Autor Tema: Udruga Branitelji za branitelje  (Posjeta: 21334 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #30 : Prosinac 14, 2010, 10:16:08 poslijepodne »
Meni se prije cini da si se uzrujao jer si poceo gubiti kontrolu za koju si mastao da je imas na forumu. Naravno da si ljut jer istina boli, a mi goricani znamo pravi istinu, nismo glupi. Stoga zadnji put cu te opet poklopiti I argumentirati da tvoje tvrdnje ne stoje. Zvonko Hrgovic je dao izjavu za GT neposredno nakon sjednice GV-a. Samo stvar je u tome da ti sad dizes tenzije I skreces s teme, a tema je kako je Beus mogao nazvati branitelje aktivisti u crnim majicama! Dizes tenzije kao sto se dizala medijska prasina oko Senke Bulic samo da bi novi direktori u Zagrebackom Holdingu koji su iz kvote HNS-a I SDP-a dobili pogodnije ugovore. Ugovore u kojima je otpremnina veca za 100%! I da su clanovi uprave trazili place od 35.000 kuna, osobnog vozaca, osiguranje,... Nismo mi, dragi koko tako glupi. Znam da si sad uznemiren jer ja pisem istinu, a Goricani neka sami prosude. Uostalom mogu se provijeriti podaci za sve sto sam naveo, zato molim te ne trubi bez veze.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #31 : Prosinac 14, 2010, 10:57:32 poslijepodne »
Baš zanimljivo ovo vaše prepucavanje >:D.

Čitajući ova vaša preseravanja dojde mi da nakon 20 god. braniteljskog staža osnujem UDRUGU NIKAD UDRUŽENIH BRANITELJA i da jednom zauvijek rješimo problem interesnih braniteljskih udruga  >:D, ma čije god bile. >:(

« Zadnja izmjena: Prosinac 14, 2010, 10:59:29 poslijepodne Vegi »

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #32 : Prosinac 15, 2010, 07:49:15 prijepodne »
Mene ne zanima nista drugo osim jednog, a to je zasto je Beus nazvao branitelje aktivisti u crnim majicama!Trenutno me ne zanima nikakva kordinacija, udruga ili nesto drugo. 
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #33 : Prosinac 15, 2010, 09:57:57 prijepodne »
Meni se prije cini da si se uzrujao jer si poceo gubiti kontrolu za koju si mastao da je imas na forumu. Naravno da si ljut jer istina boli, a mi goricani znamo pravi istinu, nismo glupi. Stoga zadnji put cu te opet poklopiti I argumentirati da tvoje tvrdnje ne stoje. Zvonko Hrgovic je dao izjavu za GT neposredno nakon sjednice GV-a. Samo stvar je u tome da ti sad dizes tenzije I skreces s teme, a tema je kako je Beus mogao nazvati branitelje aktivisti u crnim majicama! Dizes tenzije kao sto se dizala medijska prasina oko Senke Bulic samo da bi novi direktori u Zagrebackom Holdingu koji su iz kvote HNS-a I SDP-a dobili pogodnije ugovore. Ugovore u kojima je otpremnina veca za 100%! I da su clanovi uprave trazili place od 35.000 kuna, osobnog vozaca, osiguranje,... Nismo mi, dragi koko tako glupi. Znam da si sad uznemiren jer ja pisem istinu, a Goricani neka sami prosude. Uostalom mogu se provijeriti podaci za sve sto sam naveo, zato molim te ne trubi bez veze.

... fakat nisam znao da bunika toliko djeluje ... da ti odgovorim po redu ...

Koji je to gore navedeni Z, Hrgović ? Gdje se taj borio ? (144. sesvetska brigada, 10 domobranska pukovnija iz Vukovara ili 20. glinska pukovnija) Još će na kraju ispasti da se borila i to žestoko,  ona Magdićka koja je galamila na sjednici viječa.To da je dao izjavu za GT , neću ni komentirati jer to ne smatram novinama. Mogao je dati izjavu i za "GASnik iz Velike Mlake" ili "ODRANSKI ZAJEB C" iz Čičke Poljane. Samo ne kužim gdje si sad u temu o braniteljima povezao zagrebački Holding te otpremnine i osobne vozače ?  Na kraju bih samo citirao S. Radića iz gore navedene udruge: "Čiji smo plačenici? Hrvatske države za koju smo se borili i jedino nas Hrvatska plaća, koja god vlast bila na čelu, a Udruga se nikada neće prikloniti niti jednoj stranci, stranačkoj struji ili opciji i sigurno će ostati nestranačka i nepolitička organizacija. A svima koji nas pokušavaju uvući u svoje prljave političke ili bilo koje druge igre još jednom MOLBA: ne uvlaćite branitelje u to!!!!!"

http://www.vgdanas.hr/branitelji-za-branitelje-1427.aspx

SRAMOTA !  

« Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2010, 10:02:28 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #34 : Prosinac 15, 2010, 10:51:49 prijepodne »
Neznaš kakve veze ima ovo sa ZG Holdingom? hehehee stvarno si uporan i smiješan!  ;D ;D ;D
Nemoj se više sramotiti...
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #35 : Prosinac 15, 2010, 11:29:34 prijepodne »
Koko, daj napisi neke suvisle recenice povezane u neku cjelinu da se iz njih nesto moze razumjeti o cemu uopce pises. Zalosno da je jedini predstavnik SDP-a tu na forumu nepismen i bez imalo stila u pisanju. Pokusaj se malo skoncentrirati i napisati nesto kako spada, zatomi emocije, skoncentriraj se na pisanje, pokusaj nesto dati od sebe tu na forumu i za forum. Pokusaj kad te se nesto pita na to i smisleno odgovoriti, dati neku informaciju. Ovo sto ti pises vise mi lici na rekla kazala, ja cuo nesto, ali neznam jeli to bas tako, ali mozda je, pa nek onda bude.... Ajde Koko, znam ja da ti mozes i puno bolje.

SMRT FASIZMU - SLOBODA NARODU!!

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #36 : Prosinac 15, 2010, 12:07:26 poslijepodne »
Koko danas je 2010. g. još koji dan i ulazimo u 2011. 21. st. je, Demokracija, sloboda govora,...
Ne možeš  danas biti tako isključiva osoba, prošla su ta vremena kad se sve radilo po partijskoj liniji i nikako drugačije.
Ako tebi GT nije dobra novina jer ne piše kako bi ti htio, ne znači da večina tako misli. Pokazivanjem takvog stava čini te smiješnim i zadrtim. Budi liberalan, uvažavaj drugačija mišljenja i stavove, argumentiraj na način da ne izazoveš sukob u svakoj raspravi,a opet daj sve od sebe da nas uvjeriš da smo u krivu. Pokušaj se koncentrirati na temu i biti objektivan koliko možeš. Ovdje te nitko ne osuđuje, svrstava niti marginalizira, štoviše to činiš sam svojim ponašanjem.
« Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2010, 12:09:06 poslijepodne krok »
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #37 : Prosinac 15, 2010, 01:19:54 poslijepodne »
... krok, newbie, pročitajte ponovo moj zadnji post, dogovorite se i odgovorite na pitanja. Jedno je demokracija a drugo je izmišljanje i dezinformiranje ljudi na forumu. Osim što si komentirao moje mišljenje o GT-u, ostalo ništa. Komentiraj barem onaj tekst od Radića ... ili se ožboltići moraju sastati da u svezi toga daju zajedničko priopčenje ?


 newbie . ... sad sam u SDP-u, a do nedavno si me svrstavao u HNS.  tvoj "suborac" krok spominje razne borce, gradsku skupštinu, privatne vozače, otpremnine ... a da ni jednom rječju nije to argumentirao ... to ti je rekla kazala ...

Na tvoj pozdrav na kraju, nemam što komentirati. Ako se vi u svom društvu tako pozdravljate, nek vam bude. To je vama vaša borba dala.
« Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2010, 01:22:54 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #38 : Prosinac 15, 2010, 01:26:24 poslijepodne »
Pa dobro Koko, u kojoj si stranci? Si vanstranacki ili sto? Sam navijas za tu ekipu ili kako?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #39 : Prosinac 15, 2010, 01:28:45 poslijepodne »
specijalno za tebe, još jednom ... nisam ni u jednoj stranci, ali sudeći po dosadašnjem pisanju, pitat ćeš me to još barem 3-4 puta u ovoj godini ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #40 : Prosinac 15, 2010, 01:35:28 poslijepodne »
Žao mi je koko što ne možemo politizirati na višoj razini jer tvoj politički doseg je gradska četvrt i jedino što znaš reći je mali ožboltići.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #41 : Prosinac 15, 2010, 01:42:29 poslijepodne »
Znaci ni u jednoj nisi? Zakaj mi izgleda da si u SDP? Jel jesi u SDP?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #42 : Prosinac 15, 2010, 02:43:59 poslijepodne »
Žao mi je koko što ne možemo politizirati na višoj razini jer tvoj politički doseg je gradska četvrt i jedino što znaš reći je mali ožboltići.

... kad ne znaš odgovore na pitanja onda onda ti je žao ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #43 : Prosinac 15, 2010, 03:09:51 poslijepodne »
ma naravno koko, vidiš kak si ti inteligentan! Bravo!!! Ma nema kaj....onda onda heheheheh
Ajde ohladi tikvu, popij koju!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Udruga Branitelji za branitelje
« Odgovori #44 : Prosinac 15, 2010, 06:07:00 poslijepodne »
tikva je ono što ti nosiš na ramenima, ali nažalost, samo radi frizure ... a kapu ne skidaj, da ti još što ne padne na pamet ...

... a ako misliš da me možete izbaciti iz takta kao neke druge koji su napustili forum, varate se.


na privatne poruke ti mogu odgovoriti samo ovako: svojim pisanjem i obmanjivanjem stvaraš si neprijatelje i tamo gdje ih ne bi trebalo biti.
« Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2010, 06:10:45 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.