Obzor gdje navodite da je upravo on crnokosuljas? Jeli? Zasto imas dvostruka mjerila? Ja se protivim takvom nazivanju branitelja, a ti zelis podvaliti ofucani spin pa uvlacis udruge. Ma daj vise sjasi s komunistickom retorikom!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #50 : Prosinac 15, 2010, 08:56:39 poslijepodne »
kaj, sad sam opet HNSovac ? zanimljivo.

Nemam dvostruka mjerila. Od kad si se pojavio pod ovim nickom i počeo sa trkeljanjem pokazao si da si, kak bi rekli stari ljudi,   ... NIŠKORISTI.

... a kad već spominješ jahanje ... da je netko ranije sjašio (koristim tvoj izraz) tebe ne bi bilo ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #51 : Prosinac 15, 2010, 09:34:05 poslijepodne »
Ne možeš  danas biti tako isključiva osoba, prošla su ta vremena kad se sve radilo po partijskoj liniji i nikako drugačije.

Nisu prošla ta vremena jer su ta vremena još tu. Partitokracija i dalje vlada, članovi stranaka ne misle svojom glavom već rade po instrukcijama. Čelnici stranaka određuju tko će na listu i raspodjeljuju stolice na svim razinama. Što je drugačije i što je bolje?

Ova tema se zaključava jer je sve otišlo u off topic.
« Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2010, 09:36:39 poslijepodne Stjepan »