Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

VG Vodoopskrba

<< < (4/5) > >>

Zagorec BP:
Danas su pored mene bili djelatnici iz VG Vodoopskrbe, te su pregledavali neki šaht na magistralnom vodovodu prema Bukevju.
 Ušli smo u neki nevezani razgovor i na moje pitanje koliko se domaćinstava priključilo na vodovod,   čovjek mi odgovori:
"Budete se morali prikopčati na vodovod tamo gdje postoji mreža - navodno zbog europske unije".

Ne pada mi napamet plaćati 15 000,00 Kn za priključak vode, a onda plaćati kubik vode 6 Kn, kad imam vlastiti hidrofor koji troši minimum struje (motor snage 1KW/4,3m3 u satu - dakle oko 25-30 lipa m3 vode u idealnim uvjetima. Pa da je i kunu kubik, isplati mi se).

Zapravo mi nije jasno zašto bih ja morao imati priključak na javni vodovod, a za kanalizaciju nikog nije briga, već moram skupo plaćati odvoz iz sabirne jame. Jasno mi je da ću morati imati vodomjer na usisu iz zemlje i plaćati koncesiju na državno dobro, ali to će biti simbolična naknada u odnosu na kubik vode koji crpi, obrađuje i isporučuje Vodoopskrba.

Jaguar:

--- Citat: tromblon - Travanj 18, 2012, 10:04:15 prijepodne ---
--- Citat: Jaguar - Travanj 18, 2012, 08:57:18 prijepodne ---Sve sami stručnjaci, kad pogledate samo zapošljavanja od početka Barišićeva mandata, radna mjesta .

--- Kraj citata ---

Što je ovo? Udarate na SDP ??? ??? ???

--- Kraj citata ---

Kaj Barišić prelazi u SDP ili će se kandidirati na listi SDP-a?
Ne bi me ništa iznenadilo, jedan s leva na desno, jedan s desna na levo! ;D

Mlačanin:
Držite se teme!!!

Ego:
Niš... ako me netko dode zajebavati zbog oborinskih voda, bum se pravio blesav. Nije spojeno na kanalizaciju nego na bunar. Gdje točno? Nemam pojma. Hoćete provjerit? Evo vam lopata pa si kopajte...

Jaguar:

--- Citat: Ego - Travanj 18, 2012, 02:41:06 poslijepodne ---Niš... ako me netko dode zajebavati zbog oborinskih voda, bum se pravio blesav. Nije spojeno na kanalizaciju nego na bunar. Gdje točno? Nemam pojma. Hoćete provjerit? Evo vam lopata pa si kopajte...

--- Kraj citata ---

Kaj u Petrovini ima kenjaljizacija?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju